Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Marzycielu....

Polecane posty

Gość Gosc
3 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Nie wiem nie znam go na tyle by oceniac

w ogole go nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa
3 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Nie wiem nie znam go na tyle by oceniac

To zapytaj się go. Zobaczymy jak szybko odpisze cwaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Zaczarowana napisał:

Nie wiem nie znam go na tyle by oceniac

Nie wystarcza ci żenujące i oblesne teksty? Schlebia ci że jakiś internetowy zbok wali konia pisząc z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość rosa napisał:

Ważne, bo on robi sobie z Ciebie jaja, a Ty dajesz się na to nabierać.Znasz jego imie, skąd pochodzi czy jest wolny itd.? Co o nim wiesz?

Marzycielu skoro jesteś taki mądry to nawiąz z "Zaczarowaną" kontakt poza forum! Załóż konto podaj jej nr tel. albo mail.Co stoi na przeszkodzie?  

Marzyciel ma już konto, tylko średnio pasuje mu z niego pisać, bo są "drobne" nieścisłości pomiędzy tym co pisał o sobie Zaczarowanej, a tym co pisał z konta :)

Ponadto od początku pisałam, że to ZNANY ZBOCZENIEC i jak widać, zna dziewczyny które zaczepiał na innych portalach, bo kilka stron wcześniej z wściekłością je wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wystarcza ci żenujące i oblesne teksty? Schlebia ci że jakiś internetowy zbok wali konia pisząc z Tobą?

Nie schlebia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa
26 minut temu, Zaczarowana napisał:

Nie schlebia

To nie odpisuj mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lecho

Ludzie. Ja rozumiem bycie naiwnym w internecie powiedzmy 20 lat temu. Wtedy rozpoczeła się moda na czaty kamerki itd., ale w dzisiejszych czasach???Przeciez nawet małe dzieci wiedzą, ze rozmowy przez neta z nieznajomymi mogą sie zle zakończyć i że w sieci króluje trolling z udziałem zboczonych psychopatów.  Co takiego dolega zaczarowanej( nie pisze tego złośliwie), że nie potrafi tego zrozumieć?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Nie schlebia

Odpowiedz sobie sama.Ile wart jest facet, który pisze do Ciebie zboczone odpowiedzi i masturbuje się przy Twoich postach? On jest albo chory psychicznie albo robi sobie z Ciebie jaja i podpuszcza, żebyś w zboczony sposób mu odpisywała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszyscy najeżdzaja na marzyciela , a dla mnie niestety zaczarowana jest głupsza niż ustawa przewiduje i sama się prosi o pstryczka w nos . Nie schlebia jej , ze on sie masturbuje pod jej posty ? Akurat ! Sama o nie prosi , skomli na tym temacie . Ciągnie temat i skomli , nawet gdy on nie odpisywał. A on to po prostu wykorzystuje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z całym szacunkiem zaczarowana, ale niestety tak jest .  ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No tak. Zaczarowana poszukaj sobie chłopaka w realu, a nie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel

Czesc kochana.Widze, ze musisz mnie bronic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Odpowiedz sobie sama.Ile wart jest facet, który pisze do Ciebie zboczone odpowiedzi i masturbuje się przy Twoich postach? On jest albo chory psychicznie albo robi sobie z Ciebie jaja i podpuszcza, żebyś w zboczony sposób mu odpisywała. 

Ktoś tu faktycznie jest chory psychicznie, ja wiem kto! Daj mi jeden przykład ZBOCZONYCH tekstów, wiem ty pewnie wolisz takie gdzie ktoś pisze: nasrrrałbym jej do pyska miękkim gófnem, nie musisz szukać, pełno tu takich albo jeszcze "lepszych". U którego wróżbity pytałeś czy wali konia pod nią??? Ty jesteś święty i nigdy nie waliłeś, czyli coś z tobą nie tak? Rodzice będą niepocieszeni, wnuków nie będzie.. Jeszcze jedno, pokaż mi w tym całym pisaniu JEDEN tekst, gdzie kobieta odpowiada  w sposób zboczony chętnie poczytam. Poczytam też faceta zboczone teksty, jeśli już to teksty z nutką erotyzmu ale nie zboczone. To ty jesteś zboczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii

Zaczarowana zatkalo ci kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Ktoś tu faktycznie jest chory psychicznie, ja wiem kto! Daj mi jeden przykład ZBOCZONYCH tekstów, wiem ty pewnie wolisz takie gdzie ktoś pisze: nasrrrałbym jej do pyska miękkim gófnem, nie musisz szukać, pełno tu takich albo jeszcze "lepszych". U którego wróżbity pytałeś czy wali konia pod nią??? Ty jesteś święty i nigdy nie waliłeś, czyli coś z tobą nie tak? Rodzice będą niepocieszeni, wnuków nie będzie.. Jeszcze jedno, pokaż mi w tym całym pisaniu JEDEN tekst, gdzie kobieta odpowiada  w sposób zboczony chętnie poczytam. Poczytam też faceta zboczone teksty, jeśli już to teksty z nutką erotyzmu ale nie zboczone. To ty jesteś zboczony.

i znowu to żałosne pisanie jako nie ty... gdzie honor i gadki o niepodszywaniu się, które kilka stron wcześniej uskuteczniałeś? dobrze wiesz, ze jesteś zwykłym zbokiem, inaczej nie bronilbyś się z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Ktoś tu faktycznie jest chory psychicznie, ja wiem kto! Daj mi jeden przykład ZBOCZONYCH tekstów, wiem ty pewnie wolisz takie gdzie ktoś pisze: nasrrrałbym jej do pyska miękkim gófnem, nie musisz szukać, pełno tu takich albo jeszcze "lepszych". U którego wróżbity pytałeś czy wali konia pod nią??? Ty jesteś święty i nigdy nie waliłeś, czyli coś z tobą nie tak? Rodzice będą niepocieszeni, wnuków nie będzie.. Jeszcze jedno, pokaż mi w tym całym pisaniu JEDEN tekst, gdzie kobieta odpowiada  w sposób zboczony chętnie poczytam. Poczytam też faceta zboczone teksty, jeśli już to teksty z nutką erotyzmu ale nie zboczone. To ty jesteś zboczony.

Nutka erotyzmu :-D dobre sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
29 minut temu, Zaczarowana napisał:

Przemyślałeś już sobie, chcesz się spotkać ze mną?

Tak przemyślałem i nie chce się z Tobą spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Marzyciel napisał:

Tak przemyślałem i nie chce się z Tobą spotkać

Dlaczego?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
2 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Dlaczego?;/

Bo jesteś chora psychicznie, a z takimi nie zadaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Marzyciel napisał:

Bo jesteś chora psychicznie, a z takimi nie zadaje się.

Ty chyba jestes podszywem albo nienormalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
3 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Ty chyba jestes podszywem albo nienormalny!

Tym razem to nie podszyw. Lepiej będzie dla Ciebie i Twojego zdrowia, jeśli skorzystasz z porady dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Zaczarowana napisał:

Przemyślałeś już sobie, chcesz się spotkać ze mną?

Ty jesteś niezrównowaźona i w dodatku sama go prowokujes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Marzyciel napisał:

Tym razem to nie podszyw. Lepiej będzie dla Ciebie i Twojego zdrowia, jeśli skorzystasz z porady dobrego specjalisty.

To juz nie jestem dla Cb malenstwem??No pewnie najlepiej zwalic  wine na mnie tchorzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
9 minut temu, Zaczarowana napisał:

To juz nie jestem dla Cb malenstwem??No pewnie najlepiej zwalic  wine na mnie tchorzu

Daj już spokój! Nie ciągnij tego tematu.Tyle mam Tobie do powiedzenia.Pa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
20 minut temu, Zaczarowana napisał:

Na bank jesteś podszywam pełno tu ich

Nie nie jest to podszyw. Koniec pisania. Miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Marzyciel napisał:

Nie nie jest to podszyw. Koniec pisania. Miłego dnia:))

Pewnie wystraszyłeś się tutejszych komentarzy. Ok w takim razie ja też coś Ci powiem. To całe pisanie z Tobą to były jaja. Nie jestem aż taka naiwna jak myślałeś. Cały czas żartowałam sobie z Ciebie i nabijałam się z Twoim kretyńskich tekstów. Ludzie mają racje że jesteś zboczoną świnią, tylko udawałam naiwniarę 😄 😄 😄 I co łyso ci teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!

Widzisz za mnie piszą ci, co wiedzą wszystko najlepiej. Oni wszystko wiedzą kto zbok a kto córwa. Szkoda że nie wiedzą ze podszywanie się pod kogoś to ostatnie świnstwo. Dzisiaj do ciebie NIC jeszcze nie pisałem. Jutro od południa, aż do czwartku do bardzo późna mnie nie będzie, będę bardzooo bardzooo daleko. Nie będę mógł pisać, ciekawe co wymyślą ze mnie nie ma ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

Widzisz za mnie piszą ci, co wiedzą wszystko najlepiej. Oni wszystko wiedzą kto zbok a kto córwa. Szkoda że nie wiedzą ze podszywanie się pod kogoś to ostatnie świnstwo. Dzisiaj do ciebie NIC jeszcze nie pisałem. Jutro od południa, aż do czwartku do bardzo późna mnie nie będzie, będę bardzooo bardzooo daleko. Nie będę mógł pisać, ciekawe co wymyślą ze mnie nie ma ??? 😄

iOk w takim razie co powiesz o moim wczesniejszym komentarzu?? Nie wierze ci bo cały czas robisz ze mnie ...kę

Tak trudno ci zalożyć tu konto? Nowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×