Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mamusie kochane kiedy można rozszerzyć dziecku dietę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje kolejne dziecko zaczęło swoją przygodę ze stałymi posiłkami, kupuję mu gotowe Hipp Bio, wiem, że ekologiczne produkty mają bardziej wyśrubowane normy produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli karmione MM to od 4 miesiąca,  jeżeli piersią to od 6 miesiąca. 

Ja zaczęłam rozszerzać dietę  po 3 miesiącu  ; marchewka gotowana, ziemniaczki,  dynia , żółtko,  i musy tak żeby coś na słodko też dostała 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2019 o 22:17, Ann98 napisał:

Mamusie kochane kiedy można rozszerzyć dziecku dietę? 

Pomiędzy 4. a 6. miesiącem życia (w zależności od indywidualnego tempa rozwoju) samo mleko przestaje wystarczać, aby zaspokoić wszystkie potrzeby rozwijającego się organizmu. Dlatego Twoje dziecko oprócz mleka powinno otrzymywać także inne rodzaje pożywienia - tak piszą mądre źródła- wiadomo każde dziecko jest inne i matka raczej sama decyduje o tym kiedy dokładnie. Na początek warto faktycznie podawać posiłki jednoskładnikowe - Hipp ma fajną opcje bio - seria pierwsza łyżeczka - małe słoiczki w sam raz dla maluszka na jeden posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też korzystałam przy rozszerzaniu diety dziecka z tych słoiczków pierwsza łyżeczka z Hippa, najpierw dynia i marchewka, później już sięgaliśmy po "bogatsze składy". Ja zaczęłam rozszerzać po 6 miesiącu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hipp ma bardzo dobre produkty, sama od nich zaczynałam rozszerzanie diety u dziecka, składy są świetne, produkty ekologiczne mają bardziej zaostrzone normy produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×