Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż

Żona przyłapana na używaniu sztucznego penisa i nim dochodzi!

Polecane posty

Gość Mąż

Mam pytanie do Pań tylko proszę o szczerość. Raz przyłapałem żonę jak zabawiala się w łùżku stuczny penisem i dochodziła miała orgazm. Nie widziała mnie i nie wie o tym że o to wiem. Kiedy pytam się czy dochodzi lub się zabawia jak mnie nie ma odpowiada że nigdy się nie bawi i tylko kocha się ze mną I tylko przy mnie dostaje orgazm. Czy mam się tym martwić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż

Ale czy ja ja zadowala??? Bo po co bawiła się skoro może że mną??? Była ciekawa jak to jest to nie jest zdrada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 22 lat

hehe zdrada, ja ..., sam pewnie ruchasz nastolatki w klubach aż się kurzy, a żonce zabraniasz pobawić się sztucznym bolcem. Jak nie ma innego, prawdziwego bolca na boku to nie ma żadnej zdrady lamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niematematu

Dobry gość....he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż
6 minut temu, Gość kobieta 22 lat napisał:

hehe zdrada, ja ..., sam pewnie ruchasz nastolatki w klubach aż się kurzy, a żonce zabraniasz pobawić się sztucznym bolcem. Jak nie ma innego, prawdziwego bolca na boku to nie ma żadnej zdrady lamusie

No właśnie nie ruchem!! I jest moja pierwszą kobietą! Nigdy nie uprawialem sexsu z kim innym! Dlatego pytam czy to nie zdrada !! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż

To mam rozumieć że jak ona się zabiawia stuczny penisem to ja mogę zabawić się z inną kobietą?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×