Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

walkingdead

dieta z kostaryki

Polecane posty

41 minut temu, Blue napisał:

Jestem, jestem, nie odpuszczę, ale teraz musze mykac spac🙂

Biedne dziecko, mam nadzieje, ze jakos wyzdrowieje.

Ja tez. Nie wiem czy ktos o tej historii kiedys slyszal, ale mi to bardzo utkwilo w pamieci, i miedzy innymi dlatego uwazam ja za niebezpieczna. 

https://www.cbc.ca/news/canada/calgary/tamara-lovett-ryan-failing-provide-necessaries-trial-decision-1.3947694

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Blue napisał:

Lekarze nie mogą, ale rodzina owszem, na forum dum spiro spero jest wiele takich przypadków, za pozno, juz nic nie mozna zrobic, a mogło sie to inaczej potoczyć...

Oczywiście że lekarze mogą podać takie przykłady, ba! Nawet powinni! Bez danych osobowych oczywiście ale powinni otwierać ludziom oczy na taki szamanizm 21wieku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fght

https://zapodaj.net/294667f0028de.jpg.html         Trzy rzeczy w tym zdjęcie 1. Chudośc N 2. Porcja N  jest mnuejsza niz porcja A. 3.Kwiaty w wazonie bardziej wysuszone niz ciało N😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Fght napisał:

https://zapodaj.net/294667f0028de.jpg.html         Trzy rzeczy w tym zdjęcie 1. Chudośc N 2. Porcja N  jest mnuejsza niz porcja A. 3.Kwiaty w wazonie bardziej wysuszone niz ciało N😂

Zarejestruj sie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Fght napisał:

  Trzy rzeczy w tym zdjęcie 1. Chudośc N 2. Porcja N  jest mnuejsza niz porcja A. 3.Kwiaty w wazonie bardziej wysuszone niz ciało N😂

suchoklates ❤️🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Błąd. Nie można wyświetlić foto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do poprzedniego wątku - nadal nie rozumiem jakim cudem można zbić gorączkę cytryną w skarpetce. 

 

A nasza gwiazda cicha na blogu,bo zapowiedziała jakieś zmiany tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałam się. Do tej pory głównie Was czytałam i napisałam chyba 1 post w nowym temacie.

Co najbardziej przeraża mnie w diecie z Kostaryki, to że może się rozprzestrzeniać na młode osoby, które łatwo chłoną wszystko, co słyszą. Chyba właśnie najbardziej oddziaływanie na innych, natomiast wybór tej diety u jej wyznawczyni oraz jej rodziny coraz mniej mnie obchodzi. Żal mi bardzo dzieci, ale nie mam na to wpływu, więc idę dalej. Niemniej jednak zafacynował mnie fenomen Wyznawczyni i się przyglądam z czysto poznawczego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Eir napisał:

Co najbardziej przeraża mnie w diecie z Kostaryki, to że może się rozprzestrzeniać na młode osoby, które łatwo chłoną wszystko, co słyszą. Chyba właśnie najbardziej oddziaływanie na innych, natomiast wybór tej diety u jej wyznawczyni oraz jej rodziny coraz mniej mnie obchodzi

A konsekwencje mogą być bardzo poważne. Na jej grupie już padają pytania o miesiączki - czy to normalne że znikają, jak je wywołać itp. Zdrowy organizm nie sprawiłby żeby tak podstawowy mechanizm kobiecego organizmu jak okres po prostu zniknął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam sie podziało wczoraj, ze usunęli? Już tak dobrze szło, ponad 100 stron było. Coś kontrowersyjnego pisalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sola napisał:

Co tam sie podziało wczoraj, ze usunęli? Już tak dobrze szło, ponad 100 stron było. Coś kontrowersyjnego pisalyscie?

Gadaliśmy o wątku na grupie, gdzie kobieta chciała naturalnie zwalczać chorobę u małego dziecka z 40-stopniowa gorączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była kontynuacja tego co AiA wrzuciła na InstaStories? Ze łaska jej dziękowała, bo przegłodziła dziecko podczas choroby? Dżizas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sola napisał:

To była kontynuacja tego co AiA wrzuciła na InstaStories? Ze łaska jej dziękowała, bo przegłodziła dziecko podczas choroby? Dżizas...

Nie, nie, to było na jej grupie. Dziecko miało 40 stopni, wymiotowało inona nic dziecku nie dała. Wolała najpierw zasięgnąć opinii na grupie AIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam screena, bo kobietą ktoś tam potrząsnął i usunęła ten wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, drastic napisał:

Mam screena, bo kobietą ktoś tam potrząsnął i usunęła ten wpis.

Podeślesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na priv, popołudniem, przypomnij mi jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zobaczyłam te straszne zdjecia z owocem(?). Rodzina obłąkanych anorektyków i w tym wszystkim malutkie dzieci.

To nie na moje nerwy.

Strzszne to ich zycie, ciagle myślą o jedzeniu, bardziej, niż łakomczuchy.

Nawer religie z tego zrobili, gorsza niż islam.

Stoja nad grobem i wpieprzaja jakies świństwa, żeby jeszcze troche pociągnąć.

Moze w koncu po nich przylecą i i ich stad zabiorą :)

 

ps. Skopiowałam moje przemyślenia z innego wątku :)

Jesli sie powtarzam, to sorry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bedzie tu spamer... na glownej stronie juz sie produkuje po malu. Takze  SPAMERZE nie wysilaj sie. Dyskusja zostala przeniosiona. Zamiast spamowac, idz sie lepiej leczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli występuje gorczka tak wysoka to zakażenie bakteryjne, nie wirusowe. U dzieci szybko dochodzi do sepsy lub zakażenia omr. Ciekawe czy to biedne dziecko żyje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, drastic napisał:

Damy mu rady.

Niech sie produkuje ile wlezie. Ja mam dosc Kafe , bede tam gdzie spamer nie wejdzie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, XOxo napisał:

@papaja&mango  & @sola   prosze sprawdzic priv 😉

 

A co tam rozsyłasz na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eir napisał:

A co tam rozsyłasz na priv?

Sprawdz priv, to zobaczysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakies newsy z owocowego raju ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On na zdjęciu z linku wyląda strasznie... jak ofiara obozów koncentr. Dramat! Jezeli dla Agi tak wyglada zdrowy facet, to ja wole już być gruba i chora 😛
A co do mamy z gorączką..  Ja do 38 stopni nie zbijam jesli dziecko zachowuje sie w miare normalnie 🙂 powyżej zbijam jakimś syrobkiem 🙂  Natomiast lekka gorączka np 37 to nie powód do obaw. ale trzeba dziecko obserwowac i jak np. wymiotuje albo przelewa się przez ręce, czy co gorsza traci przytomność to zbijamy i do szpitala! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze podobali mi się chudzi mężczyźni nawet męża mam chudego. A ten facet srasznie mnie pociąga ale na wymioty☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×