Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczona bahorem

Nie mogę znieść dziecka mojej koleżanki

Polecane posty

Gość zmeczona bahorem

Dziecko, jest namolne, niegrzeczne, upierdliwe, przerywa nam rozmowy krzycząc, domagając się czegoś co chwila, wchodzi na mnie, chce się bawić ze mną w bijatyki i przeszarpywanie. Ma 6,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie ma obowiązku spotykania się z koleżanką, kiedy te wizyty jedynie męczą i wkurzają. Wystarczy po prostu się NIE spotykać. Pomogłam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkosfera

Bachory mogą zepsuć każdą znajomość. Nawet grzeczne potrafią nadwyrezyc cierpliwość. Proponuj spotkania bez dziecka, bo chcesz sobie pogadać, dziecko się z wami nudzi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie ma obowiązku spotykania się z koleżanką, kiedy te wizyty jedynie męczą i wkurzają. Wystarczy po prostu się NIE spotykać. Pomogłam...?

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K

A później się urywają znajomości, nawet te długoletnie, jak tylko zajdzie się w ciążę. Zauważyłam trend, że się wtedy znajomi odcinają i trzymają w gronie niedzieciatych - bo ten sam etap. A ja z chęcią bym wyszła gdzieś bez dzieci ... na kawę z ciachem czy piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

sama mam dwojke dzieci,ale cudze mnie wkurzaja. Moje tez mnie wkurzaja,jak przyjda goscie,czy ja gdzies wyjde i non stop slysze mamooo,albo uspokajam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True
31 minut temu, Gość gosc K napisał:

A później się urywają znajomości, nawet te długoletnie, jak tylko zajdzie się w ciążę. Zauważyłam trend, że się wtedy znajomi odcinają i trzymają w gronie niedzieciatych - bo ten sam etap. A ja z chęcią bym wyszła gdzieś bez dzieci ... na kawę z ciachem czy piwo.

Prawda 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghj

Ja się chętnie spotkam z dzieciatymi, ale bez dzieci albo tylko wtedy jesli dzieci potrafią się zająć same sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Dzieci to małe potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×