Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MamaTybka?

Tyberiusz - mąż się uparł

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość MamaTybka? napisał:

Eh no właśnie, mam czego chciałam 😕 Dziewczyny nie popelniajcie mojego błędu bo potem bedziecie zapisywac do przedszkola Tybka albo Adolfa 😄 

Zróbcie z mężem tak. Wypiszcie wszystkie dłuższe imiona męskie z końcówką "usz". Ten Tyberiusz oczywiście też. Popatrz, czy któreś do ciebie i męża przemawia i na razie zostawcie. Wrócicie do imienia jak dziecko się urodzi, bo jest coś takiego, że dziecko sobie imię samo wybiera. Tzn patrzysz na nie i wiesz, że to jest np.Ireneusz. Tak po prostu. Ja tak miałam i faktycznie nie wyobrażam sobie, aby mogło nosić to drugie imię. Natomiast drugie dziecko jak ulał z tym drugim dla pierwszego. 

Ważna rzecz. Na imię masz dwa tygodnie od narodzin dziecka, tyle jest czasu na zarejestrowanie młodego w urzędzie. Nie przejmuj się, jak położne będą na ciebie z tytułu braku imienia zaraz po porodzie patrzeć jak na kosmitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

E tam. Wystarczy Klaudyna, albo zwykła Oliwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Panu nazwisko juz nie wystarcza? Musi byc i jego nazwisko i jego imie? 

Dobrze, ze dziecko zdrowe i bedzie mial syna. Niech sie cieszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nienormalne dać imię dziecku które się mamie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj męzowi poczytać ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż też upiera się na Tyberiusza i w sumie mi żadne imię się nie podoba a Tyberiusz nie jest takie złe... Oryginalne, nie kompromitujące, mężowi kojarzy się nie z cesarzem a z Tyberiuszem Kowalczykiem sportowcem... Ciężko zdrabniać ale będę najwyżej wołać na Synka Tyberiuszek a jak będzie nastolatkiem to można zdrabniać Tyberian także wolę takie niż Antoś, Ignaś czy Mikołaj bo teraz jest szaleństwo na te imiona i co drugie dziecko ma tak na imię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro prawie wszystkim w tym wątku podoba się to imię to znaczy tylko to że... na tym forum siedzą same zakompleksione Karynki, które chcą skrzywdzić dziecko naprawdę głupim imieniem...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×