Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Aga

Komunia dziecka po rozwodzie

Polecane posty

Gość Gość Aga

Witam.

Czy jest tu ktokolwiek może kto mógłby mi doradzić w tej kwestii lub przechodził przez to?  Moja sytuacja jest taka ze ojciec zabiera dziecko raz w tygodniu i oprócz tego kompletnie nie interesuje się szkołą  ocenami ubraniami dla dziecka gdy jedziemy na wakacje to nie dzwoni do dziecka o nic nie pyta. Nie wiem jak ogarnąć temat komunii. Czy mam ojca zapytać czego on oczekuje w tym dniu czy olać i sama iść tylko problem taki ze jestem tylko ja moją mama i tata. 3 osoby, nikogo nie mamy z.rodziny. ze strony ojca rodzina jest większa. Nie wyobrażam sobie iść do kościoła i patrzeć na niego i jego nową żonę i rodzinę która mnie nie nawidzi a z.drugiej strony nie chce odbierać dziecku święta. Czy mam jego zapytac czy chce zorganizowac dziecku komunie a sama być tylko w kościele?  Co byście zrobili ? Bardzo proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To święto dziecka i ma prawo aby oboje rodzice w tym uczestniczyli. Porozmawiaj z byłym i ustalcie jak to zorganizować. Przecież możesz go zaprosić , zaprosić też jego rodzinę , ale zeby nie było nieporozumień może przyjść bez żony. Zapytaj jego jak to widzi , później ewentualnie porozmawiaj z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Ktoś jeszcze się wypowie?  Powyższej osobie dziękuję chyba tak zrobię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Tylko obawiam się ze ojciec przyjdzie z żoną i całą rodziną która będzie na mnie patrzeć jak na ...... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×