Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia8

finansowanie projektu

Polecane posty

Zawsze marzyło mi sie wynalezienie czegoś przyszłościowego. Teraz kiedy jestem na dobrej drodze do realizacji tych marzeń, nie mam na to funduszy. Uczelnia nie bardzo ma z czego dołożyć zresztą i tak nas już wsparła. Pozostaje nam szukać na zewnątrz. Może znacie jakas sprawdzona firme, która pomaga w pozyskiwaniu takich dofinansowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita89

O ile jest to projekt technologiczny, to myślę, że możesz liczyć na pomoc firmy nobilitus.pl. Mają bardzo wysoki procent przyznawalności, bo aż przeszło 70%. To jest bardzo dużo, żadna inna firm anie ma takiego. Napisz do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8

O ile jest to projekt technologiczny, to myślę, że możesz liczyć na pomoc firmy nobilitus.pl. Mają bardzo wysoki procent przyznawalności, bo aż przeszło 70%. To jest bardzo dużo, żadna inna firm anie ma takiego. Napisz do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita89

Próbujcie a rusz się uda. musicie w to wierzyć bo wiara to ponoć połowa sukcesu:) Spełniaj swoje marzenia, pewnie jeszcze o tobie usłyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8

Dzięki. Już ustaliliśmy że do nich dzwonimy, nie ma czasu. Jeszcze na ktoś wyprzedzi i stracimy swoja szanse. 70% to bardzo dużo i liczę na to, że uda się nam zakwalifikować  z naszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×