Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olciaaaaaaa

Ktoś mi to wyjaśni ?

Polecane posty

Miałam ładną cere mimo że jadłam słodycze ostre jedzenie tłuste wszystko ! Nie mylam twarzy nic nie zmywałam makijażu nawet na noc po prostu nie dbałam o cere a ona była śliczna mimo kilku pryszczy... poczytałam na necie i znalazłam inf. Że to dieta jest największą przyczyną więc JA TAKA GŁUPIA POSTANOWIŁAM ŻE BEDE JEŚĆ TYLKO OWOCE I TYLKO OWOCE. Tak też zrobiłam. Na poczatku byłam zadowolona efektem. Dni mijały 1 za drugim a ja jadłam same owoce prosto z drzewa czasami nawet ich nie myłam. I po tygodniu wstaje i patrze w lustro ;-; ;-; ;-; tragedia... Całe czoło w pryszczach... wypryski chyba z 8 ;-; a za  3 dni miało być rozpoczęcie roku szkolnego... Jakoś to przeżyłam. Ale chodzi o to że od tamtego czasu nie moge się pozbyć tego trądziku... szczególnie z czoła. Teraz odżywiam sie bardzo zdrowo i z umiarem. To przez owoce za dużo kwasu itp. Nie mogę się go pozbyć 😞 TERAZ żałuję że wpadłam na taki głupi pomysł co teraz mam zrobić nie mogę sie od tamtego czasu go pozbyć a miałam taką śliczną cerę... 😞😞😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×