Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Marzycielu....

Polecane posty

Gość Gosc
1 minutę temu, Zaczarowana napisał:

iOk w takim razie co powiesz o moim wczesniejszym komentarzu?? Nie wierze ci bo cały czas robisz ze mnie ...kę

A co ma myslec ? Powiedzialas co myslisz . Bedzie daleko w USA 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!
6 minut temu, Zaczarowana napisał:

Pewnie wystraszyłeś się tutejszych komentarzy. Ok w takim razie ja też coś Ci powiem. To całe pisanie z Tobą to były jaja. Nie jestem aż taka naiwna jak myślałeś. Cały czas żartowałam sobie z Ciebie i nabijałam się z Twoim kretyńskich tekstów. Ludzie mają racje że jesteś zboczoną świnią, tylko udawałam naiwniarę 😄 😄 😄 I co łyso ci teraz???

Dziękuję za "komplement" vice versa, czyli jesteś jedną z nich. Brawo ty! To co przed chwilą ci pisali w moim imieniu nic ci nie mówi z kim się tu zadajesz?  Ilu twoich dobroczyńców się teraz podpisze Marzyciel PRAWDZIWY ??? :D Dobrze że się dowiedziałem o tobie prawdy ,cnotliwa pod pachą panienko.  Bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co ma myslec ? Powiedzialas co myslisz . Bedzie daleko w USA 😉

Napewno w Detroit....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

Dziękuję za "komplement" vice versa, czyli jesteś jedną z nich. Brawo ty! To co przed chwilą ci pisali w moim imieniu nic ci nie mówi z kim się tu zadajesz?  Ilu twoich dobroczyńców się teraz podpisze Marzyciel PRAWDZIWY ??? 😄 Dobrze że się dowiedziałem o tobie prawdy ,cnotliwa pod pachą panienko.  Bez odbioru

To co pisalam wczesniej że jestem dziewica to akurat prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co pisalam wczesniej że jestem dziewica to akurat prawda. Przyznaj że robiłes sobie ze mnie zarty i wcale nie chcesz sie ze mną spotkać, nawet zdjęcia przeslać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!
7 minut temu, Zaczarowana napisał:

iOk w takim razie co powiesz o moim wczesniejszym komentarzu?? Nie wierze ci bo cały czas robisz ze mnie ...kę

Tak trudno ci zalożyć tu konto? Nowe....

 Nie trudno, wspomniałaś o tym choć raz??? Pisałem o dalszym etapie znajomość? Masz sklerozę? Zresztą teraz to nieistotne. Powtarzam pisz 3 dni, ja już skończyłem. Mimo wszystko powodzenia ci w zyciu życzę i otoczenia się wartościowymi a nie ludźmi plotkarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!
4 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Napewno w Detroit....

 "Na pewno" pani studentko piszemy osobno. Niestety w ciągu + - 30 godzin do Detroit nie dam rady. Nie zauważyłaś jak wielu ludzi o mnie pisało pozytywnie?? Wiem, wiem to takie same zboki jak ja. Nie udawaj głupszej jak jesteś    A M  E  N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

 "Na pewno" pani studentko piszemy osobno. Niestety w ciągu + - 30 godzin do Detroit nie dam rady. Nie zauważyłaś jak wielu ludzi o mnie pisało pozytywnie?? Wiem, wiem to takie same zboki jak ja. Nie udawaj głupszej jak jesteś    A M  E  N.

Gdybyś pokazał mi swoje zdjęcie uwierzyła bym z kim pisze wybacz. Jak ustosunkujesz się do tego co napisalam powyżej tj. ( pisałeś ze musisz przemyśleć czy się ze mną spotkac)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!
2 minuty temu, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

 "Na pewno" pani studentko piszemy osobno. Niestety w ciągu + - 30 godzin do Detroit nie dam rady. Nie zauważyłaś jak wielu ludzi o mnie pisało pozytywnie?? Wiem, wiem to takie same zboki jak ja. Nie udawaj głupszej jak jesteś    A M  E  N.

 

6 minut temu, Zaczarowana napisał:

Uwierze Ci dopiero wtedy gdy prześlesz mi zdjęcie

Teraz???? :D  :D  :D Wspomniałaś choć raz szybciej o wymianie zdjęć, o przejściu na inny etap znajomości?? Proszę daj zbokowi spokój ... i nie odpisuj. Już wcale nie tak dawno nazwałaś mnie zbokiem, dzisiaj ponownie. Pytam się czym sobie zasłużyłem? Czym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

 

Teraz???? 😄😄😄 Wspomniałaś choć raz szybciej o wymianie zdjęć, o przejściu na inny etap znajomości?? Proszę daj zbokowi spokój ... i nie odpisuj. Już wcale nie tak dawno nazwałaś mnie zbokiem, dzisiaj ponownie. Pytam się czym sobie zasłużyłem? Czym???

Uraziles mnie tym co niby dziś mi napisales ze nie spotkasz się ze mną itd 

 

Myślałam że to naprawdę Ty to pisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
1 minutę temu, Zaczarowana napisał:

Gdybyś pokazał mi swoje zdjęcie uwierzyła bym z kim pisze wybacz

UWIERZYŁABYM pani studentko! 100 razy w zeszycie przepisz ośle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiegałeś o moją uwagę na początku wiec czemu sam nie zaproponowałes wymiany zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!
5 minut temu, Zaczarowana napisał:

Uraziles mnie tym co niby dziś mi napisales ze nie spotkasz się ze mną itd 

 

Myślałam że to naprawdę Ty to pisales

W życiu bywa różnie,  trzeba się dowiedzieć faktów a później oskarżać, przez ploty miliony rozstań i rozwodów, ty już mi jednak powiedziałaś co o mnie myslisz, zobacz jaka to znów pożywka dla trrroli. Jeszcze jedno nie lecę do Detroit tylko jadę lawetą po samochód do Schliersee. Jak chcesz poszukaj sobie ile to km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!
4 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Zabiegałeś o moją uwagę na początku wiec czemu sam nie zaproponowałes wymiany zdjęć...

Ludzie dobrze wychowani zostawiają to kobiecie. Dopiero bym na zboka wyszedł że chcę sobie pod ciebie ... Zabiegałem aż za bardzo, dlaczego tego nie wykorzystałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

Ludzie dobrze wychowani zostawiają to kobiecie. Dopiero bym na zboka wyszedł że chcę sobie pod ciebie ... Zabiegałem aż za bardzo, dlaczego tego nie wykorzystałaś?

Nie poznalam Cie zbyt dobrze. Jak mialam  to wykorzystac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty się zajmij swoją dziunia pajacu zamiast nawijac ten makaron naiwnej dziewczynce. Nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!

Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty się zajmij swoją dziunia pajacu zamiast nawijac ten makaron naiwnej dziewczynce. Nie wstyd ci?

Sama za nim lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie obrali sobie za cel wcześniej Ciebie. Wkurzylam się i napisałam ten komentarz złośliwie (ja też mam swoje uczucia) , szczerze mówiąc to myślałam że zdenerwujesz się na mnie i więcej nie odezwiesz ale jak widzę dalej pisałeś. Wszyscy w kolko twierdzą że jestem chora śmora i co tam jeszcze wymyśla choć nie znają mnie tak naprawde... A  ja mogę zapewnić ze jestem całkowicie normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

 Nie trudno, wspomniałaś o tym choć raz??? Pisałem o dalszym etapie znajomość? Masz sklerozę? Zresztą teraz to nieistotne. Powtarzam pisz 3 dni, ja już skończyłem. Mimo wszystko powodzenia ci w zyciu życzę i otoczenia się wartościowymi a nie ludźmi plotkarzami.

Chyba "nietrudno", baranie. Przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzorka rozporka
2 godziny temu, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

Ludzie dobrze wychowani zostawiają to kobiecie. Dopiero bym na zboka wyszedł że chcę sobie pod ciebie ... Zabiegałem aż za bardzo, dlaczego tego nie wykorzystałaś?

przed "że" przecinek panie profesorze 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Marzycielu jak tak bardzo zabiegałeś to poinformuj swoją dziewczynę w USA , że w a Polsce na polskim forum szukasz sobie czasoumilacza . Taki jesteś fair , taki szczery , prawdomówny , a w pewnym sensie już dziewczynie swojej rogi przystawiasz . Tak ci źle ? To jej to powiedz , a potem gawędź się z sobie na forum i w realu o majteczkach i innych pierdołach . Czemu tego nie zrobisz ? Tylko przy dziewczynie podkulisz uszy i będziesz udawał wiernego pieska . Jesteś taki prawy to tak postępuj . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!
1 godzinę temu, Zaczarowana napisał:

Teraz to mnie obrali sobie za cel wcześniej Ciebie. Wkurzylam się i napisałam ten komentarz złośliwie (ja też mam swoje uczucia) , szczerze mówiąc to myślałam że zdenerwujesz się na mnie i więcej nie odezwiesz ale jak widzę dalej pisałeś. Wszyscy w kolko twierdzą że jestem chora śmora i co tam jeszcze wymyśla choć nie znają mnie tak naprawde... A  ja mogę zapewnić ze jestem całkowicie normalna.

Trzymaj się, był u mnie kolega dla którego też przywozimy autko, kierowcą jednak będę tylko ja. Pakuję się.  Myślę że choć zdrowo mi zaszłaś za skórę, to jeszcze do ciebie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Marzyciel PRAWDZIWY! napisał:

Trzymaj się, był u mnie kolega dla którego też przywozimy autko, kierowcą jednak będę tylko ja. Pakuję się.  Myślę że choć zdrowo mi zaszłaś za skórę, to jeszcze do ciebie napiszę.

Zdrowo zaszlam Ci za skóre czyli bardzo się gniewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel PRAWDZIWY!
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

Zdrowo zaszlam Ci za skóre czyli bardzo się gniewasz?

Trudno po tym co napisałaś przejść sobie ot tak. Czas pokaże. Zobaczymy, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×