Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bialy96

Co byście zrobili?

Polecane posty

Witam chciałbym sie was zapytać co byście na moim miejscu zrobili od grudnia 2018 roku miałem zacząć prace w pieczakarnij nowa firma w mojej miejscowości ale niestety zarząd nie mogł sie dogadać zadzwoniłem do szefowej 14 stycznia nowego roku i powiedziałą ze prezesowie sie dogadali i bedzie dzwoniła po 20 stycznia do wszystkich ludzi bo powiedziała ze oni maja tam wszystko juz przygotowane tylko wode spuscic i zaczynamy pojechała złozycz wniosek do urzędu pracy w sprawie mojej bo wzięla mnie przez urząd i właśnie co byście zrobili czy byście zrezygnowali czy jednak poczekali te kilka dni bo jakby nie zadzwoniłą do piątku to ja bym do niej zadzwoniła i spytal jak wreszcie z tą pracą bo już czekam długo a a jakbym zrezygnował to urzad pracy by mnie nie wyrejestrował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeHeHeŚmieszek

A to już lipoton, bo wtedy NASA przylatuje i lecisz do Gułagu w Stambule ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

No poczekaj :) a najlepiej pójdź do urzedu pracy i powiedz jaka sytuacja , ze sie boisz i nie ufasz, oni tam maja doswiadczenie z takimi machlojkami wiec ci pomogą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gosc

Urzad pracy cie nie wyrejestruje , teraz nie jest tak szybko , opowiesz im sytuacje ze baba od pieczarek cie zwodzi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem w urzędzie i powiedzieli że bym poczekał bo szefowa wniosek złożyła naprawde bardzo mi zalerzy na pracy bo nie mogłem znaleść a pracowałem tylko dorywczo na budowach ciągle na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gosc

No to wszystko w porzadku :) poczekaj :) to fajna praca , nie martw sie ba zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gosc

Teraz mrozy poczekaj , znam osoby ktore pracuja tez na szklarniach i musza poczekac w styczniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba nic z tego nie wyjdzie poszłem z ciekawości zobaczyc czy cos robią na tej hali i zobaczyłem ze brama jest otwarta i jest na ogrodzeniu sprzedam lub wynajme hale i w internecie tez własnie ta firma to napisałą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×