Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja

suknia slubna w trzy tygodnie?

Polecane posty

Gość Maja

Mam trzy togodnie na zorganizowanie sukni slubnej- czy to w ogole mozliwe czy dac sobie spokoj? Ile zwykle zajmuje kupno sukni?

Kupilam wczoraj taka ...enke formalna, dluga do ziemi, z tiulu i koronki, biala. Bardzo ladna ale nie "slubna". Dalam 700 zl. Najwyzej pojde w tej i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oczywiscie,ze mozliwe, o ile nie masz jakiej fantazji o sukni,ktora sie szyje pol roku na zamowienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oczywiście, że jest to możliwe. 

1. idziesz do salonu i pytasz, które ...enki są do sprzedaży (nieraz salony wyprzedają kolekcje)

2. bierzesz ...enkę z komisu

3. szukasz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Pochodzę z Gostynia Poznańskiego. Swoją suknie kupiłam w Krotoszynie  6 miesięcy wcześniej  przed weselem. Bałam się , że niedostane tej która chciałam, gdyż w salonie mogą dostosować do niższej osoby szyjąc. Jestem osobą wysoką i szczupłą. Klasyczna biała suknia z rękawkiem, góra z koronki, dół z tiulu. Przymierzałam z dodatkową halką na kole, ale nie czułam się w niej wygodnie. Kupując suknie chciałam dobrze wyglądać, ale i czuć dobrze, wygodnie oraz kupić w przedziale 2tys -3tys. Tak się też stało. Dziś wiem, że suknia powinna być dopasowana w biuście, ale luźna w biuście i nie dotykać podłogi na boso. Dziś wiem, że nie należy kupować zbyt drogiej, gdyż używaną można sprzedać za 1100 a nawet 500 zł. Sprzedaje  swoją na olx.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

No nie, ...enki z komisu ani z allegro nie chce brac, ani z jakiegos "salonu". Salon ktory mi sie podoba prowadzi zapisy (!) na kilka miesiecy naprzod wiec nie mam nawet szans nic przymierzyc, a co dopiero dopasowac i kupic. 

Ta biala ...enka pret-a-porter ktora kupilam jest od tego samego projektanta ktorego ...enke chcialabym zalozyc na slub (kupilam ja na wyprzedazy -70%) wiec pewnie pojde w tej. Nie chce zadnej tandetnej poliestrowej kiecki kosztujacej 3000 tylko dlatego ze jest slubna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×