Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa

Super makijaże

Polecane posty

Gość gościówa

Tak oglądam, oglądam i oglądam te makijaże.. Kato Su, Grodek, Maxi.. RedLips.. i to wszystko jest na to samo kopyto 😕 

Nawalają kolorów ile fabryka dała, oko jak paw. Dam rękę uciąć, ze nie są takie głupie żeby tak nawet z pokoju wyjść * by domowników nie straszyć

A naiwne widzki potem tak paradują po ulicach - nieudolne smoke, rozświetlacz wali po oczach, na policzkach brązowe plamy

Zamiast mnie inspirować, zniechęcają mnie do makijażu. Wyglądają jak klaun!! 

Kto waszym zdaniem najbardziej przegina? Kto już sie przejadł? Nadal oglądacie z zainteresowaniem makijażowe tutoriale czy odpuszczacie sobie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Od dawna nie oglądam filmów makijażowych. Strata czasu. Wszystko na siłę. Poza tym to co one prezentują to obciach w tym sie pokazać na ulicy. Chyba że chcesz odstraszać. Najgorsze badziewia robi Maxi i RedLips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oglądam tylko Hanię   Knopińską

Reszta  nie dorasta  jej do pięt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenkowa

szystko już było, co one biedne moga  jeszcze wymyslec

przeciez te paletki trzeba jakos uzyc, zareklamowac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

Kiedyś uwielbiałam Katosu. Teraz wieje nudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiopuu

House of make up. Ma plusa, bo pokazuje makijaże różwnież dla starszych twarzy :)

Bo te korektory pod oczy, pudry ryżowe i matujące fluidy to nadają się dla max 25 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa

a pro po Hause of make up. Był taki filmik z Maxi, gdzie wspomniały ze Carmex to straszny boobel. nie omieszkałam zwrócić uwagę, ze dwa lata temu był to dla MAxi  hit, który wychwalała pod niebiosa i mówiła, ze używa tez na klientkach na samym początku makijażu zeby zmiękczyć  usta itd.. A tu krytykuje ile wlezie...:P Ponieważ, Małgosia mi odpisała ze to nie prawda  to podałam jej link i dokładnie minuty w której Maxi podnieca się Carmexem.

Obłudaaa... biedne nie pamiętają już co było hitem faktycznie, a co chwaliły za pieniądze

dlatego ani trochę już im nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo lubię nataliebeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×