Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Marta

Czarodziejka

Polecane posty

Gość Xxs

Ale wsiura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom

Ona nie jest z kolarzem, jest sama, singielka- bardzoooooo pragnie miłości i gowno ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zena

W każdym filmiku nawpychane reklam, ale Alicja szczyci się, że promki dla Was. Zniechęcają mnie te filmiki. Dlatego wolę filmiki z Q&A, czy kulinarne, gdzie widać więcej szczerości. 
Poza tym ostatnio jest mega zakochana w sobie. Stworzyła sobie swój fanklub wiernych psychofanek, które przyklaskują wszystkiemu. 
Wystarczy napisać jej miły komentarz to wysyła ci serduszka i buziaki, a jak ją skrytykujesz to przestaje się odzywać. I serio nie chodzi o hejt, ale nawet jeśli kogoś lubimy to nie zawsze trzeba tej osobie przyklaskiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennd

serio?! ja mam własnie wrazenie, ze jest mega miła. Napisalam do niej ostatnio, że nie podoba mi się jak śpiewa- powiedziała, że spoko, że mam prawo do swojego zdania, oczekiwalam ataku wlasnie....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennd

serio?! ja mam własnie wrazenie, ze jest mega miła. Napisalam do niej ostatnio, że nie podoba mi się jak śpiewa- powiedziała, że spoko, że mam prawo do swojego zdania, oczekiwalam ataku wlasnie....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennd

serio?! ja mam własnie wrazenie, ze jest mega miła. Napisalam do niej ostatnio, że nie podoba mi się jak śpiewa- powiedziała, że spoko, że mam prawo do swojego zdania, oczekiwalam ataku wlasnie....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennd

serio?! ja mam własnie wrazenie, ze jest mega miła. Napisalam do niej ostatnio, że nie podoba mi się jak śpiewa- powiedziała, że spoko, że mam prawo do swojego zdania, oczekiwalam ataku wlasnie....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zena
12 godzin temu, Gość mennd napisał:

serio?! ja mam własnie wrazenie, ze jest mega miła. Napisalam do niej ostatnio, że nie podoba mi się jak śpiewa- powiedziała, że spoko, że mam prawo do swojego zdania, oczekiwalam ataku wlasnie....hmm

Poważnie. Ale może trafiłam po prostu na jakiś jej gorszy humor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obserwuję Alicję na insta. Widzę, ze jest lekko zmanierowana, ze oalma jej odbila na punkcie sportu, ale ogolnie myslę ze jest dobrym czlowiekiem, jest super pozytywna i ma naprawde full energii ze ogarnia i pracę i treningi codziennie. Zauwazylam ostatnio niepokojącą rzecz w niej. Ona co tydzien praktycznie robi zakupy ubraniowe. I to w tym sklepie Moliera. Tam sa markowe drogie rzeczy typu Dior, Gucci. Alicja zachwyca sie czesto nieklasycznymi rzeczami i je kupuje. Ponosi to a potem chyba sorzedaje bo za chwilę kupuje nowe. Jak dla mnie jest to kompulsywne kupowanie. To wyglada jakby rekompensowala sobie nie do konca udane zycie prywatne. Czesto weekendy soedza w galeriach. Nie piszę tego zlosliwie, raczej przykro mi bo sama mialam i czasem mam podobnie. Potrafilam soedzac caly weekend w galerii gdy bylam bardzo samotna. Jedyna roznica miedzy mna a Ala to to ze ja potrafilam wyjsc z galerii bez niczego bo albo nic mi się nie podobalo albo nie moglam się zdecydowac, no i tez nie stac mnie na takie marki jak Alę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Obserwuję Alicję na insta. Widzę, ze jest lekko zmanierowana, ze oalma jej odbila na punkcie sportu, ale ogolnie myslę ze jest dobrym czlowiekiem, jest super pozytywna i ma naprawde full energii ze ogarnia i pracę i treningi codziennie. Zauwazylam ostatnio niepokojącą rzecz w niej. Ona co tydzien praktycznie robi zakupy ubraniowe. I to w tym sklepie Moliera. Tam sa markowe drogie rzeczy typu Dior, Gucci. Alicja zachwyca sie czesto nieklasycznymi rzeczami i je kupuje. Ponosi to a potem chyba sorzedaje bo za chwilę kupuje nowe. Jak dla mnie jest to kompulsywne kupowanie. To wyglada jakby rekompensowala sobie nie do konca udane zycie prywatne. Czesto weekendy soedza w galeriach. Nie piszę tego zlosliwie, raczej przykro mi bo sama mialam i czasem mam podobnie. Potrafilam soedzac caly weekend w galerii gdy bylam bardzo samotna. Jedyna roznica miedzy mna a Ala to to ze ja potrafilam wyjsc z galerii bez niczego bo albo nic mi się nie podobalo albo nie moglam się zdecydowac, no i tez nie stac mnie na takie marki jak Alę.

oj dokładnie odnoszę takie samo wrażenie. Kompulsywne zakupy w celu zrekompensowania sobie braków w życiu prywatnym jak domniemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O ja pier do lę... Te buty Alexandra McQueena, które Ala sobie kupiła w Noliera2, kosztują prawie 1900zł. Ja jebe... Gdzie ona tak zarabia? W sakolnictwie takie zarobki? Nie sądzę. Ona musi z you tuba i wspolprac wyciagac z 10 tysięcy, skoro pozwala sobie na takie rzeczy. Torebki i gadzety z Tousa to też ceny rzędu tysiac złotych. Ależ ona musi się czuc nieszczesliwa ze potrzebuje butow o rowowartosci pensji wielu ludzi w tym kraju... A to zwykle niczym nie wyrozniające się sneakersy. Podobne z Adidasa itp mozna kupic za 300zl. Szczerze mowiac nawest gdyby bylo mnie stac, nigdy bym nie kupila sneakersow za 1900zl. To grzech. Pazurki tez robi regularnie co jakis tydzien, hybrydka, stopki i dlonie. Boze, Alicja, zdradz nam gdzie gak dobrze płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duda
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

O ja pier do lę... Te buty Alexandra McQueena, które Ala sobie kupiła w Noliera2, kosztują prawie 1900zł. Ja jebe... Gdzie ona tak zarabia? W sakolnictwie takie zarobki? Nie sądzę. Ona musi z you tuba i wspolprac wyciagac z 10 tysięcy, skoro pozwala sobie na takie rzeczy. Torebki i gadzety z Tousa to też ceny rzędu tysiac złotych. Ależ ona musi się czuc nieszczesliwa ze potrzebuje butow o rowowartosci pensji wielu ludzi w tym kraju... A to zwykle niczym nie wyrozniające się sneakersy. Podobne z Adidasa itp mozna kupic za 300zl. Szczerze mowiac nawest gdyby bylo mnie stac, nigdy bym nie kupila sneakersow za 1900zl. To grzech. Pazurki tez robi regularnie co jakis tydzien, hybrydka, stopki i dlonie. Boze, Alicja, zdradz nam gdzie gak dobrze płacą.

Ale jaja, rzeczywiscie. Te buty kosztują prawie 2 tysiace. Ma sa kra. Ale Ala szaleje. Przeciez za tę kasę mozna się utrzymac caly miesiac... OMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież większość rzeczy reklamuje więc pewnie ma jakieś rabaty. Jak dla mnie to ona jest uzależniona od kupowania. W dodatku nie ma własnego stylu tylko inspiruje się innymi dziewczynami kiedyś zgapiała wszystko od LGS, teraz Laura z laurelli jest jej inspiracją. Dla mnie ona się zachowuje jak by miała chorobę psychiczną. Przykre jak bardzo się pogubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem w jej wieku i nie wyobrażam sobie ciągłych zakupów, nudziło by mnie to. Widać że rekompensuje sobie tym smutne życie. A dlaczego ją ten facet zostawił? Chyba byli zaręczeni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kipowicza

Jak ona ma tyle kasy to czemu mieszka kątem u rodziców. Zamiast okularow za 2 tys wolalabym sobie kawalerke wynajac. Lubie ja i podoba mi sie jej energia i styl ubierania, mega dba o siebie ale trzeba przyznac, ze kupi cos, zachwala a zaraz sprzedaje. Smiac mi sie chce z jej torebki Burberry. Mowi ze to klasyka inwestycja na lata a zaloze sie ze za max rok sprzeda😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjwiiwi
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przecież większość rzeczy reklamuje więc pewnie ma jakieś rabaty. Jak dla mnie to ona jest uzależniona od kupowania. W dodatku nie ma własnego stylu tylko inspiruje się innymi dziewczynami kiedyś zgapiała wszystko od LGS, teraz Laura z laurelli jest jej inspiracją. Dla mnie ona się zachowuje jak by miała chorobę psychiczną. Przykre jak bardzo się pogubiła.

jaka laura z laurelli ? podaj kanal. Dajcir spokoj ja wywalilam z insta jest tak zmanierowana ze szok. Skad ma kase ? przeciez ma bogatych rodzicow + wspolprace i zarabia.  Pytala sie ...ka na story vo ona takiego robi ze ludzie jej ciagle pisze ze jest prozna haha non stop cos kupuje non stop przepycha w filmach te same wspolprace tylko tytuly zmienia. Ej mam juz dosyc tych pustych lal z yt ktore tylko kupuja kupuja i kupuja i sie sprzedaja. Mam dosyc juz tegl youtuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla

Może ona część tych rzeczy oddaje? Albo współpracuje z tymi sklepami, bo to niemożliwe żeby z pensji pani ze świetlicy na tyle było ją stać.

Wydaje mi się, że ona dużo współprac ukrywa i przemyca cichaczem. Tak samo swoją dietę. Na pewno jest to współpraca.

Jeśli chodzi o styl to jak najbardziej zazdroszczę wyczucia oraz rewelacyjnego wyglądu, ale coś odwala jej ostatnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem w jej wieku i nie wyobrażam sobie ciągłych zakupów, nudziło by mnie to. Widać że rekompensuje sobie tym smutne życie. A dlaczego ją ten facet zostawił? Chyba byli zaręczeni. 

Byli zaręczeni, mówiła o tym. A co najdziwniejsze Ala ma ciągle z nim foty na FB! Trochę to dziwne, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oni chyba z 10 lat byli parą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
1 godzinę temu, Gość Paulla napisał:

Byli zaręczeni, mówiła o tym. A co najdziwniejsze Ala ma ciągle z nim foty na FB! Trochę to dziwne, co?

a on już dawno ma inną laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gall

Moim zdaniem Alicja nie ma stylu. Kupuje od dluzszego czasu co popadnie,bez ladu i skladu. To prawda,caly czas reklamuje to samo tylko tytuly zmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerek

hmmmm widziałam ją dziś jak jechała rowerem- fakt, że zwraca uwagę ładne ciało, buzia i jechała z taką pasją ludzie jej mówią, że druga Chodakowska rośnie, może z tego całego bałaganu z facetami wyrosnie cos fajnego w jej zyciu?! co do kasy i ciuchów- dajcie spokoj jej sprawa, zle nie wyglada- wiele mozna jej zarzucic, ale na pewno nie to, ze bez ladu i skladu ma ciuchy. Mam mieszane uczucia do niej, ale wydaje się dobrym czlowiekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gall
18 godzin temu, Gość rowerek napisał:

hmmmm widziałam ją dziś jak jechała rowerem- fakt, że zwraca uwagę ładne ciało, buzia i jechała z taką pasją ludzie jej mówią, że druga Chodakowska rośnie, może z tego całego bałaganu z facetami wyrosnie cos fajnego w jej zyciu?! co do kasy i ciuchów- dajcie spokoj jej sprawa, zle nie wyglada- wiele mozna jej zarzucic, ale na pewno nie to, ze bez ladu i skladu ma ciuchy. Mam mieszane uczucia do niej, ale wydaje się dobrym czlowiekiem. 

Haha Jacy ludzie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość rowerek napisał:

hmmmm widziałam ją dziś jak jechała rowerem- fakt, że zwraca uwagę ładne ciało, buzia i jechała z taką pasją ludzie jej mówią, że druga Chodakowska rośnie, może z tego całego bałaganu z facetami wyrosnie cos fajnego w jej zyciu?! co do kasy i ciuchów- dajcie spokoj jej sprawa, zle nie wyglada- wiele mozna jej zarzucic, ale na pewno nie to, ze bez ladu i skladu ma ciuchy. Mam mieszane uczucia do niej, ale wydaje się dobrym czlowiekiem. 

Alicja masz chorobę dwubiegunową? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssss

Nie wiem czy nie próbuje być zbyt idealna na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w ostatnim czasie ma dramatycznie „ometkowane” stylizacje :/ metka goni metkę, szkoda ze poszła w taka stronę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzieliście jej figurę na story, czy tylko ja uważam że jest tragiczna i przypomina Christiana Bale'a w filmie Mechanik, jak szkieletor z doczepionymi miesniami, jest jakaś taka kanciasta,  a ten brzuch wciągnięty lub zapadniety, jeden grom, kiedyś naprawdę fajnie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pik

Brzuch wciągnęła. Nie rozumiem ćwiczy tyle i wciąga przed kamera brzuch. To już obsesja wyglądu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na insta znow sprzedaje :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo

Polecam fitowsiana Rewelacja. Schudłam już na tej diecie, petarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×