Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszukana

JULITA LEWICKA LEWICKADIETUJE

Polecane posty

Gość oszukana

Dziewczyny NIE DAJCIE się nabrać na ładnie wyglądającą stronę - ta "dietetyczka" to oszustka! Po zakupie kontakt się urywa, nie odpisuje na maile, na instagramie, na fejsie, diety z pewnością się nie doczekacie mimo dokładnego wypełnienia ankiety na stronie Kcalmar. Na instagramie ok. 50 tys obserwujących, własna strona, dodawane przepisy, które wydają się być pyszne... ale nic bardziej mylnego. Julita Lewicka często dodaje kody rabacyjne, aby zachęcić do zakupu, na czym nie traci, w końcu i tak nie poświęci nawet chwili na ułożenie ci diety. Ceny i tak są niebotycznie wysokie - do 350zł za dietę od kogoś, kto nie może się nawet pochwalić efektami podopiecznych?! Pewnie dlatego, że nigdy ich nie było. "Lewickadietuje" dodaje relacje z podróży i zapewnia, że mimo wakacji zajmuje się odpisywaniem na maile i układaniem diet, co jest wierutnym kłamstwem. Jest parę opinii na jej temat w internecie, był nawet jeden kiedyś tu na Kafeterii, lecz wątek został usunięty. Ku przestrodze!!!!! Ja żałuję, że nie sprawdziłam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh

Mnie tez oszukała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Witajcie, ja mam tą samą sytuację. Napisałam na razie do niej o zwrot środków, na tą chwilę cisza. Ktoś otrzymał pieniądze / odpowiedź na maile? cokolwiek? Jeśli będzie nas więcej to może można zrobić jakiś zbiorowy pozew albo coś w tym stylu? Z tego co wiem musiałoby być minimum 10 osób. Już nie chodzi o kasę, ale o to że tak się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Hej, no nie wierzę w to sama ale też dałam się nabrać. W takim razie trzeba działać i zmusić ja do zwrotu pieniędzy. Skoro kasuje komentarze za dnia to może trzeba spróbować w nocy. Nie wygląda jak Yeti więc na pewno śpi spokojnie. Dokładnie ja też jestem za tym żeby jakoś zacząć działać. Nawet mogę odwiedzić ten jej cały CukierPuder! Bezczelna dziewucha, nie szanuje naszego czasu ani pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna oszukana

Chyba ja rowniez zostałam oszukana. Pani L. Odpowiedziała mi na jedną wiadomość w której miałam tego samego dnia otrzymać dietę. Wiadomości na insta wyświetla lecz 0 odzewu z jej strony. W poniedziałek idę na policje. Zamówienie złożone 28 stycznia tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja

Ja zamowiłam dietę dość niedawno, najpierw czekałam 2 dni robocze ( a nie 2 godziny jak zapewnia w regulaminie ) na ankietę, musiałam oczywiście się upomnieć... wypełnilam ankietę i zapytałam czy wszystko jest ok, żeby wiedziec kiedy dostanę plan dietetyczny.

Zero kontaktu, odpisuje z opoźnieniem, natomiast na swoim instagramie jest bardzo aktywna. Wszystko świetnie, natomiast lepiej, żeby zdecydowała się na jeden ,,biznes" jeśli 3 na raz jej nie wychodzą 😉

Wysyłam oświadczenie o odstąpieniu od umowy, bo wolę zaplacić komuś, kto będzie się swoim podopiecznym interesował. I popieram-nigdy też nie widzialam żadnych efektów u innych klientek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja

Ja zamowiłam dietę dość niedawno, najpierw czekałam 2 dni robocze ( a nie 2 godziny jak zapewnia w regulaminie ) na ankietę, musiałam oczywiście się upomnieć... wypełnilam ankietę i zapytałam czy wszystko jest ok, żeby wiedziec kiedy dostanę plan dietetyczny.

Zero kontaktu, odpisuje z opoźnieniem, natomiast na swoim instagramie jest bardzo aktywna. Wszystko świetnie, natomiast lepiej, żeby zdecydowała się na jeden ,,biznes" jeśli 3 na raz jej nie wychodzą 😉

Wysyłam oświadczenie o odstąpieniu od umowy, bo wolę zaplacić komuś, kto będzie się swoim podopiecznym interesował. I popieram-nigdy też nie widzialam żadnych efektów u innych klientek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Cześć dziewczyny miałam taka samą sytuacje, zostałam oszukana, byłam rozczarowana, szukałam dalej i  znalazłam Panią dietetyk na olx co prawda ale jestem bardzo bardzo zadowalona z Panią Oliwią  w miesiąc schudłam 6 kg, dieta fajna i przyjemna, cenowo tanio w porównaniu do lewickiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelita

Dziewczęta!

Zgłaszajcie to na policji jako wyłudzenie. KONIECZNIE!

Takie rzeczy nie mogą się zdarzać i nie powinnismy pobłażać tego typu osobom. Dopóki nie dostaną nauczki, będą oszukiwać innych i nie robiąc kompletnie nic, zapełniać swoje konto waszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi. 

I przestroga - to, co wyglada ładnie (choć w tym przypadku polemizowalabym czy pontony to okaz piękna) na instagramie bardzo często jest zupełnie inne w prawdziwym życiu.

Tak też jest z tą panią pseudodietetyk, która nie jest prawdopodobnie nawet magistrem, a całe swoje życie podporządkowała robieniu sobie selfie.

 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnarcelina

Proszę... nie jestem jedyna, rozmawiałam z moim prawnikiem mówił mi ze jedyne co mogę zrobić to wysłać jej wezwanie do zapłaty wraz z odsetkami a jak to nie poskutkuje to policja. Jak by któraś z was chciała wzór takiego wezwania bądź napisać w tej sprawie to piszcie na moim ig ( nnarcelina ) ja czekam na dietę od października! To już przesada! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari

Szok! Ja tez zostałam oszukana 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita Lewicka dietetyk?!

Wszystko zgadza się z opisem, jak

dla mnie to żenada i porażka inaczej nazwać tego nie można. Wielka gwiazda instagrama! Jaka szkołę dietetyczną Pani skończyła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Czekam na dietę miesiąc i postanowiłam sprawdzić opnie o dietetyku. Nie wierze ze inne osoby zostały potraktowane w taki sam sposób. To jest jakiś zart jak można byc tak bezkarnym ? Na instagramie i stronie wszystko tak pięknie wyglada. Tylko pozory ... Jestem głęboko rozczarowana. Tracę wiarę w ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita Lewicka nie-dietuje

Chyba właśnie dołączyłam do grona oszukanych :( brak diety brak odpowiedzi na mailae .... 

mieszkam za granica ale niedługo będę w Polsce i napewno tego nie odpuszczę. Wiem ze takie sprawy to dżudo ganiania ale nie można odpuszczać 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej1235

Hej ja też zostałam oszukana I od kwietnia czekałam aż wczoraj postraszylam pozwem zbiorowym I artykułami z kodeksy za wyludzenie grozi nawet kara pozbawienia wolności, lub grzywna I oczywiście zwrot. Dziś pieniądze były na koncie. Dziewczyny możecie spróbować tak samo lub zgłosić sprawe na policję i do sądu sprawa jest z góry wygrana I może czegoś ja to nauczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta z opóźnieniem

Witam

ja właśnie otrzymałam dietę po małym opóźnieniu. Tak jak odpisałam na maila .... każdy może nawalić z terminem ( choć umowa to umowa) ale kontakt i zapewnienie ze usługa będzie wykonana powinno być. Otrzymałam przeprosiny, dieta wyglada fajnie także zabieram się do pracy 

Pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Same jestescie naiwne. Kto zamawia diete sugerując się tylko ladnymi fotkami na insta? Hahaha teraz macie. Logicznie myslacy czlowiek widzi, ze laska sobie wymyslila biznes, ktorego nie jest w stanie udzwignac, 0 efektow podopiecznych, sama odzywia się fast foodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość345

Dziewczyny, jeśli nadal macie problem z uzyskaniem zwrotu wpłaconych pieniędzy to z przyjemnością mogę Wam w tym pomóc. Jestem na praktykach w kancelarii, więc już trochę się znam w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ixi

Mnie tez oszukala ale na buty.. tj swego czasu robila wyprzedaz szafy, chcialam kupic kozaki fakt za smieszna cene 50zl, ale nie doszly, potem raczyla odpisac ze paczka odeslana i wysle jeszcze raz ale sie nie pojawily i dzwonilam nawet na poczte.. potem ofc zero kontaktu;) zenada.. a kreuje sie na insta baddie w markach premium i tyle to pisze o byciu milym,  ostatnio ze dobro wraca, podczas pobytu w LA 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Jestem za złożeniem pozwu zbiorowego. Dogadajmy się. Ona powinna stracić uprawnienia, oszukuje ludzi!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirekGd

Co trzeba mieć w głowie żeby kupić dietę od jakiś pustej lali. Wcale mi was nie żal. Za głupotę i lenistwo trzeba ponosić konsekwencje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.09.2019 o 02:45, Gość MirekGd napisał:

Co trzeba mieć w głowie żeby kupić dietę od jakiś pustej lali. Wcale mi was nie żal. Za głupotę i lenistwo trzeba ponosić konsekwencje. 

Opanuj się człowieku ;) co Ty możesz wiedzieć.... dziewczyna skończyła studia, kilka moich koleżanek rok temu kupowała od niej diety i kontakt był wspaniały jak i sama dieta dala dużo efektów. Kupiłam to z polecenia. Coś jej odbiło i tyle ;) i bardzo proszę nie mówić ze to moja wina, wróć Pan do swoich obowiązków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wcale to nie jest dziwne jeżeli kupuje sie dietę od jakiejś osoby.. Ta osoba jednak została wyuczona swojego zawodu na studiach i po to jest by pomagac. Czy pusta lala czy nie pusta, wazne by dawała dobre jadłospisy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dziewczyny mam taka sama sytuacje :/ czekam ponad 2 tyg na diete i zero odzewu z jej strony. szkoda ze nie czytalam opinii przed zakupem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiop
Dnia 20.09.2019 o 07:53, czerwona-papryczka napisał:

Myślę że wcale to nie jest dziwne jeżeli kupuje sie dietę od jakiejś osoby.. Ta osoba jednak została wyuczona swojego zawodu na studiach i po to jest by pomagac. Czy pusta lala czy nie pusta, wazne by dawała dobre jadłospisy itp.

te jej studia to nie studia, wyższa szkola halasu, prywatna gdzie wystraczy zapłacic i ma się papierek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na diete czekalam 2 tyg, pisalam do niej na instagramie gdzie ona codziennie dodaje po 50 zdjec i relacji, odczytywala i ignorowala. W koncu krolowa odpisala ze przeciez wysylala maile ze ma opoznienie 4-5 dniowe. Hm, mysle ok, zamiast ignorowac moje wiadomosci ktore i tak odczytywala od 2 tygodni mogla mi to od razu napisac a nie po tym jak ja postawilam pod sciane. 

Zalozylam sprawe na paypal o zwrot kasy, trwalo to 2 tyg dzis dostalam zwrot na karte. Paypal mi powiedzial ze pani "dietetyk" nawet nie dala im odpowiedzi wiec wyszlo na moja korzysc. 

Po prostu brak mi slow na ta osobe i szczerze zal mi tych wszystkich dziewczyn zapatrzonych w nia. Porazka na maxa. Ona reprezentuje totalne dno, mam nadzieje ze wiecej osob nie da sie tak nabrac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła

Żaluje ze nie trafilam na te opinie przed Zakupem i nie sprawdzilam tego wczesniej, nie dostalam zadnych informacji na e-maila tylko ze cos dostane po dwoch dniach a diete do 7 dni... Ale od tygodnia nadal nic nie dostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julsxbla

Dziewczyny też zostałam oszukana, kupiłam dietę dwa tygodnie temu i cisza. Brak odpowiedzi na maile i wiadomości na instagramie. Obserwowałam Julitę bardzo długo nigdy nie pomyślałabym, że może kogoś oszukać a tu bach trafiłam na ten wątek za późno. Zwracam się dziś do banku o chargeback ale może ktoś powinien w końcu coś z tym zrobić? To jest oszustwo i nie można jej inaczej nazwać niż złodziejką. Lewickadietuje to jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

fit2be.pl tam mam dietę w dzień konsultacji, widujemy się co 14 dni za pomocą videokonsultacji, tego samego dnia mam trening, kontakt mam za pomocą wiadomości stały z moim opiekunem, odpisuje mi na wiadomość zazwyczaj w przeciągu kilku godzin, jak trzeba mi coś dokładniej wyjaśnić to dzwoni to dzwoni.Dietę wybieram zazwyczaj prostą, ale też staram się żeby nie była monotonna, efekt od -1,5 do -3 w okresie 2 tygodni.Koszt?..od 68 złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Mnie tez oszustka oszukala. Za diete zaplacilam w lipcu i nadal jej nie dostalam. Po paru przypomnieniach mailowych sie poddalam. Zglosilam sprawe na policje ale watpie zeby cokolwiek z tym zrobili. Jakby ktos z was chcial sie przylaczyc i zlozyc pozew grupowy to piszcie do mnie na maila martajagodzinska@onet.pl, moze w taki sposob uda sie sprawe popchnac dalej niz jak tak pojedynczo zglaszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×