Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiesia

Sanatorium miłości

Polecane posty

Gość wiesia

Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka

Myślę, że  popularnością przebije Rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka

Ryszard bardzo irytujący...współczuję Leszkowi jego towarzystwa..ale wydaje mi się, że celowo umieścili ich w jednym pokoju-tak dla kontrastu, żeby coś się działo co zwiększy oglądalność choć oczywiście mogę się mylić. Co do kobiet wszystkie super, pozytywne kobitki-Wiesia i Nina duet jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem ciekawa rozwoju wydarzeń :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edk2

Masakra ten program. Nudne jak Flaki z olejem. Daleko mu do rolnika oj daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Trochę się wlecze ten program.  Najgorszy jest mały Ryszard. I widać, że w Polsce to rzeczywiście kobiety są płcią łądniejszą, cała 6 bardzo zadbana, także w wieku 60 plus nie trzeba być babuszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhg

Wieska to "aktorka", wystąpila w 8 odcinku programu Nieoczekiwana zmiana na Polsat cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mały Rysiek przechodzi sam siebie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg

Ryszard z wąsem - tragedia z charakteru! Sztywny, pretensjonalny dziwak. Nie wiem po co w ogóle zgłaszał się do tego programu. Nina na początku wydawała się fajną babką - w sumie nadal jest ale faktycznie mogłaby trochę czasami być spokojniejsza i pokorniejsza. Marek trochę nachalny w stosunku do Małgosi - ona miła babka jednak widać,że nie taka ufna i lubi mieć swoją przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość dfg napisał:

Ryszard z wąsem - tragedia z charakteru! Sztywny, pretensjonalny dziwak. Nie wiem po co w ogóle zgłaszał się do tego programu. Nina na początku wydawała się fajną babką - w sumie nadal jest ale faktycznie mogłaby trochę czasami być spokojniejsza i pokorniejsza. Marek trochę nachalny w stosunku do Małgosi - ona miła babka jednak widać,że nie taka ufna i lubi mieć swoją przestrzeń.

Zgadzam się. Co do Marka na początku się fajny wydawał, a wczoraj obsiadł Małgosię. Te teksty wczoraj w busie "powiedz jak będę niegrzeczny", latanie z jedynką  podczas jazdy konnej, czy ciągły trajkot w czasie masażu. Zobaczymy, czy im wyjdzie, ale póki co nie zapowiada się. Mnie dziwi, że Ryśka wzięli do programu. A Nina, głośna chociaż nie zawsze ma co powiedzieć, taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nina to najlepszy przykład na stwierdzenie, że pusty bęben najgłośniej ryczy. Słusznie jej się należał opierdziel od Ryśka w autobusie. Koszmarny, rozdarty babsztyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjj
28 minut temu, Gość gość napisał:

Nina to najlepszy przykład na stwierdzenie, że pusty bęben najgłośniej ryczy. Słusznie jej się należał opierdziel od Ryśka w autobusie. Koszmarny, rozdarty babsztyl.

Dokładnie, próbuje zrobić z siebie taką "wyluzowaną" nastolatkę", z jednej strony to dobrze, że jest młoda duchem, ale stanowczo jest za głośna i to mnie tez wkurza u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
Dnia 4.02.2019 o 10:06, Gość gosc napisał:

Zgadzam się. Co do Marka na początku się fajny wydawał, a wczoraj obsiadł Małgosię. Te teksty wczoraj w busie "powiedz jak będę niegrzeczny", latanie z jedynką  podczas jazdy konnej, czy ciągły trajkot w czasie masażu. Zobaczymy, czy im wyjdzie, ale póki co nie zapowiada się. Mnie dziwi, że Ryśka wzięli do programu. A Nina, głośna chociaż nie zawsze ma co powiedzieć, taki typ.

Raczej wątpię, że im się uda, dla mnie Małgosia, to taka cnotka- niewydymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale fakt faktem, że Marek jest zbyt namolny. Praktycznie nie zna Małgosi, a już uznał, że to kobieta jego życia. No bez jaj. Kota też można zagłaskać na śmierć. Nie wróżę im wspólnej przyszłości, bo on już teraz ją tłamsi, a co dopiero byłoby później. Strach się bać. Rozumiem, że ona mu się podoba, ale niech koleś trochę weźmie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Marek ma gdzieś Małgosię, on się jara tym, że była stewardessa. Dla budowlańca to szczyt marzeń jak widać. Powinna olać prostaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
Dnia 5.02.2019 o 15:15, Gość gość napisał:

Ale fakt faktem, że Marek jest zbyt namolny. Praktycznie nie zna Małgosi, a już uznał, że to kobieta jego życia. No bez jaj. Kota też można zagłaskać na śmierć. Nie wróżę im wspólnej przyszłości, bo on już teraz ją tłamsi, a co dopiero byłoby później. Strach się bać. Rozumiem, że ona mu się podoba, ale niech koleś trochę weźmie na wstrzymanie.

 

Dnia 14.02.2019 o 13:56, Gość gosc napisał:

Marek ma gdzieś Małgosię, on się jara tym, że była stewardessa. Dla budowlańca to szczyt marzeń jak widać. Powinna olać prostaka. 

No i wyszło w ostatnim odcinku, że Marek to prostak. Małgosia na 100% go pogoni :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

Jak można powiedzieć " w programie wzięło udział sześć kobiet i SZEŚCIORO  mężczyzn "

Co za tłuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cóż...jaki program taka prowadząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak

To już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy Cezary odszedł będzie mi się zupełnie inaczej oglądało 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×