Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

walkingdead

dieta z kostaryki

Polecane posty

Hej, dalam cynk pozostalym, ze jest nowy temat. Nie wiem czy to wypali, bo tamten troll spamowal podobno tez w innych wątkach na kafe. Moze nas wytropic tez tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten „gosc Adam” brzmi jak Mariusz... gdzie Ci moderatorzy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczące jest to strasznie, ludziom się faktycznie nudzi w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, niech kazda z was sprawdzi czy ma odznaczona opcje obserwowania. Bo jak spamer ma troche oleju w glowie, to moze po naszych nickach zobaczyc w jakich tematach sie udzielamy. Mozna w menu ustawic sobie, zeby nie pokazywalo naszej aktywnosci. Na pewno wiekszosc ma juz ustawione jak trzeba, ale dla ostroznosci wole przypomniec. 

Kurde, juz prawie do 100 stron dobijalysmy na tamtym temacie. Zachcialo sie jakiemus obroncy ucisnionych spamowac. No nic, zobaczymy jak dlugo tutaj uda nam sie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani 😄 oczywiście dietka z Kostaryki najlepsza! Właśnie jem kopytka z bułka tartą 💓💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gosc abc napisał:

Dziewczyny, niech kazda z was sprawdzi czy ma odznaczona opcje obserwowania. Bo jak spamer ma troche oleju w glowie, to moze po naszych nickach zobaczyc w jakich tematach sie udzielamy. Mozna w menu ustawic sobie, zeby nie pokazywalo naszej aktywnosci. Na pewno wiekszosc ma juz ustawione jak trzeba, ale dla ostroznosci wole przypomniec. 

Kurde, juz prawie do 100 stron dobijalysmy na tamtym temacie. Zachcialo sie jakiemus obroncy ucisnionych spamowac. No nic, zobaczymy jak dlugo tutaj uda nam sie pisac.

mogłabyś napisać dokładnie jak to wyłączyć? bo szukam i szukam... 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, walkingdead napisał:

mogłabyś napisać dokładnie jak to wyłączyć? bo szukam i szukam... 😛

hejka wszystkim:) dzięki za info i przyłączam się do Twojego zapytania, bo też nie wiem gdzie patrzeć 😕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Asia (Joanna) napisał:

hejka wszystkim:) dzięki za info i przyłączam się do Twojego zapytania, bo też nie wiem gdzie patrzeć 😕

 

Wejdzcie na swoj profil, po lewej stronie jest ile macie obserwujacych i tam tez sa opcje, wybierasz nie zezwalam na obserwowanie i juz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz pisze: po prawej u gory klikacie w menu (te trzy kreseczki obok lupki), potem wybieracie konto, potem profil. Na profilu jak troche zjedziecie w dol jest prostokącik z iloscia obserwowanych. Po jego prawej stronie jest komenda "opcje" i taka strzalka w dol - klikacie i wybieracie "nie zezwalaj innym na obserwowanie mnie". Wowczas jak cos napiszecie to nie ma powiadomienia dla tej osoby, ktora was sledzi. 

Przepraszam, ze tak pozno odpisuje, ale troche zachorzałam 😞 i generalnie jak wrocilam z roboty to grzeje sie pod kołdrą z serialem w tle i herbatką z imbirem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Schatz napisał:

Wejdzcie na swoj profil, po lewej stronie jest ile macie obserwujacych i tam tez sa opcje, wybierasz nie zezwalam na obserwowanie i juz 🙂

dzięki 🙂, zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gosc abc napisał:

Juz pisze: po prawej u gory klikacie w menu (te trzy kreseczki obok lupki), potem wybieracie konto, potem profil. Na profilu jak troche zjedziecie w dol jest prostokącik z iloscia obserwowanych. Po jego prawej stronie jest komenda "opcje" i taka strzalka w dol - klikacie i wybieracie "nie zezwalaj innym na obserwowanie mnie". Wowczas jak cos napiszecie to nie ma powiadomienia dla tej osoby, ktora was sledzi. 

Przepraszam, ze tak pozno odpisuje, ale troche zachorzałam 😞 i generalnie jak wrocilam z roboty to grzeje sie pod kołdrą z serialem w tle i herbatką z imbirem. 

zdrówka życzę:) - opcja zrobiona dzięki za instrukcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki schatz i abc, zrobione 🙂

spamer chyba wreszcie dostał szlaban na kompa, ale jak co to mamy tu zapasowy temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Asia (Joanna) napisał:

zdrówka życzę:) - opcja zrobiona dzięki za instrukcję:)

Dziekuje, dzisiaj juz troszke lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, walkingdead napisał:

dzięki schatz i abc, zrobione 🙂

spamer chyba wreszcie dostał szlaban na kompa, ale jak co to mamy tu zapasowy temat 🙂

Prosze ;)

Ufff! Dobrze, ze juz go nie ma, bo dzialal mi na nerwy. Ide w takim razie zobaczyc co sie dzieje na starym watku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i wątek poleciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, walkingdead napisał:

usunęli? 😕

Si.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze, ale to bardzo prosze, rejestrujcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pamieta nicki ze starego wątku wbijac je tutaj ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mimi_chicago napisał:

Witam panie! Czy mozecie mi przybliżyc zasady tej cudownej diety z Kostaryki?

główny składnik to woda z kostaryki za $4000. można suplementować papają 🙂 mam nadzieję, że pomogłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, prosze sprawdzic priv...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×