Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka

Kto z Was kojarzy ten film?

Polecane posty

Byla tam aktorka która na samym poczatku filmu  zostala zamordowana przez kogos w masce.Poderznal jej gardlo we wlasnym ogrodzie,po czym wpadla do basenu.

Z wygladu byla podobna do aktorki z You get me - Belli Thorne ale to nie ona na 100%

Film byl z 2015roku.Facet w masce mordował po kolei uczniów ktorzy nalezeli do tej samej paczki. 

Podszywal sie pod bliskich,pisal smsy zeby ich podstepem gdzies zwabic.Jedna dziewczyne oszczedzil ale wiedziała o tym od poczatku,straszyl ja telefonami 

Potem okazalo sie ze ta dziewczyna jest córką kobiety ktora przed laty byla obiektem westchnien chlopaka, ktory chodzil w masce bo mial jakas chorobe skory czy inną i byl wysmiewany przez rowiesnikow; umowil sie z tą matką dziewczyny na spotkanie,a ona przyprowadzila tam policje i w momencie gdy byli nad jeziorem zastrzelili go.

Na koncu filmu okazalo sie ze to chyba jednak byla kobieta i w dodatku krewna tego zastrzelonego faceta , a robila to w zemście za tamto morderstwo..nie oglądałam całosci,ale wciągnał mnie ten film.Ktos z Was zna tytuł?nigdzie nie moge go znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niestety nie kojarze filmu. Przyszedl mi na mysl tutul Prom Night, ale to chyba, nie to. Sprobuj ta strone do wyszukania filmu

https://www.whatismymovie.com

wystarczy opisac jakas scenke, podac jakis szczegol i moze znajdziesz film, ktorego szukasz. szkoda, ze nie pamietasz aktorow, byloby latwiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A moze to The Town That Dreaded Sundown z 2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za checi  ;* niestety to nie te tytuły, zapamietałam jedynie ze film byl w 2015 roku i wyglad tej aktorki.

oo jaka fajna ta strona zapisze sobie moze w przyszłosci mi sie przyda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jeszcze , że ta dziewczyna która nie została zamordowana miała na imie Emma, a w paczce byl Tyler i znaleźli jego czaszke podczas włamania sie do kryjówki-laboratorium mordercy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ❤️  o ja głupia. Ta aktorka to Bella. Nie wiem jak ja przejrzałam ta wikipedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fajnie, ze znalaslas :) A swoja droga, o jaki film chodzilo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to serial scream z netlixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×