Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sshiine

Ex sprzed 3 lat..

Polecane posty

Hej. Nie wiem czy odpowiednia kategoria, ale do rzeczy. Odnowil sie kontakt z ex z ktorym bylismy 1,5 roku, jako gowniarze po 16 lat. Zmienilismy sie duzo, zaczelismy sie spotykac i przespalismy sie ze soba 2 razy. To nie byly spotkania tylko na seks,rozmawialismy, pozniej jedlismy razem sniadanie i wszystko bylo..tak jak kiedys. Oczywiscie spotykalismy sie tez ze znajomymi, chodzilismy cos razem zjesc i tym podobne przyziemne rzeczy. On jest dosc skryty, ale jedyne co wiem i mowil zanim to wszystko sie stalo to to, ze nie chce mu sie starac i poznawac jakies nowe laski. Ja oczywiscie myslalam ze to bedzie po prostu znajomosc, ze bedziemy kolegami, ale nie moge przestac o nim myslec. I nie chodzi mi o seks, tylko o to ze.. chcialabym go na nowo poznac , przytulic, moc zadzwonic wieczorem i zyczyc mu dobranoc... nie wiem czy moge mu to powiedziec, a moze lepiej napisac? Co o tym myslicie? Zwariowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mu powiedz prawdę. Inaczej zaangażujesz się mocniej i możesz cierpiec, jeśli okaże się, że on traktuje te relacje inaczej. Uważam, że jest to temat na rozmowę w cztery oczy, a nie smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×