Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loczek445

znajomy udaję że mnie nie zna

Polecane posty

To była burzliwa relacja ( znajomość) była chemia, emocje, ale nigdy nie doszło do zbliżenia. Oboje byliśmy o siebie zazdrośni, w rozmowach iskrzyło.  Aż do momentu (konfliktu  z zazdrości) bardzo poważnego. Zdecydowaliśmy, On bardziej zerwać całkowicie kontakt, zablokował mnie na fejsie, ja go powyrzucałam z Insta.  Kiedy spotkaliśmy się przypadkiem po miesiącu od zerwania kontaktu, nie mogliśmy oderwać od siebie oczu, patrzyliśmy  sobie w oczy zapominając o świecie.  Zapytałam czy jest zły na mnie z pewnych powodów, odpowiedział że nie, ale nie chce ze mną rozmawiać i UWAGA zbliżać się . 2 dni później obrobił mi tyłek do wspólnego znajomego. Gdzie tu logika... po 4 miesiącach na pewnym spotkaniu, razem ze znajomym do którego zostałam obmówiona mijaliśmy się z ex- znajomym. Nie odezwałam się ani słowa. On trzymał telefon przy uchu xD. Gdy tylko się mineliśmy mój ex- znajomy zaczął wołać mojego kolegę, więc na pewno mnie widział.  Dziecinada... On ma 34 lata ja 22... Nie wiem ale to była chora sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×