Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biznes.teresa

Praca bez wychodzenia z domu dla matek, studentów i nie tylko

Polecane posty

Interesujesz się zdrowiem i urodą,

Nasz profesjonalny projekt jest oparty na wykorzystaniu mediów społecznościowych takich jak np. Facebook, Instagram czy innych stron internetowych promuje produkty przy współpracy z programami partnerskimi od których otrzymujemy wynagrodzenie.

Świetne rozwiązanie dla osób, które chcą dorobić, studentów, matek które nie mają możliwości pracy poza domem, osób z wolnym czasem. Praca jest prosta i przyjemna, nic nie inwestujesz (oprócz swojego czasu).

Na pierwszym etapie współpracy przedstawimy Ci jak to wszystko wygląda i co trzeba robić. W kolejnym kroku jeśli wyrazisz chęć współpracy Twoim obowiązkiem będzie aktywne promowanie usług i produktów w oparciu o nasz system. Cała praca jest wyłącznie pracą przez internet, z nikim się nie spotykasz, nikogo na nic nie namawiasz, a klienci zgłaszają się sami. 2-3 godziny pracy wystarczą do zarobienia więcej niż twoi znajomi przez cały dzień!

Możesz pracować ile chcesz oraz kiedy chcesz.
By zarabiać regularnie 3000/4000 zł spokojnie
wystarczą 2/3 godziny dziennie.

Wymagamy:

- dostęp do internetu
- odrobina chęci

Nie potrzebujesz natomiast żadnego doświadczenia, ponieważ wszystkiego uczymy dosłownie od zera.

Zakres obowiązków:
- promowanie różnych produktów poprzez media społecznościowe i strony internetowe
- wdrażanie zdobytej wiedzy w życie, na przykład doświadczenie może zaprocentować bycie influencerem w przyszłości.

Oferujemy:
• bardzo dobre wynagrodzenie
• elastyczny czas pracy
• bardzo szybko nauczysz się u nas nowych rzeczy, dzięki którym zarabianie w internecie będzie dla Ciebie jasne i proste.
• dla najaktywniejszych partnerów premie uznaniowe

Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz do mnie w prywatnej wiadomości i wyślij mi swój email, ponieważ na niego wysyłam wszystkie niezbędne informacje.

Link to postu
Gość wojtek

Witam jeśli ktoś chciałby pracować w internecie przy użyciu komputera lub telefonu, a przy tym pogłębiać wiedzę w tym temacie to zapraszam do kontaktu na e-maila: wojteka507@gmail.comDostaniesz pomocne filmy instruktażowe, szkolenia jak i moje wsparcie, w wiadomości prywatnej wszystko dokładniej wyjaśnię, może właśnie będzie to zajęcie dla Ciebie. Napisz i zapytaj nic nie tracisz.
e-mail: wojteka507@gmail.com