Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwonkaa74

Eks żąda zwrotu "wymyślonej gotówki" co mam robić?

Polecane posty

Mojego "eks" poznałam wcześnie bo jeszcze w czasach szkoły średniej. Zaraz po studiach wzięliśmy ślub. Zaledwie dwa lata po ślubie on znalazł sobie inną. Z rozwodem nie było większych problemów,, nie mieliśmy dzieci ani wspólnego majątku, cała sprawa przebiegła sprawnie i bez większych nieprzyjemności. Po rozwodzie były mąż wyjechał ze swoją nową partnerką za granicę (Kanada) i od tamtej pory nasz kontakt urwał się. W listopadzie 2018  wrócił jednak do Polski i zaproponował spotkanie. Zgodziłam się, wciąż miałam żal, ale to jednak były mąż i osoba którą kiedyś bardzo kochałam. Zjedliśmy obiad w restauracji, trochę pogadaliśmy i każde z nas poszło w swoją stronę.

Problemy zaczęły się w styczniu "eks" zaczął wydzwaniać i pisać smsy w których żądał oddania jakiejś gotówki jeszcze z czasów małżeństwa którą rzekomo mi pożyczył. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca, cały majątek który mieliśmy został podzielony podczas rozwodu (na co wciąż mam dokumenty). Na początku to zignorowałam ale on nie odpuszcza. Po kilkanaście razy dziennie dzwoni do mnie, wypisuje na facebooku, dwa razy widziałam jego samochód zaparkowany pod moim domem.

Zaczęłam się obawiać, nie wiem o co mu chodzi żadnej gotówki nie było. Boję się że może wpaść na jakiś szalony pomysł

Czy mogę to zgłosić na policję? Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ty mu nie groź, tylko JUTRO biegnij na policję!!!

Mukada Arma -> to nie jest mobbing.  Poducz sie polskiego😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Olej go i zablokuj jego numer/maila.

Po pierwsze - w małżeństwie się nie "pożycza" tylko wydaje wspólne. Nawet jeśliby coś ci faktycznie dał, to teraz może ci skoczyć z rozbiegu. 

Pogadaj lepiej z dzielnicowym , ale policja raczej nic nie zrobi, póki co parkowanie pod czyimś domem nie jest karalne. To raczej ty snujesz czarne scenariusze, no bo co facet ci może zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×