Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mela93

Czym dla Was jest miłość?

Polecane posty

Gość BIU

Trudno Ci to zrozumieć ale tak w życiu bywa.Musi być to coś co łączy dwoje ludzi.Przyjaciół którzy chcą z nami przebywać i rozmawiać i którzy nas szanują mamy wielu,ale chłopak,mąż to ktoś wyjątkowy. To ktoś z kim chcesz się śmiać i płakać. To ktoś z kim chcesz się kłaść do łóżka i rano się przy nim budzić. To ktoś, czyj uśmiech i sama obecność jest lekiem na całe zło tego świata.A motyle wierz mi że są. Należy tylko bardzo dbać o swój związek bo nic nie ma za darmo i na zawsze.Mogłabym tak dużo pisać. .Jeśli Twój chłopak tego nie czuje to nic na siłę. Kiedyś jak pokochasz kogoś tak bardzo,że nie będziesz mogła doczekać się kolejnego spotkania i nie wyobrazisz sobie życia bez niego to zrozumiesz co obecny (lub już byly)chłopak miał na myśli i będziesz mu wdzięczna za tę decyzję.Szacunek i zrozumienie w związku jest ważne ale to nie wszystko.Można żyć bez miłości tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Iibed napisał:

bo nie wiedzialem co nazywasz komunikatorem tak mam koperte ale nie wiem jak sie pisze do kogos kto nie pisal do ciebie. zapytaj blekitnej ona kiedys wysylala wiadomosc to bedzie wiedziala jak to zrobila.

widze u innych na nicku napisz jak sie myszka na ich nick najedzie ale u ciebie tego nie ma.

 

Przestań ...kę ze mnie robić, bo jak na tę kopertę kliknęłam to było wyraznie napisane, ze to komunikator.Z  nikim  nie pisałam tylko na profilu wyswietlało, że wlasnie jestem na komunikatorze, więc chciałam z tego wyjść, kliknęłam na opcje i go wyłączyłam a co za tym idzie koperta zniknęła.Ok. nieważne, kończę te bzdury, bo mogłam się spodziewac kre/tyńskich insynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Iibed napisał:

to nie jest komunikator tylko poczyta, u mnie sie tego wylczyc nie da przynjamniej ja nie umiem. nie wiem jak wyslac komus wiadomosc wydaje mi sie ze jak sie najedzie myszka na nick to pojawia sie opcja z wiaodmoscia ale u ciebie jej nie ma.

nie wiem na jakiego maial masz zalozy nick skad niby mialbym wiedziec.

nie potwierdzalem tez konta wiec nie wiem od czego zalezy czy ktos ma koperte czy nie bo ja serio nie mam opcji jej wylacznia. mozna zablokowac element strony internetowej co najwyzje.

 

Sam mi doradziłes, ze mozna fake mail wpisac jak zakladalam konto, więc skończ.Tez nie potwierdzałam, bo to nie jest rejestracja tylko logowanie to co niby mialam potwierdzac.

Pisała jedna kobieta na tym forum, ze tez miala na nieistniejacego maila zalozone konto i po zalogowaniu pisala tydzien, a potem ją wyczaili i zablokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

mi~ ma okres 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Iibed napisał:

co sie tak irytujesz ktos cie pewnie podpuszcza a ty sie dajesz.

kombinuje jak moge i tej koperty nie da sie usunac ja nie wiem jak ty tego dokonalas.

 

Jak weszłam na tę kopertę to były pod nią opcje, np. wylącz komunikator.

Taa. ktoś mnie podpuszcza, jasne, a ty dalej de/bila udawaj jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, mi~ napisał:

Sam mi doradziłes, ze mozna fake mail wpisac jak zakladalam konto, więc skończ.Tez nie potwierdzałam, bo to nie jest rejestracja tylko logowanie to co niby mialam potwierdzac.

Pisała jedna kobieta na tym forum, ze tez miala na nieistniejacego maila zalozone konto i po zalogowaniu pisala tydzien, a potem ją wyczaili i zablokowali.

Odkąd można pisać z gościa to jaki sens ma logowanie się? Dla rozpoznawalności i hejtu? Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Iibed napisał:

co sie tak irytujesz ktos cie pewnie podpuszcza a ty sie dajesz.

kombinuje jak moge i tej koperty nie da sie usunac ja nie wiem jak ty tego dokonalas.

 

libed masz opcję wyłącz komunikator (komunikator to poczta). Jak napiszesz do kogoś wiadomość, jest opcja: zamknij pocztę. Wtedy wciskasz zamknij i nie masz koperty. Ja tak zrobiłam i nie widać u mnie koperty. Nikt do mnie napisać nie może ani ja do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iibed napisał:

to zarty a nie insynuacje u mnie tego sie wylczyc nie da za chwile sprawdze jeszcze z telefonu poza tym wylczylas nie masz twoja strata zawsze mozesz nowy nick zalozyc zamiast sie irytowac ze sama sobei cos wylczylas.

 

Ok. nie mam zamiaru, poza tym jak zawsze po czasie załuję, ze coś napisałam, więc nie ma o czym dywagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Iibed napisał:

masz racje musze cie przeprosic na telefonie faktycznie mam opcje wylacz komunikator 😄

zaraz sprawdze jak sie wlacza.

Przeproś Na kolana i do pana 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Iibed napisał:

jedno jest pewne jak zawsze dokonalas niemozliwego 😄 jestes jedyna osoba bez koperty z nickiem 😄

moze kliknelas na ignoruj uzytkonwika i ja tej koperty nie widze nic innego mi nie przychodzi do glowy chyba ze w wersji mobilnej faktcyznie sie ja wylacza. u mnie moge wylczyc tylko powiadomienia

 

Nie piszę z telefonu.Nikogo nie ignorowalam, bo nie miałam kogo, czy to tak trudno zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
1 minutę temu, mi~ napisał:

Nie piszę z telefonu.Nikogo nie ignorowalam, bo nie miałam kogo, czy to tak trudno zrozumiec?

juz wiem wylaczylem z telefonu bo u mnie z kompa wylaczyc poczty sie nie dalo.

zalogowaem sie z komputera wiec zalguje sie z kompa tylko nie malego bo one maja wersje mobilna windowsa, wejdz w swoj profil kliknij na nazwe swojego nicku i tam bedzie czy wlaczyc ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Iibed napisał:

myślisz zę ja pamietam że kiedyś tam ci pisałem żebyś założyła na nieistniejacego, przeceniasz moja pamiec.

ja mialem maila pocaluj@mniewnos.pl i nikt mi koperty nie blokowal 😄

niedawno zmienilem jak blekitna napisala na forum ze jak ktos loguje sie na nick kilka razy mu sie nie uda to przychodiz powiadomienie wiec wpisalem maia ktory istnieje potwierdzilem i mam na istniejacego.

 

Ja juz nie ma siły tego wyjasniać.Nikt mi nie zablokował koperty! Sama ją wyłączyłam i nie ma opcji by przywrócić.Nie wiem jak mozna takich prostych rzeczy nie rozumiec i wymyslac jakiec bzdety:O. Naprawdę mam dość i szczerze żałuję, ze poruszyłam ten temat, bo powinnam się domyslic jak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak klikam na swój nick to mam tylko wiadomość, ze brak powiadomień.

Jasne, no strasznie nakombinowałam, bo wyszłam z koperty:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę przestań udawać glupka, bo to nie jest już zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mamucha, dlaczego nie chcesz się przyznać, że to ty? 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gosc napisał:

mamucha, dlaczego nie chcesz się przyznać, że to ty? 😤

Głęboka patologia jest mi obca, więc kieruj te swoje pierdoły pod wlasciwy adres. a ode mnie won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iibed napisał:

z czym udaje glupka ?
no to ty placzesz za koperta nie ja juz ci napisalem da sie to wylczyc tylko z apierwszym razem i da sie tez wlaczyc, wiec jak ci brakuej to sobie wlacz w ustawieniach w sensnie trzeba wejsc w swoj profil kliknac na swoj nick i tam na cos kliknalem w tym rozwijanym menu albo na ikonke koperty albo bylo tam wlacza poczte czy tam komunikator nie wiem jak to sie nazywa.

 

gdzie niby placzę? Niczego nie potrzebuję.Napisalam wyzej, ze to było niepotrzebne.Nie zrozumiales 1 posta i tyle.Nie ma o czym gadac, więc skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

milość to sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Iibed napisał:

no wiec odpisalem co wiedzialem a po sprawdzeniu napisalem ci ze to mozna przywrocic wiec sobie przywroc i tyle

Możę u ciebie mozna u mnie nie ma takiej opcji i nie piszę ani z tel. ani kompa, więc moze dlatego, a ty zrobiles ze mnie kombinatorke i cholera wie co.Niewazne, Nie płakałam i nie płaczę.Ot, odpisałam na twoje pytanie i tyle.W sumie to chyba nie ma tego złego, bo wyszło na dobre z tego co zaobserwowalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam naprawdę dość.Gdzie ja się niby irytuję? Nie ma to nie ma, mam to gdzieś, ile razy mam powtarzać, ze nie mialam się gdzie przywitać? Niepotrzebnie zapytałes, bo się zroblł z  tego jakis kosmos, a było proste pytanie i taka sama odpowiedż, więc po cholerę to rozdmu...esz i robisz ze mnie jakąś kurde płaczkę [zly]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Iibed napisał:

nic z ciebie nie zrobilem. no wiec jak kiedys zalogujesz sie z komputera to sobie przywrocisz bo na tym drugim nicku wylaczylem i wlaczylem ponownie a z teleofnu faktycznie nie mialem opcji przywrocenia. zawsze mozna tez nowy nick zalozyc i jest wiele mozliwosci zamiast sie irytowac ze czegos nie ma.

co zaobserwowalas bo znowu nic nie rozumiem.

 

No nie, sama z siebie zrobiłam kombinatorkę i płaczkę:D.

Aha, jeszcze podobno wg ciebie zablokowali mi ten komunikator:D.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

sprawialas wrazenie zirytowanej niemogącej czegos znalezc.
moglas sie przywitac na forum o to pytalem a nie o to czy masz skrzynke bo nawet bym penwie tego nie zauwazyl. nie naleze do ludzi spostrzegawczych co chyba wiesz.

 

Twoje wrażenia są zawsze mylne, więc powinieneś je już dawno sobie darować.

No widzisz, chciałam jak się zalogowałam, ale się nie dalo, więc nie było gdzie.

Juz to pisalam, ale przestań klamać.od kiedy ty tak nic nie wiesz:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

zgadywalem bo tak nakombinowalas ze pewnie jako jednej na sto osob ci sie przytrafilon wylaczenei tego 😄 przecietny uzytkownik forum nawet jakby mu ktos kazal to wylczyc to by nie umial :D

 

To może poczytaj to co ktoś wyżej napisał, ze tez wyłączył, więc nie jestem taka odosobniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda

ale nudzicie staruchy, ziewwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Iibed napisał:

moze i sa ale wole sie swoimin kierowwac niz cudzymi 😄

no ale ja nie o tym myslalem moglas wejsc i pomachac mniejsza o to.

no jak nie wiem to pisze ze nie wiem nie rozumiem tej ironii myslisz ze testuje nowe opcje ? po co, chociaz musze przyzanc ze mnie nowe forum sie bardziej podoba jest czytelniejsze i te powiadomienia sa fajne robisz co innego i jak ktos ci odpisze to nawet w innej rpzegladarce wyskakuje ci komunikat.

 

No przeciez testowałeś, więc po co te kłamstwa? To nie była ironia tylko stwierdzenie faktu tak notabene.

Nie wiem jak jest, bo wszystko mam wylączone.Nic mi się tu nie podoba włącznie z emotami dla niedorozwinietych bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Iibed napisał:

no to jest was dwie sztuki na cale forum czyli pewnie jak pisalem jedna osoba na sto to wylaczyla 😄

 

To, ze jedna się wpisała to o niczym nie swiadczy.kto jak kto, ale ty to powinieneś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość nuda napisał:

ale nudzicie staruchy, ziewwwww

Powtarzasz się babciu, na kazdym temacie to samo.Więcej kreatywności, no chyba, ze demencja nie pozwala:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Iibed napisał:

mam pytanie zakladalas kiedys konto na quizwaniu ? bo ktos zalozyl z twoim nickiem z ktorego teraz piszesz i mnie zaprosil do gry, podejrzewam ze jakis zartownis.

 

No właśnie takie rzeczy to tylko na priv, więc przestań już paplo:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×