Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ikczyk

Rzęsy

Polecane posty

Gość Ikczyk

Cześć dziewczyny!

Chcę zacząć przygodę z przedłużaniem rzęs, co polecacie na start? Czytałam wiele różnych opinii i postanowiłam zapytać, może jest ktoś kto ogarnia temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

niestety nie umiem robić rzęs, jestem tylko zwykłą klientką, ale jedyne co wiem to, że bez szkoleń lepiej nie ruszać i nie próbować się uczyć na własną rękę, bo można zrobić komuś poważną krzywdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza Kowalczyk

ja w swoim czasie zrobiłam szkolenia w Posh w Krakowie u Klaudii Rusek i jestem mega zadowolona 🙂 od kilku lat prowadzę swój gabinet i nie miałam ani jednej reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panamka

osobiście też jestem tylko klientką, moja stylistka tez pracuje na poshach właśnie. A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikczyk

Obecnie jestem w Warszawie.

Miałam rzęsy Posh na sobie i byłam zadowolona z efektu, dużo dobrych opinii słyszałam i ich szkoleniach, ale zawsze lepiej dopytać :)

Ania, bez szkolenia absolutnie nie zamierzam. Pytam, sprawdzam, żeby wejść w to porządnie :) 

Luiza, możesz opowiedzieć więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Ja co prawda w Łodzi robiłam, ale też w Posh Lashes i też polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikczyk

Eliza, a możesz coś więcej opowiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Przyłączam się do pytania, może któraś z Was mogłaby się podzielić dodatkowymi bardziej szczegółowymi informacjami? Kiedyś przedłużyłam sobie rzęsy i niestety, albo było to zrobione nieudolnie albo moje rzęsy źle zareagowały, bo nie trzymało mi się to długo i miałam problem później ze swoimi rzęsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Aga, co Ci się działo? Możesz dokładniej? Jakie informacje Cię interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ogólnie, nie trzymały mi się i jakoś drażniły. Chciałabym trafić w dobre ręce po prostu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Przyłączam się do tematu Agi, też nie mam szczęścia do rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Generalnie chciałabym nie wiem dostać kontakt, polecenia, tylko takie szczere, żeby znów nie trafić na kogoś beznadziejnego. Potrzebuję porady jakie zrobić, u kogo, jak je pielęgnować, bo może to też źle zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikczyk

Temat trochę zboczył, ale żyje to dobrze :D Dziewczyny poratujcie poradami w tych dwóch wątkach, dla początkującej stylistki i klientki :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ikczyk, jak chcesz zacząć działać jako stylistka udaj się wpierw na szkolenie, nie rób nic na własną rękę. Ja jestem stylistką, szkoliłam się w posh lashes i ich produkty preferuję. Z nimi zaczęłam i tak kontynuuję, jestem zadowolona, moje klientki również. Zrób sobie certyfikaty i wtedy będziesz mogła właściwie orientować się jak zacząć. 

Co do kwestii marnowania rzęs, o ile są sterylnie i poprawnie wykonane, nie powinnaś mieć problemów. Tobie również polecam wybrać sprawdzony salon oraz certyfikowaną stylistkę. Przy użyciu odpowiedniego kleju, dopasowanego do temperatury powietrza, wilgotności, rzęsy nie powinny odpadać. Wykonane dokładnie i poprawnie przedłużanie powinno Ci się utrzymywać bez problemów. 

Pamiętaj, aby przez pierwsze 48 godzin po wykonanej stylizacji nie moczyć rzęs, nie pocierać etc. Styliska udzieli Ci wszystkich rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A jakie wybrać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Trudno powiedzieć, nie widzę Cię :) Stylistka musi Cię obejrzeć. Dobrą poznasz między innymi po tym, że zrobi to dokładnie i dobierze Ci prawidłowo rzęsy. Nie wiem czy masz duże oczy, jaki masz ich rozstaw, trzeba to wszystko ocenić aby dobrać jak najlepszy efekt :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dzięki, umówię się i zobaczymy czy jest jak mówisz ;p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikczyk

Ewelina dzięki za porady. Poszperałam sobie trochę i zapisałam do nich na kurs. Ile czasu zajmujesz się już rzęsami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Od dwóch lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona baaardzo, nie będę się rozpisywać zobaczymy jak będą się utrzymywać iwgl 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Aga, to super 🙂 Duża objętość? Naturalny efekt? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka

Nigdy nie miałam przedłużanych rzęs bo się mega bałam uczulenia lub innych efektów ubocznych, ale chyba spróbuje. Przeczytałam ten wątek od początku do końca i widzę że wszystkie dziewczyny polecają posh. akurat mam salon w moim mieście! więc pójdę tam i potem dam wam znać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

teraz mam przedłużone rzęsy i jaka to jest wygoda – szok! mogę spać 20 minut dłużej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Polecam! Ja postawiłam na naturalność 🙂 I jak na ten moment dalej jestem zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikczyk

Dzięki Ewela. Kurs jest mega, a posh ma świetne produkty! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×