Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marekem

Mega dylemat związany ze ślubem

Polecane posty

Witam, 

Proszę was o pomoc mam problem z narzeczoną historia wygląda tak... Jesteśmy że sobą 7 lat 2 lata temu się zareczylem wszystko było pięknie ładnie miłość wspólne plany i nagle.... Zostało nam do ślubu 5 miesięcy moja narzeczona od 8 miesięcy miała ciągle dylemat czy jestem tym jedynym jak sobie poradzimy w życiu jak nie mamy mieszkania nie wie czy będzie że mną do końca życia i ogólnie powiedziała że jej już nie pociągam.... Rozmawiałem z nią na ten temat dodam że jej rodzice są po rozwodzie i ojca prawie nie zna.... Myślałem że ma po prostu obawy przed tym wszystkim byliśmy u Psychologa nic nie pomogło byliśmy na kursach przedmałżeńskich tam powiedziała że kocha mnie jak przyjaciela przyjąłem to na klatce porozmawialem z nią zapytałem co do mnie czuje powiedziała że łzami w oczach że mnie nie kocha..... Odeszlem stwierdziłem że kupię sobie samochód z mojej części pieniędzy co mieliśmy na koncie i wyjadę za granicę..... Aż tu nagle ona dowiaduje się że wyjeżdżam i nagle mówi że mnie kocha że weźmie kredyt żeby to naprawić tylko że wszyscy już wiedzą że tego ślubu nie bierzemy..... Ja już też mam dosyć tej sytuacji proszę pomóżcie co ja mam robić bo w padam w stan deresyjny..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×