Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ????

Kobiety kogo byście wybrały

Polecane posty

Gość ????

- 27 lat, przystojny, szczupły, seksowna twarz i głos, wykształcenie średnie, brak prawka, pochodzący z dużego miasta o wysokiej kulturze, szanujący kobiety, inteligentny, romantyczny, uczuciowy, średnio pewny siebie, wrażliwy, dobrze ubrany

- 35 lat, wykształcenie wyższe, spora nadwaga, z prawem jazdy, z twarzy brzydki o wyglądzie chłopa oderwanego od pługa, pochodzenie z wioski zabitej dechami, wygadany, głośny, z poczuciem humoru niszowym czyli żarty o homo czy kupie, lecący na wszystkie kobiety, chcący się z każdą umówić, towarzyski, bardzo pewny siebie, ubiór niezbyt modny, pantofle i sweter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co,wolę chodzić pieszo nawet w milczeniu i zachwycać się widokami pięknego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jestem robotę napisał:

Tak ja też wolę jeździć na pieszo

hahaha,dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście dlatego,co ludzie powiedzą?przecież Jolka ma.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jestem robotę napisał:

Oczywiście dlatego że jestem feministkom...jeszcze jakaś baba pomysli że nie jestem i będzie musiał sam ją ochlapac...

buhaha,ale mnie rozbawilaś/eś👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ani jednego ani drugiego. 

Gdyby to byl koniec swiata to 1szego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, JakTeMarzeniaMnieDołują napisał:

zapomniałeś dopisać, kto ile ma na koncie, bo to tutaj będzie głowny czynnik wyboru przez kobiete delikwenta

Słabe to, ale skoro tak uważasz to ... do roboty lec - kasę zarabiaj!!!! A nie na kafe przesiadujesz. Żadna nie będzie Cię chciała inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

typ 1, moze byc brak prawka nie jest dla mnie przeszkoda, ze mna moze jezdzic. Wykszatlcenie, coz kiedys ocenilabym czlowieka przez pryzmat studiow. Teraz juz tego bym tego nie zrobila, czlowiek musi robic to co kocha nawet bedeac piekarzem lub fryzjerka. Sama wykonuje nudny zawod z liczbami, podziwiam ludzi ktorzy to  kochaja. 

Pochodzenie czy ktos  z miasta czy ze wsi obojetne. 

Stan konta, tez bez znaczenia ja uwazam, ze zarowno panie jak i panowie maja raczki i dorabianie powinno byc wspolne. 

Przystojny pan i do tego mlodszy od drugiego, 3 razy tak, tak, tak dla pierwszego . 

Buraki dobrze miec w ogrodku, do zycia sa zbedni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są zbędni do życia fakt,zbyt wielu jest wśród nas,mówię o społeczeństwie,ale jednak jest z nich korzyść,mają dużo witamin niezbędnych do funkcjonowania organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

mają dużo witamin niezbędnych do funkcjonowania organizmu.  i nadmiar witamin czasem jest szkodliwy 😉

Dieta  musi byc zbilansowana🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, żebym nawet będąc wdową z 3 dzieci zwróciła uwagę na któregoś z powyższych, jednak biorąc pod uwagę twój poziom intelektu autorko - pan nr 2 będzie idealny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość ania napisał:

mają dużo witamin niezbędnych do funkcjonowania organizmu.  i nadmiar witamin czasem jest szkodliwy 😉

Dieta  musi byc zbilansowana🙂

owszem,ale nie w przypadku buraka,😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

dlatego odpusc sobie ten typ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość ania napisał:

dlatego odpusc sobie ten typ 

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp
4 godziny temu, frog_in_the_fog napisał:

nie sądzę, żebym nawet będąc wdową z 3 dzieci zwróciła uwagę na któregoś z powyższych, jednak biorąc pod uwagę twój poziom intelektu autorko - pan nr 2 będzie idealny.

 

Takie masz wymagania??? Musi być ideałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wybrałabym przystojnego i szanującego kobiety, o wysokiej kulturze, inteligentnego, romantycznego, uczuciowego itd. Zdecydowanie. Same zalety. A studia i prawko w tym wieku zawsze może zrobić i znaleźć pracę. Wszystko przed wami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wybierz tego, który cię szanuje, a nie tego który chce sie umawiać ze wszystkimi. Takie cechy sie utrwalają i pogłębiają z czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JakTeMarzeniaMnieDołują napisał:

Zapierdzielam 6x w tygodniu dziecko... i i tak nic to nie daję,  bo żeby laska polasila się na kase to musiałbym mieć miliony

Albo ma się pieniądze, albo czas...

jak nie masz ani jednego ani drugiego to coś jest nie tak

 

Oprócz tego najpierw "stan na nogi " naucz się żyć, a potem zacznij filozofowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×