Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzejrzałemWas

Wszyscy kłamiecie

Polecane posty

Gość PrzejrzałemWas

Tak naprawdę nikt z was nie uprawiał seksu z partnerem częściej niż raz na. Kilka miesięcy lub jedynie w celu stworzenia nowego życia. Wasze sexy na imprezach to kłamstwo. Wasza ilość partnerów seksualnych to kłamstwo (max 3 można mieć w ciągu życia!). Oral to kłamstwo nikt tego nie robi. Anal to kłamstwo nikt tak naprawdę tego nie robi. Masturbacja nikt tego nie robi tylko opowiada głupoty by wprowadzać innych w błąd. Masturbują się tylko przygłupy. Wysyłanie intymnych zdjęć? Kto normalny by tak robił poza ekshibicjonistą? Tak naprawdę 30% ludzi w wieku. 20-30 lat nigdy nie miała nikogo, ani się nie całowała, ani nie była w związku. Wszyscy opowiadacie bajki, a tak naprawdę nic nie robiliście! Po co? By zaimponować innym i się dowartościować? Pff. I co ? Przejrzałem was,  właśnie skończyło się wasze opowiadanie bajek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNormalka

Większość ludzi piszących na forach to bajkopisarze co chcą zabić czas i myślą,że ktoś uwierzy w ich opowieści. Kogoś pocałowała dziewczyna w policzek i ten już zaczyna opowiadać o swoich ,,miłosnych podbojach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzejrzałemWas

Czemu milczycie? Na 36 wyświetleń otrzymałem tylko jedną odpowiedź! Ha! Naprawdę nie możecie znieść prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się ruchają. Sam byłem nie jednym świadkiem że leciało się tu na ostro. I znam to tylko z anteny. tak samo jak tobie nie wychodzi, tak inni prują się bez opamiętania. Jest wtedy draka i można kogoś obgadać. Aż by się prosiło, to w takim gównie nie biorę udziało. Znaczy się biorę, bo nie będę tu pisał jak parzy się herbatę. 

Nie obraź się, ale mnie prorokowałeś. I jaka krzywda dalej Ci się dzieje? Coś mam nadzieję z tym robisz?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Zacięłaś się?

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie kuta...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Fajne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markos

Ja mam 32 lata i robię to z żoną nawet 2 razy dziennie. Był taki okres bardzo stresowy i wtedy faktycznie nie chciało się, ale teraz jest ok i wracamy do tego jak byliśmy młodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×