Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Dosyć nagonki na singielki, dosyć dyskryminacji, ciągle pytania

Polecane posty

Gość Kasia

Jak singielki spędzają weekend. Normalnie. Najpierw uprawiany fitness, dzoging, jazdę konną i łyżwiarstwo. Później rozwijamy się intelektualnie, kursy wszelakie i wszystkiego. Oczywiście musimy żyć na tej ziemi pośród ludzi którzy nie dorastają nam do pięt, mają nudne życie i nudne związki. Faceci wszyscy wygladaja okropnie, są zle ubrania i źle się wyslawiają. Kobiety ciągle tylko o dzieciach i pieluchach. Jakoś to wszystko takie nienaturalne i ohydne. Po kilku godzinach patrzenia na ten okropny świat idziemy pomagać zwierzętom. Zachwycamy się szczeniakami, bo mały szczeniak jeat fajny ale małe dziecko jest ohydne. Później dbamy o urodę. Bo stare panny sa najładniejsze na świecie, i w ukryciu smiejemy sie z tych zaniedbanych mezatek ktore musza obslugiwac pana i wladce. Oczywiscie chcemy kogoś poznać, najlepiej kogoś z zachodu bo oni sa z założenia lepsi, przystojniejsi i wogole. No ale żeby ktoś nam się spodobał to musi być spełnionych kilka warunków. Planety powinny ustawić się w odpowiednią koniukcje, wiatr wiać z określonego kierunku a on powinien stanąć nagle przed nami i zabiegać o nas. I uwaga. Jeśli nie będzie zabiegał znaczy ze jest głupi, noedpjrzaly i nie godzien nas. Lepiej przecież być samej niż z byle kim, a ze my jako osoby posiadające wysoki intelekt jesteśmy w stanie w ciągu sekundy określić czy ktoś jest kims czy byle kim. No i najważniejsze. Kobiety sa tlamszone, te wszystkie szczęśliwe mężatki tak naprawdę są zmuszane do szczęśliwości a zazdroszczą nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tez jestem silną niezależną, nowoczesną singielką i mam zawsze czas dla siebie. W rodzinie nie mogłabym rozwijać tak swoich zainteresowań i pasji jak skoki spadochronowe, rzut kulą i młotem, biore tez udzial w szkockich zawodach rzucania palem. Pozdrawiam dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mysle ze autorka za bardzo sie wyniosla. Rowniez jestem singielka po 2 dluuugich nieudanych zwaizkach postamowilam olac facetow i zyc dla.siebie , spelniac swoje marzenia i zachcianki oczywiscie zyjac z przyjaciolmi w jak najlepszych relacjach. Mimo wzytsko ma racje ze wiele ludzi zyje w zwiazkach dla szklanki wody na starosc czy dzielenie szczescia z ukochanym w zamian za pewna stabilnosc psychiczna czy finansowa zeby nie czuc sie samotnym czy slabym czy poprostu z przyzwyczajenia dla kilku pieknych chwil kobiety czesto pozwalaja na zatracenie wlasnych zachcianek czy obsluguja faceta od stop do glow w zamian za tytul perfekcyjnej zony czy dziewczyny. Ja z tym stereotypem zerwalam bo stac mnie na wiecej niz tytul perfekcyjnej dziewczyny teraz idee po swoje marzenia i tytul samodzielnej silnej kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Czyli przegrałas już na starcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa
3 minuty temu, Gość Facet napisał:

Czyli przegrałas już na starcie .

Weź, idź stad tępy chłopie. Nie kazda kobieta będzie służyć facetom. Wyliz mi stopy, frajerze i błagaj o litość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość grzego
22 minuty temu, Gość Aaaaa napisał:

Weź, idź stad tępy chłopie. Nie kazda kobieta będzie służyć facetom. Wyliz mi stopy, frajerze i błagaj o litość. 

Jep sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasraniec

Kolejna nawiedzona. Powiem szczerze - rozsadzilo mi dupe po tej czytance. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Zasraniec napisał:

Kolejna nawiedzona. Powiem szczerze - rozsadzilo mi dupe po tej czytance. 

haha mnie też a właśnie z kibla wyszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka kobitka

Dlaczego kobiety popadają w takie skrajności? Albo usługują facetowi, bo nie wyobrażają sobie życia bez niego i miłości (a jak coś nie wyjdzie to świat im się wali, a facet zły), albo tępią każdego na starcie, bo nie spełnia ich wygórowanych wymagań (spowodowanych wcześniejszymi porażkami). Bycie z kimś w zwiazku nie oznacza rezygnacji z siebie, swoich pasji czy rozwoju. Trzeba wykazać się umiejętnością pogodzenia wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super

kobiety mamy do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Przyjaciele w polsce hehehe zart tysiaclecia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeoooo

tzn co niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja

hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja p*****le. Utwierdzam się w przekonaniu ze baby sa glupie. Byłem w kilku związkach i nigdy nie przeszkadzało mi to w tym aby myśleć że jestem wartościowy, kobieta ani mi nie potwierdza ani nie zaprzecza że jestem kimś, na pewno nie stawialem związku ponad szacunek do siebie ani ponad własne priorytety czy zdanie. Może trochę czasu brakowało na pasje o to tyle. A czy kobieta jest mi potrzebna do czegoś. Generalnie da się przeżyć ale miłość tp też fajne uczucie. Nie mówiąc o regularnym sexie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omeg
Dnia 3.02.2019 o 09:48, Gość gość napisał:

Tez jestem silną niezależną, nowoczesną singielką i mam zawsze czas dla siebie. W rodzinie nie mogłabym rozwijać tak swoich zainteresowań i pasji jak skoki spadochronowe, rzut kulą i młotem, biore tez udzial w szkockich zawodach rzucania palem. Pozdrawiam dziewczęta

Tez uwielbiam skoki. Narazie skaczę jako nowicjuszka - w tandemie w skydive w mirosławicach. Ale kiedyś chce być profesjonalistką ❤️ może jakieś rady dla koleżanki "prawie po fachu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×