Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Po pierwszej randce

Polecane posty

Gość Ania

Ostatnio spotkałam się na żywo z chłopakiem poznanym przez internet. Było miło, dobrze się rozmawiało, z jego strony padały sugestie typu ,,następnym razem pójdziemy...'' itd. Ogólnie miałam wrażenie że randka na plus, ale mija już drugi dzień po a wciąż cisza, on się nie odezwał. Do tej pory pisaliśmy ze sobą praktycznie codziennie. Ma w tym tygodniu egzaminy i  trochę obowiązków ale czy to że do tej pory się nie odezwał nie oznacza wprost że po prostu nie jest zainteresowany? Może jakimś cudem czeka jednak na mój ruch i ja powinnam coś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
2 minuty temu, Gość Ania napisał:

Ostatnio spotkałam się na żywo z chłopakiem poznanym przez internet. Było miło, dobrze się rozmawiało, z jego strony padały sugestie typu ,,następnym razem pójdziemy...'' itd. Ogólnie miałam wrażenie że randka na plus, ale mija już drugi dzień po a wciąż cisza, on się nie odezwał. Do tej pory pisaliśmy ze sobą praktycznie codziennie. Ma w tym tygodniu egzaminy i  trochę obowiązków ale czy to że do tej pory się nie odezwał nie oznacza wprost że po prostu nie jest zainteresowany? Może jakimś cudem czeka jednak na mój ruch i ja powinnam coś napisać?

Napisz mu, niech się w końcu ruszy bo ileż można czekać... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Korona ci z głowy spadnie jak do niego napiszesz pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 znaki

Zapytaj go jak przygotowania do egzaminow. Po tym jak Ci odpisuje poznasz czy jest zainteresowany 🙂 jesli bedzie zbywal olej typa, jesli bedzie pisal duzo i zywo i milo to znak ze on czekal i mozesz smialo zaproponowac spotkanie 🙂 albo druga opcja: wymysl cos zwiazanego z ostatnim waszym spotkaniem napisz np " hej wiesz ze moja kumpela w pracy dzisiaj zrobila te ciastka co ostatnio jedlismy? Tak mi sie skojarzylo hehe a co tam u Ciebie? Jak egzaminy? Males sie uczyc :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Do tej pory na pierwszej randce zawsze szłam do łóżka a tu taki menda sie trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość Gość
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

Do tej pory na pierwszej randce zawsze szłam do łóżka a tu taki menda sie trafił

 Zawsze na wszelki wypadek noś ze sobą dildo w torebce, to rozwiąże twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Po pierwsze, dokładnie ... korona Ci z głowy nie spadnie jak napiszesz pierwsza. 

Po drugie coraz częściej faceci nie chcą pisać pierwsi po spotkaniu, żeby nie wyjść na potrzebujących. Szczególnie jeżeli chodzi o randki internetowe. "Ahh napisał od razu po randce, jakie to przewidywalne i nudne. Next!" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×