Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qwerty

Problem z dziewczyna

Polecane posty

Gość Qwerty

Mam problem z kobietą. Ona ma 28lat a ja 27. Poznaliśmy się rok temu przez znajomych bardzo spodobała mi się od samego początku lecz nic z tym nie robiłem że względu a to ponieważ myślałem że mój kolega czegoś od niej wtedy oczekiwał. Ponad trzy miesiące temu sama się do mnie odezwała i zaczęła się o mnie starać. Wszystko pięknie się układało spaliśmy u siebie i td wyglądało to tak jak byśmy byli razem i byliśmy bardzo szczęśliwi. Od pewnego czasu zaczęła odsuwac się ode mnie i wiem że wtedy popełniłem błąd ponieważ za bardzo zaczynałem się starać co miało działanie zupełnie odwrotne. Tydzień temu spotkałem się z nią i zakończyliśmy to co zaczęliśmy.. powiedziała że nie chcę stracić że mną kontaktu i chcę się przyjaźnić i żebym do niej pisał na co ja się nie zgodziłem ponieważ bardzo by mnie to bolało na koniec zyczylem jej szczęścia i odeszlem. Najgorsze jest to że po czasie mnie to ruszyło i nie mogę sobie z tym poradzić bo mi za bardzo zależy i wiem że tym razem to jest ta jedyna. Moje pytanie brzmi co może kobieta myśleć po takim rozstaniu i co mogę zrobić żebyśmy wrócili do siebie? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

Co sobie pomyśli to myślę że to jest zależne od charakteru. Myślę że musisz ją olać może ją ruszy traktowanie jak powietrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×