Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drr

Czy przyjaźń istnieje

Polecane posty

Gość drr

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną ma szansę?

Mój 'przyjaciel' stwierdził, że istnieje , ale różnie może się kończyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Oczywiście ze istniała, dopóki w łóżku nie  wylądowaliśmy. Na tym przyjaźń się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje do momentu, w którym jedna ze stron zaczyna myśleć o czymś innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

to chyba trudne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erd

jestem w takiej sytuacji. Tylko właśnie zaczęło mi zależeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erd
3 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Oczywiście ze istniała, dopóki w łóżku nie  wylądowaliśmy. Na tym przyjaźń się skończyła.

jak Wasza przyjażń wyglądała przed? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość den

istnieje jezeli nie zalezy im na sexsie ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie istnieje, zapamiętać sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Moja przyjaźń istnieje ponad 20 lat z osobą płci odmiennej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie istnieje, zapamiętać sobie

zapisałem,

na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcv

a niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 minutę temu, Gość iza napisał:

Moja przyjaźń istnieje ponad 20 lat z osobą płci odmiennej. 

gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość w kość napisał:

zapisałem,

na czole

Zapamiętać nie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zapamiętać nie zapisac

pamięć, niestety, mam zawodną:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam

istnieje bo ludzie sie lubią i takie to są relacje nie kazdy mysli dupą i zaraz o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Nie.

Żonaty, zdrowy. Jako ja zdrowa. To są stereotypy, że li tylko gej czy inny odszczepieniec jest w stanie być przyjacielem. Uprzedzając twoje pytanie - nie robimy tego. : P Jesteśmy jak brat i siostra, znamy się od wczesnej podstawówki. Żadne z nas się w sobie nie kocha w sposób o którym myślisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość w kość napisał:

pamięć, niestety, mam zawodną:/

Można leczyć, nie martw się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
7 minut temu, Gość erd napisał:

jak Wasza przyjażń wyglądała przed? 

 

8 minut temu, Gość erd napisał:

jak Wasza przyjażń wyglądała przed? 

 Czyżbyś nie wiedziała na czym polega przyjaźń? Za rączkę nie chodziliśmy, nie całowaliśmy się , czułych słówek sobie nie mówiliśmy, do czasu aż w chwili słabości do sypialni mnie nie zaniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
Przed chwilą, Gość iza napisał:

Nie.

Żonaty, zdrowy. Jako ja zdrowa. To są stereotypy, że li tylko gej czy inny odszczepieniec jest w stanie być przyjacielem. Uprzedzając twoje pytanie - nie robimy tego. : P Jesteśmy jak brat i siostra, znamy się od wczesnej podstawówki. Żadne z nas się w sobie nie kocha w sposób o którym myślisz. 

nie wiesz o czym myślę,

dlatego nie myśl, że myślę stereotypowo:P

wydaje mi się, że przyjaźń jest na tyle mocnym uczuciem, że z takiego poziomu jest tylko krok do czegoś więcej (nie myślę tu o seksie),

może zdarzyć się, że zapragniesz czegoś więcej, kiedy miło spędzasz czas z drugą osobą, bo ta osoba staje się wtedy atrakcyjna dla Ciebie,

jasno się wyraziłem?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość iza napisał:

Nie.

Żonaty, zdrowy. Jako ja zdrowa. To są stereotypy, że li tylko gej czy inny odszczepieniec jest w stanie być przyjacielem. Uprzedzając twoje pytanie - nie robimy tego. : P Jesteśmy jak brat i siostra, znamy się od wczesnej podstawówki. Żadne z nas się w sobie nie kocha w sposób o którym myślisz. 

Byłabym ostrożna w wypowiadaniu się w czyimś imieniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvn

dla niektorych przyjaźń nic nie znaczy bo jest aseksualna a dla nielicznych ktorzy nie potrafią się zakochac od tzw wejrzenia moze przekształcić sie w uczucie dzieki temu ze dzieki przyjaźni mozna było lepiej poznac dana osobe i zaczyna cos sie dziac w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Dosyć jasno. Dzięki.

Jeżeli zapytałeś czy jest "gej" oznacza to, że właśnie pomyślałeś stereotypowo jak większość ludzi na globie. Tak wynikało z twojej wypowiedzi. Ale ok, wyjaśniłeś zatem i wierzę twoim słowom.

Przyjaźń jest silnym uczuciem, tak to prawda i za taką osobą można wskoczyć w ogień, nie ma niedomówień czy wątpliwości co do niej, ufa się jej bezgranicznie, jest twoją prawą ręką. Duszą pokrewną można powiedzieć.  W moim przypadku nie oczekuję niczego prócz czystej przyjaźni ponieważ jest to przyjaźń jakby z bratem. I nie wyobrażam sobie iść w długą z bratem. I to działa również z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza
9 minut temu, Laluz napisał:

Byłabym ostrożna w wypowiadaniu się w czyimś imieniu 🙂

To znaczy? Co masz konkretnie na myśli? To,  że wypowiadam się za ogół? Jedynie posługuję się badaniami oraz obserwacjami. Wkleić ci statystyki jak większość społeczeństwa postrzega przyjaźń mieszaną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość iza napisał:

Dosyć jasno. Dzięki.

Jeżeli zapytałeś czy jest "gej" oznacza to, że właśnie pomyślałeś stereotypowo jak większość ludzi na globie. Tak wynikało z twojej wypowiedzi. Ale ok, wyjaśniłeś zatem i wierzę twoim słowom.

Przyjaźń jest silnym uczuciem, tak to prawda i za taką osobą można wskoczyć w ogień, nie ma niedomówień czy wątpliwości co do niej, ufa się jej bezgranicznie, jest twoją prawą ręką. Duszą pokrewną można powiedzieć.  W moim przypadku nie oczekuję niczego prócz czystej przyjaźni ponieważ jest to przyjaźń jakby z bratem. I nie wyobrażam sobie iść w długą z bratem. I to działa również z jego strony.

Tylko pozazdrościć takiej przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość iza napisał:

To znaczy? Co masz konkretnie na myśli? To,  że wypowiadam się za ogół? Jedynie posługuję się badaniami oraz obserwacjami. Wkleić ci statystyki jak większość społeczeństwa postrzega przyjaźń mieszaną? 

Wydaje mi sie , ze ona ma na mysli wypowiadanie sie w imieniu twojego przyjaciela . To , ze na zone, dzieci nie wyklucza ze nie moze byc gejem . Podobnie z uczuciami , to ze ty nic do niego jako do mezczyzny nie czujesz oorocz przyjazni nie znaczy , ze on nie tez czuje do ciebie milosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Tylko pozazdrościć takiej przyjaźni.

Wiem.  Godne pozazdroszczenia, ponieważ zdarza się taka przyjemność raz na milion świetlnych lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość iza napisał:

To znaczy? Co masz konkretnie na myśli? To,  że wypowiadam się za ogół? Jedynie posługuję się badaniami oraz obserwacjami. Wkleić ci statystyki jak większość społeczeństwa postrzega przyjaźń mieszaną? 

Miałam na myśli to, że nikt nie siedzi w czyjejś głowie. Chodziło o ostatnie zdanie w Twojej wypowiedzi.  Cztery lata temu miałam podobne zdanie do Twojego i za przyjaźń damsko-męską dałabym się pokroić😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, ale ludzie muszą o tą przyjaźń dbać i nie próbować tworzyć z tego związku. 

 

Mam kilkoro bliskich przyjaciół-facetów. W tym jednego z którym znam się od szkoły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo

wklej i kto takie statystki przeprowadził i gdzie znajduja sie te materiały? podaj źrodło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Pr

3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wydaje mi sie , ze ona ma na mysli wypowiadanie sie w imieniu twojego przyjaciela . To , ze na zone, dzieci nie wyklucza ze nie moze byc gejem . Podobnie z uczuciami , to ze ty nic do niego jako do mezczyzny nie czujesz oorocz przyjazni nie znaczy , ze on nie tez czuje do ciebie milosci .

Może tak właśnie pomyślała, możesz mieć rację. W dojrzałej, mądrej przyjaźni nie ma miejsca na zatajenia. Hehe, nie jest gejem. Aleś mnie rozbawił gosc. Znam go jak własną kieszeń, jak wszystkie 4 kieszenie w jeansach. ; P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×