Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Marta

Czarodziejka

Polecane posty

Gość gość
Dnia 24.01.2019 o 10:09, Gość gość napisał:

Koty akurat lubią włazić do małych kartonów itp rzeczy. Mój kot lubi kartony, im mniejsze tym lepsze, do takiej klatki też by pewnie wszedł.

Myślę, że jej brak przyjaciół wynika z charakteru, jest dość dziwna, za miła. Pewnie ogólnie jest lubiana, potrafi się z każdym dogadać, ale za plecami ludzie się z niej trochę podśmiewują i nie ze złośliwości, tylko jej sposób bycia może być trochę śmieszny. (Tak gdybam bo miałam kiedyś podobną z zachowania koleżankę).

Pewnie jest zakochana w sobie tak jak większość ładnych dziewczyn, tylko Alicja ma takie dziwne tiki, które mogą dawać wrażenie zbytnio wpatrzonej w siebie.

 

Ona jest zwykła, przeciętna, jak się umaluje wiadomo wygląda inaczej...Ładna nie jest, ale to tylko moje zdanie, do eleganckiego stylu też jej daleko.Ładne były ( i dalej są ) supermodelki lat 90 np Cindy Crawford, ale to znowu moja opinia i kwestia gustu. Alicja ma przecietne rysy i dość marnie wyglądające włosy, niczym też nie wyróznia się na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.03.2019 o 11:40, Gość Kipowicza napisał:

Jak ona ma tyle kasy to czemu mieszka kątem u rodziców. Zamiast okularow za 2 tys wolalabym sobie kawalerke wynajac. Lubie ja i podoba mi sie jej energia i styl ubierania, mega dba o siebie ale trzeba przyznac, ze kupi cos, zachwala a zaraz sprzedaje. Smiac mi sie chce z jej torebki Burberry. Mowi ze to klasyka inwestycja na lata a zaloze sie ze za max rok sprzeda😁

O to to. To tak jakby po wodzie chodzić i pić wołać. Poza tym może kupuje do przechwałek w filmie, potem sprzeda i tak obraca pieniędzmi, których być może wcale nie ma dużo a tylko sprawia wrażenie że ma kasę a ona przelewa z pustego w puste. Nie stać jej na zakup kilku mega drogich rzeczy na raz i mieć je na stałe jako wspomnianą klasykę na lata, nie ma własnego mieszkania lub tylko kupuje torby? Bogatego stać i na torby i na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.03.2019 o 15:51, Gość ssss napisał:

Nie wiem czy nie próbuje być zbyt idealna na pokaz

Ona jest nieraz bardzo rozlatana na filmach, taka rozedrgana, jakby nie trzymała się kupy i rzadko oglądam jej filmy bo nie wyTRZYMuję  jej mówienia i ogólnie jakoś tak nie mogę...no nie mogę... Szczególnie jak pokazuje zakupione ciuchy - mam ! patrzcie! taka marka ! tak zestawiłam! super! patrzcie! A styl ma nieciekawy, wszystko na jedno kopyto, byleby modnie i dużo. A czy dobrze to już inna sprawa, nie moja i ja odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Team

Jestem z teamczarodziejki. Czy któraś z Was też. Fit owsiana jest smaczna, zdrowa, zbilansowana. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghc

O kim mówiła dziś na ig ze jakiejś youtuberce nie pasuje jej dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindy
Dnia 4.04.2019 o 22:04, Gość gość napisał:

Ładne były ( i dalej są ) supermodelki lat 90 np Cindy Crawford, ale to znowu moja opinia i kwestia gustu.

Szkoda ze nie widziałaś jak obecnie wygląda bez makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podbijam, co to za drama na instastory, kogo dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pannanaturalna91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol

Zobaczyłam te relacje, w której mówi o składzie tych posiłków i i dziewczyna ma racje. Powiem, że byłam zaskoczona, że Alicja tak naskoczyła na te dziewczynę, która grzecznie wyraziła swoją opinie. No tak, wychodzi szydło z worka jaką osoba jest ta cała pusta Ala. Z taką pogardą wyraziła się o bazarku tej dziewczyny. Hmmm Aluś słodka życie jest przewrotne i czasami można dostać od niego dobrze w kość. Nie dziwie się, że wydajesz się skoncentrowana na sobie, swoich pozach, chcesz być wciąż piękna, podziwiana, wciąż ci mało i mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Żal mi jej, nie ma życia prywatnego, popadla w obsesje sportu, oby poznała kogoś wartościowego bo się zatraca. Pannynaturalnej nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szosa

Pokazala jak bardzo prozna jest i wyniosla. Wrecz z pogarda wyrazila sie o zakupach w biedronce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshhsbsbsb

O co chodzi dokladnie bo nie widzialam jak alicja hejtowala ta druga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek

Jakiej biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co chodzi z tą drama u niej na instastory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nddkk
21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Żal mi jej, nie ma życia prywatnego, popadla w obsesje sportu, oby poznała kogoś wartościowego bo się zatraca. Pannynaturalnej nie lubię.

Mi Ciebie też żal bo skoro tu siedzisz to też nie masz swojego życia i poparła w obsesję testowania obcych ludzi. Psychiatryk  czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saska

Ala gardzi biedronką bo ona je tylko to co katering dostarczy. Oprócz tego nasza gwiazda chodzi tylko po ciuchy i do sephory. Życie przeciętnego Polaka ją nie interesuje, ważne by były tylko markowe ubrania i wyrzeźbione ciało. Szkoda, że gwiazda niby tak dba o siebie a tony kosmetyków, które na siebie nakłada działają źle na skore, organizm. W tych kosmetykach, kolorowe jest tyle syfu, metali ciężkich. Ala poczytaj doniesienia amerykańskich lekarzy, lampy do utwardzania paznokci powodują czerniaka, a ty robisz paznokcie chyba co tydzień. Za pare lat te panny od zelow i hybryd będą niemiło zaskoczone, bo u nas jeszcze o tym jest cicho 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ćwiczy widać w niej taka rozpacz, zaglusza sportem pustkę w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Podobno nie chciała miec już młodszego faceta po wcześniejszych doświadczeniach  a teraz spotyka się z 6 lat młodszym kolarzem 😕

Ciekawe co na to jej rodzina jak tak zmienia facetów jak rękawiczki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może się zakochała? Czasami istnieją faceci, co są wyjątkiem od reguły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.01.2019 o 13:11, Gość sssssss napisał:

A przy okazji zakochana w sobie snobka, niedostępna zupełnie. Wg mnie sztuczna na maksa, gra pod kamerę miłą i sympatyczną.

Bardzo kiepsko gra, jest maksymalnie sztuczna. Ma taką brzydką lisią twarz, chytrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.04.2019 o 10:25, Gość Saska napisał:

Ala gardzi biedronką bo ona je tylko to co katering dostarczy. Oprócz tego nasza gwiazda chodzi tylko po ciuchy i do sephory. Życie przeciętnego Polaka ją nie interesuje, ważne by były tylko markowe ubrania i wyrzeźbione ciało. Szkoda, że gwiazda niby tak dba o siebie a tony kosmetyków, które na siebie nakłada działają źle na skore, organizm. W tych kosmetykach, kolorowe jest tyle syfu, metali ciężkich. Ala poczytaj doniesienia amerykańskich lekarzy, lampy do utwardzania paznokci powodują czerniaka, a ty robisz paznokcie chyba co tydzień. Za pare lat te panny od zelow i hybryd będą niemiło zaskoczone, bo u nas jeszcze o tym jest cicho 

 

Że hybrydy są szkodliwe, to nawet głupie O2 tutaj pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.04.2019 o 10:25, Gość Saska napisał:

Ala gardzi biedronką bo ona je tylko to co katering dostarczy. Oprócz tego nasza gwiazda chodzi tylko po ciuchy i do sephory. Życie przeciętnego Polaka ją nie interesuje, ważne by były tylko markowe ubrania i wyrzeźbione ciało. Szkoda, że gwiazda niby tak dba o siebie a tony kosmetyków, które na siebie nakłada działają źle na skore, organizm. W tych kosmetykach, kolorowe jest tyle syfu, metali ciężkich. Ala poczytaj doniesienia amerykańskich lekarzy, lampy do utwardzania paznokci powodują czerniaka, a ty robisz paznokcie chyba co tydzień. Za pare lat te panny od zelow i hybryd będą niemiło zaskoczone, bo u nas jeszcze o tym jest cicho 

 

Że hybrydy są szkodliwe, to nawet głupie O2 tutaj pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×