Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jajko Pisanka

Dlaczego mężczyźni mają tyle do powiedzenia na temat wyglądu obcych kobiet?

Polecane posty

Mężczyźni zawsze mają tyle do powiedzenia na temat kobiet - ich makijażu, ubrań, fryzur, figur. I zawsze takie opinie są wypowiadane z pozycji kogoś z kogo zdaniem kobiety powinny się liczyć. "Kobieta MUSI mieć długie włosy, MUSI zakładać zwiene ...enki, MUSI się malować, MUSI nosić buty na obcasie". 

Drodzy panowie, dobrze się czujecie? 

 

I tak, są kobiety które lubią głosić "prawdy" o tym jak powinien wyglądać facet, ale nie jestem facetem więc nie mogę się za nich wypowiadać jeżeli chodzi o odbiór takich komentarzy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh

Bo sa chamami i de.bilami a głupie baby z syndromem sztokholmskim ich słuchają zamiast miec swoje zdanie, swój styl, no ale cóż, jednym i drugim brakuje rozumku...ja od zawsze to zlewam chce miec krótkie włosy to mam, chce długie to hoduję, a ograniczeni naokoło patrzą i się dziwią...nie raz słyszałam a tak czy srak lepiej, ja wyglądam jak potulna lala ale nigdy nikogo nie słucham w tych sprawach bo sama mam wyczucie i sobie decyduję,   dziwią się mężczyźni a baby zazdroszczą, w sumie sama nie wiem czego, swojego zdania? Charakteru? To każdy może miec ale nie każdy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh

Dodam jeszcze, ze w naszym przaśnym kraju, jesli kobieta ma swoje zdanie nawet w tak błachych sprawach jak swój wygląd może się narazić na bycie nazwaną su.ką.. ot taki mamy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna123

W ogóle w tym kraju zbyt wiele uwagi poświecą się sprawom powierzchownym i tak naprawdę mało istotnym. Cieżko Polakom przychodzi spojrzeć na drugą osobę i powiedzieć coś miłego.. tylko hejt, hejt i układanie komus życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Dlaczego dlaczego dla guwna psiego jak jesteś za głupia żeby to wiedzieć to czyja to wina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Aaaaa napisał:

Dlaczego dlaczego dla guwna psiego jak jesteś za głupia żeby to wiedzieć to czyja to wina? 

Heja sfrustrowany brzydalu. Nie martw się, znajdziesz jeszcze swoją głupią babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przez brak kultury i swoje zakompleksienie, równiez przez stereotypy, często tez zwykłe chamstwo, przyzwolenie kobiet na to żeby okreslał je mężczyzna, zakompleksienie kobiet itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt

Gdy przechadzałem się ulicą Puławską i Marszałkowską w Warszawie ostatniego lata to większość kobiet, które tam widziałem wyglądała naprawdę ładnie (uroda + styl ubierania). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo kobieta MUSI sie nam podobać inaczej sie z nimi nie zadajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

bo kobieta MUSI sie nam podobać inaczej sie z nimi nie zadajemy

idz do wątku dla mentalnych prawików koniotrzepów, tam jest twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^

bo oceniamy  co jest kobiece a jak sie ubieracie jak babochlopy i jeszcze glowe golicie na lyso to fuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
22 minuty temu, Gość ^^^ napisał:

bo oceniamy  co jest kobiece a jak sie ubieracie jak babochlopy i jeszcze glowe golicie na lyso to fuj 

ok, ale wiesz, ze my pooceniamy co jest męskie i wtedy pewnie sie nie zakwalifikujesz do tej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...
6 minut temu, Gość xxx napisał:

ok, ale wiesz, ze my pooceniamy co jest męskie i wtedy pewnie sie nie zakwalifikujesz do tej kategorii

Na stówę z takim mentalem idzie w odstawkę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kobiety dużo więcej mówią o wyglądzie innych kobiet.

ale z tego co zauważyłam, to inteligentni i przystojni faceci preferują po prostu naturalne, zadbane kobiety, a obcas możesz zakładać raz do roku lub wcale.
komentują zazwyczaj pantoflarze z brzuszkiem, którym pozostaje tylko myślenie życzeniowe, bo u boku mają coś niezbyt przypominającego laskę z żurnala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niewazne co preferuja. Chodzi o samo to, ze wymagaja zeby kobiety sie do tego stodowaly bo "nie beda sie z nimi zadawac". Zeby tylko tak bylo! Ale nie, oni musza sie z nami zadawac zeby nam powiedziec jak bardzo nie chca sie z nami zadawac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość gość napisał:

Niewazne co preferuja. Chodzi o samo to, ze wymagaja zeby kobiety sie do tego stodowaly bo "nie beda sie z nimi zadawac". Zeby tylko tak bylo! Ale nie, oni musza sie z nami zadawac zeby nam powiedziec jak bardzo nie chca sie z nami zadawac 😄

 

ja zawsze miałam w dupie tzw. wymagania i jakoś nie miałam problemu z "zadawaniem się" z mężczyznami, zarówno na stopie kumpelskiej, jak i w bliższej relacji.

może po prostu dziwnych kolesi sobie wynajdujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bella napisał:

Trudno się nie zgodzic, zwłaszcza mając porównanie do pewnego kraju zachodniego. Nie znoszę pisać źle o Polsce, jednak często dziwi mnie nasze polskie zwracanie uwagi na wygląd czy życie ludzi zupełnie nam obcych zamiast dbać o ludzi nam najbliższych. 

True. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

 

ja zawsze miałam w dupie tzw. wymagania i jakoś nie miałam problemu z "zadawaniem się" z mężczyznami, zarówno na stopie kumpelskiej, jak i w bliższej relacji.

może po prostu dziwnych kolesi sobie wynajdujecie?

Kurde, ja cały czas myślałam, ze jesteś facetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

😂😂😂😂😂

dobre!

Jak ustawiłaś sobie te serduszka pod wpisami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo dlaczego

Bo facetom się blednie wydaje ze kobiety są ich własnością.

ja mam to gdzieś i bardzo się cieszę widząc na ulicy dziewczyny w spodniach baggy z dziurami, swetrach oversize, kolorowych włosach, tatuażach i trampkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź sie jeebaj sie

bo dla facetów wzrok ważny. Tak samo jak przejdziesz koło śmierdzącego guuuwna to powierz "ale śmierdzi" tak i facet jak zobaczy paszteciare to powie "ale pasztet łeeech" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość weź sie jeebaj sie napisał:

bo dla facetów wzrok ważny. Tak samo jak przejdziesz koło śmierdzącego guuuwna to powierz "ale śmierdzi" tak i facet jak zobaczy paszteciare to powie "ale pasztet łeeech" 

tak powie zwykły cham i prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź sie jeebaj sie
9 minut temu, Gość gość napisał:

tak powie zwykły cham i prostak

nie pierdoI dzido smutów, każdy mówi i robi co mu sie podoba i chuuj ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź sie jeebaj sie

Pierdzę do bańki na mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasanowa

Doopa musi mieć: Długie włosy oraz nogi, makijaż ładną buzie, jędrny biust C lub małe D, waska w tali, jędrny tyłek 90cm gładkie cialo, wydepilowana wszedzie na rękach też, ubierać sie seksownie, bardzo obcisłe ciuszki, i szpilki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, frog_in_the_fog napisał:

 

ja zawsze miałam w dupie tzw. wymagania i jakoś nie miałam problemu z "zadawaniem się" z mężczyznami, zarówno na stopie kumpelskiej, jak i w bliższej relacji.

może po prostu dziwnych kolesi sobie wynajdujecie?

Mowa o obcych facetach, nie wynajdowanych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A miejcie sobie krótkiego barana na łbie, szczecinę na nogach i zarośniętego bobra. Tylko się nie dziwcie, że na takie zapuszczone trollice, w workach po ziemniakach i zozmemłanych łapciach nie będzie chętnych.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość kasanowa napisał:

Doopa musi mieć: Długie włosy oraz nogi, makijaż ładną buzie, jędrny biust C lub małe D, waska w tali, jędrny tyłek 90cm gładkie cialo, wydepilowana wszedzie na rękach też, ubierać sie seksownie, bardzo obcisłe ciuszki, i szpilki !

Kasanowa, w ...arskim stylu gustujesz? Ciagnie do swego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

dlaczego kobiety mają tyle do powiedzenia w kwestii tego jacy powinni być mężczyźni. Jak powinni się zachowywać, jak bardzo poważni być, gdzie pracować, ile zarabiać, jakie mieć hobby, te ...one "pasje" itp itd. 

Niektórym kobietom chyba nawet nie przychodzi do głowy że mężczyźni mają własne zdanie na temat tego jacy chcą być i co jest dla nich ważne w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×