Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czytelnik

Instaserial o miłości

Polecane posty

Gość Czytelnik

Czytałyście?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajto

Zwykla grafomania, z bledami. Z autorki wylania sie zdesperowana kobieta, ktora prawie sila zaciaga faceta do oltarza i nazywa to miloscia. Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana

część o ślubie jest jeszcze bardziej żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale ponad milion na WOŚP zebrała. A Wy co ostatnio dobrego zrobiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oooooooo, z grup was pouuwały, że tu wróciłyście z podkulonym ogonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Ale ponad milion na WOŚP zebrała. A Wy co ostatnio dobrego zrobiłyście?

Nie ona jedna dala kase na wosp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixi
20 minut temu, Gość gość napisał:

Ale ponad milion na WOŚP zebrała. A Wy co ostatnio dobrego zrobiłyście?

Nie ona tylko ludzie którzy to kupili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość War

Przede wszystkim zrobiła wietrzenie narodowe umysłów matkom, które wskoczą za nią w ogień. Umysły ich są tak wywietrzone, że uwierzą we wszystko co powie guru, nawet, że fiołkowe bąki puszcza. Kupią z logo firmy deskę do sedesu, koszule czy każdy zbędny gadżet. Ale to nie Nicole wina, takie są prawa rynku. To ludzie są podatni na sugestie, nie myślą samodzielnie. I na takich osobach robi się biznesy życia, brawo Nicola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

W lutym na TVN pojawi sie nowy serial, "Chyłka zaginięcie" Myślę, ze bedzie dobry : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, marawstala napisał:

W lutym na TVN pojawi sie nowy serial, "Chyłka zaginięcie" Myślę, ze bedzie dobry : )

Myślę, że tak. Będę oglądać. Polecacie jeszcze jakiś fajny serial? Może być coś na Netflixie. Wątek o mamie ginekolog i tak zaraz skasują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelnik

To wątek o książce, czyste fakty - nikt nikogo nie obraża.

Można cytować ulubione fragmenty, a to wystarczy do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los

A ten Bibek to imię tego dziecka? Nawet fajnie Bibek Bibek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Los napisał:

A ten Bibek to imię tego dziecka? Nawet fajnie Bibek Bibek 

czy Bibek byl poczety w Bibione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa
6 godzin temu, Gość War napisał:

Przede wszystkim zrobiła wietrzenie narodowe umysłów matkom, które wskoczą za nią w ogień. Umysły ich są tak wywietrzone, że uwierzą we wszystko co powie guru, nawet, że fiołkowe bąki puszcza. Kupią z logo firmy deskę do sedesu, koszule czy każdy zbędny gadżet. Ale to nie Nicole wina, takie są prawa rynku. To ludzie są podatni na sugestie, nie myślą samodzielnie. I na takich osobach robi się biznesy życia, brawo Nicola

Fiołki w dużym stężeniu to zapach k... więc coś w tym jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytałam. Jedno i drugie zresztą. I zastanawiałam się tylko, czy przed wydaniem nikt inny tego nie czytał?! Nie było żadnej korekty? To, że Nicola nie do końca ogarnia język polski - spoko, powiedzmy, że ma prawo. No ale litości - ktoś to powinien jednak sprawdzić i przeredagować co nieco...a właściwie połowę 😛 Roi się tam od błędów. Poza tym nie mam uwag, jedynie tyle, że przypomina mi to "pamiętnik nastolatki"...no nie jest to literatura wysokich lotów 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
Dnia 24.01.2019 o 22:20, Gość Los napisał:

A ten Bibek to imię tego dziecka? Nawet fajnie Bibek Bibek 

Gilbert ma na imie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona niedługo będzie potentatka wiec możecie jej skoczyć. Zrobiła szybka i dość pokaźna karierę, ale u nich to rodzinnne wiec można powiedzieć ze ma to w genach. Nie dość ze skonczyla najbardziej prestiżowy kierunek jaki można sobie tylko wymarzyć to jeszcze dosłownie w mig rozwinęła swietnie prosperująca firmę gdzie pracuje na nią zatrudnionych tam 20 osób. Wiec nawet nie krytykujcie jej bo się tylko ośmieszacie. A co wy co skończyliście za studia i jaki macie biznes? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona niedługo będzie potentatka wiec możecie jej skoczyć. Zrobiła szybka i dość pokaźna karierę, ale u nich to rodzinnne wiec można powiedzieć ze ma to w genach. Nie dość ze skonczyla najbardziej prestiżowy kierunek jaki można sobie tylko wymarzyć to jeszcze dosłownie w mig rozwinęła swietnie prosperująca firmę gdzie pracuje na nią zatrudnionych tam 20 osób. Wiec nawet nie krytykujcie jej bo się tylko ośmieszacie. A co wy co skończyliście za studia i jaki macie biznes? 

Popieram. I szczerze mowiac zupelnie nie rozumiem tego hejtu na jej dzialalnosc. Ogolnie uwazam, ze youtube i instagram w wiekszosci robia wode z mozgu, ale ona naprawde odwala kawal dobrej roboty. Mam wrazenie, ze niektorzy sie na nia uwzieli po tej historii o milosci i slubie. OK, rozumiem, ze ktos by tak nie chcial, uwaza, ze to dziwne, ale sprawiaja z Kuba wrazenie zgodnego malzenstwa. Swoje tez przeszli, np. poronienie w 20 tygodniu, potem narodziny wczesniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelnik

Szanowne Panie,

 

to jest wątek o KSIĄŻCE - nikt nikogo nie ma zamiaru obrażać.

Przeczytałam i jestem w lekkim szoku - chciałam na spokojnie porozmawiać z osobami, które czytały o pewnych fragmentach książki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
8 minut temu, Gość Czytelnik napisał:

Szanowne Panie,

 

to jest wątek o KSIĄŻCE - nikt nikogo nie ma zamiaru obrażać.

Przeczytałam i jestem w lekkim szoku - chciałam na spokojnie porozmawiać z osobami, które czytały o pewnych fragmentach książki:))))

Ja czytalam obie czesci i nie wiem nad czym tu dyskutowac. Ile ludzi, tyle historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awf

Tez czytałam. Razi brak korekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ona niedługo będzie potentatka wiec możecie jej skoczyć. Zrobiła szybka i dość pokaźna karierę, ale u nich to rodzinnne wiec można powiedzieć ze ma to w genach. Nie dość ze skonczyla najbardziej prestiżowy kierunek jaki można sobie tylko wymarzyć to jeszcze dosłownie w mig rozwinęła swietnie prosperująca firmę gdzie pracuje na nią zatrudnionych tam 20 osób. Wiec nawet nie krytykujcie jej bo się tylko ośmieszacie. A co wy co skończyliście za studia i jaki macie biznes? 

Myślę, że „najbardziej prestiżowym kierunkiem jaki można sobie tylko wymarzyć” byłyby raczej kierunki o wąskiej specjalizacji na Harvardzie czy Oxfordzie, a nie medycyna na WUMie. To prawda, trudno się dostać i pierwszy rok jest bardzo ciężki ale potem już leci z górki, trzeba być po prostu systematycznym. A czy studiują tam same orly i wybitne umysły to kłóciłabym się 🙂 Dobra uczelnia z prostudenckim podejściem ale na pewno nie jest to światowej klasy prestiż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość jaa napisał:

Ja czytalam obie czesci i nie wiem nad czym tu dyskutowac. Ile ludzi, tyle historii.

Dokładnie. O gustach się nie dyskutuje. Chyba, że ta książka ma być kolejnym powodem do hejt owania mamy ginekolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Xyz napisał:

Myślę, że „najbardziej prestiżowym kierunkiem jaki można sobie tylko wymarzyć” byłyby raczej kierunki o wąskiej specjalizacji na Harvardzie czy Oxfordzie, a nie medycyna na WUMie. To prawda, trudno się dostać i pierwszy rok jest bardzo ciężki ale potem już leci z górki, trzeba być po prostu systematycznym. A czy studiują tam same orly i wybitne umysły to kłóciłabym się 🙂 Dobra uczelnia z prostudenckim podejściem ale na pewno nie jest to światowej klasy prestiż.

Szczególnie, że NIcole zaczynała od fizyki, którą rzuciła. A na medycynę dostała się płatną, przez English Division, także orlicą nie była. Potem się jej chyba udało przenieść. Nie odbieram jej tego, że skończyła ciężkie studia, ale są studenci i studenci, tak samo jak lekarze i lekarze, lepsi i gorsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Szczególnie, że NIcole zaczynała od fizyki, którą rzuciła. A na medycynę dostała się płatną, przez English Division, także orlicą nie była. Potem się jej chyba udało przenieść. Nie odbieram jej tego, że skończyła ciężkie studia, ale są studenci i studenci, tak samo jak lekarze i lekarze, lepsi i gorsi. 

Serio jej wynik z matury swiadczy o tym czy jest dobrym czy zlym lekarzem? Ile ty masz lat? 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Szczególnie, że NIcole zaczynała od fizyki, którą rzuciła. A na medycynę dostała się płatną, przez English Division, także orlicą nie była. Potem się jej chyba udało przenieść. Nie odbieram jej tego, że skończyła ciężkie studia, ale są studenci i studenci, tak samo jak lekarze i lekarze, lepsi i gorsi. 

To chyba miał być wątek o książce, ale jak widać sępy już się zleciały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sis

#gilbogerzy mój ulubiony hasztag. Ever forever 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość jaa napisał:

Serio jej wynik z matury swiadczy o tym czy jest dobrym czy zlym lekarzem? Ile ty masz lat? 16?

 Nie, świadczy o tym, że miała problemy by dostać się na te studia. Czytaj dokładniej. Nigdzie nie napisałam, że jest złym lekarzem. 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To chyba miał być wątek o książce, ale jak widać sępy już się zleciały 

Sępy? Hmnn, ciekawe, że napisanie prawdy i to w kulturalny sposób to już bycie sępem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Szczególnie, że NIcole zaczynała od fizyki, którą rzuciła. A na medycynę dostała się płatną, przez English Division, także orlicą nie była. Potem się jej chyba udało przenieść. Nie odbieram jej tego, że skończyła ciężkie studia, ale są studenci i studenci, tak samo jak lekarze i lekarze, lepsi i gorsi. 

No coz, dla mnie to dobitne stwierdzenie, ze widocznie jest gorszym lekarzem, skoro nie byla taka orlica, aby sie dostac na LM za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

dajcie jej spokoj ona do wszystkiego doszła sama ciężka praca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×