Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxx

Plamienie implatacyjne czy okres?

Polecane posty

Gość Xxx

Kochałam się z moim ukochanym w dzień owulacji bez zabezpieczenia i 2 dni po owulacji bez zabezpieczenia czyli dni płodne dostałam wczoraj okres kilka dni wczesniej 5 dni wczesniej, brzuch mnie bolał wczoraj mniej jak zawsze mam okres tylko ze ten okres jest bardzo dziwny krew na poczatku jasnoróżowa, krwi bardzo mało skąpy okres dosłownie wczoraj kilka kropel na podpasce , dzisiaj znów pobolewał mnie brzuch krwi było więcej na podpasce skrzepów prawie brak a teraz prawie nic. Gdy mam okres to moje objawy takie są tzn. Zwijam się z bólu, krwi jest dużo krew się ze mnie leje przez pierwsze dni  muszę brać tabletki przeciwbólowe jest mi słabo i duszno, czy to okres czy plamienie implatacyjne, zrobić test ciazowy? Słyszałam, ze plamienie implatacyjne przypomina okres 2-3 dni..Proszę rozsądne odpowiedzi i mądre które już, tak miały i wiedzą jak to jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Plamienie implantacyjne to czasem tez tylko kropla krwi. Zrob test, po co ma cie meczyc niepewnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Jeśli kochałaś się bez zabezpieczenia z pełnym wytryskiem to możliwość ciąży jest bardzo wysoka. W dzień spodziewanej miesiączki powinnaś zrobić test. Jeśli wyjdzie negatywnie to idź na test z krwi no i do ginekologa. Oprócz tego, jeśli tym razem to nie ciąża, a ty się starasz to zacznij monitorować swoje cykle. Ja podczas starań o dziecko korzystałam z komputera cyklu myway, który oprócz temperatury, badał również poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Dziś mam dwójkę dzieci, a komputer służy mi jako pomoc w antykoncepcji mechanicznej. Ja go kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×