Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amBrożyk

wiem, za ten post zostanę ukarany, być może dół już kopią dla mnie

Polecane posty

gdzieś w lesie aby mnie zakopać żywcem w tym dole, być może już wiele ludzi zasypano w dołach za pokazanie PRAWDY !

ulica Bakalarska w Warszawie, tu jest TARGOWISKO czynne 24/24 , przez całą dobę , 

każdego dnia Burmistrz Gminy Warszawa - Włochy widzi i obserwuje ze swojego okna  - Biura z Polskim Godłem i Orłem w Koronie na ścianie 

TARGOWISKO przy ul. Bakalarska w Warszawie Gmina Włochy - praktycznie Centrum Warszawy ,

być może przybywając do pracy celowo opuszcza rolety w oknach aby nie widzieć, co się dzieje za oknami biura Burmistrza 

a za roletami w oknach biura Burmistrza Warszawa - Włochy są 'cuda na kiju' dosłownie, 

jest TARGOWISKO na którym można kupić dosłownie wszystko !

wystarczy podejść na TARGOWISKO i już jest ATAK - czy potrzebujesz papierosy, jakie papierosy potrzebujesz ?

6 PLN za paczkę papierosów , za karton papierosów płacisz kliencie tylko 50 PLN , klientów mało a sprzedających ponad 100 z papierosami, 

a może alkohol chcesz kliencie , co potrzebujesz ?  mamy marychę i wszystkie zioła potrzebne do palenia i biały proszek również , klient rządzi i wymaga ,

dalej i głębiej na stragany lepiej nie wchodzić, można kosą oberwać !

a Straż Miejska lubi TARGOWISKO przy ul. Bakalarskiej , znają się wszyscy ,

kilka razy dziennie Straż Miejska otrzymuje 'koperty' z forsą ,  jako podziękowanie za to, że NIE PRZESZKADZAJĄ 

a ze swojego okna to TARGOWISKO obserwuje Burmistrz Gminy - Włochy przy ul. Bakalarskiej w Warszawie !

kto widział pogrzeb zmarłego Chińczyka, Wietnamczyka w Polsce ?

przy ul. Bakalarskiej w Warszawie zobaczycie takie pogrzeby Chińczyka, Wietnamczyka, Tajka, itd. , zmarł Wietnamczyk i nagle pojawił się nowy Wietnamczyk ,

który posiada 'papiery' zmarłego Wietnamczyka ,

przedszkolaki o tym wiedzą w przedszkolu 

a Burmistrz Warszawa - Włochy oraz służby w Polsce typu CBA mają to wszystko w zadzie, roletami okna zasłaniają aby nie widzieć targowiska przy ul. Bakalarska 

w Warszawie, 

no dobra , wiem ,

idę sobie kopać dół , chyba za dużo opowiedziałem , 

czekam , chyba idą po mnie !

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×