Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justysia233

jaki dobry materac

Polecane posty

jakie materace posiadacie u siebie w sypialni? 

Tyle tego teraz, że nie wiem na jaki się zdecydować. 

lateksowe, piankowe czy może kieszonkowe? 

Dodam jeszcze że mam problemy z kręgosłupem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika33

Ja mam materac od art-medic model premium+28 początkowo był za miękki ale dzieki fajnej opcji regulacji przestawiłem go sobie na twardszy i jest super. Przejrzyj stronę materace-viscotherapy.pl  - oni są producentem i kupując bezpośrednio od producenta masz dużo taniej, ja zapłacilam za swój materac bardzo korzystną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Nika33 napisał:

Ja mam materac od art-medic model premium+28 początkowo był za miękki ale dzieki fajnej opcji regulacji przestawiłem go sobie na twardszy i jest super. Przejrzyj stronę materace-viscotherapy.pl  - oni są producentem i kupując bezpośrednio od producenta masz dużo taniej, ja zapłacilam za swój materac bardzo korzystną cenę.

Nika widzę że sklep materace-viscotherapy.pl mają możliwość zamówienia materaca na wymiar wg własnych potrzeb.  Byłabym zainteresowana właśnie taką usługą. Czy może wiesz coś więcej na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja również szukam jakiegoś dobrego materaca do sypialni przejrzałam właśnie ofertę o której piszecie viscotherapy i jestem pod wrażeniem ceny. Materace dostępne w tym sklepie są naprawdę bardzo tanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

Tak materace w sklepie  materace-viscotherapy są bardzo tanie ze względu na to że sklep sam zajmuje się produkcją jak i sprzedażą materaców. Nie płacimy dzięki temu pośrednikom itd stąd taka niska cena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola87

Koleżanki wyżej juz wyjaśniły skąd ta niska cena :) producent Art-Medic jest dość znany w zasadzie. Ja mam materac na kręgosłup, ponieważ cierpie na częste bóle. Genneralnie to zwracajcie uwagę na gęstość i twardość materaca przy zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

zanim kupicie jakikolwiek materac sprawdzajcie jakie gęstości producenci stosują gdyż często drogie materace  w ogole nie podają tych informacji...ja bym radziła kupować od znanych producentów np. art-medic, polski producent i zawsze podaje gęstość pianki, w dodatku kupując bezpośrednio od producenta jest dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kupieniem materaca to niełatwa sprawa, szczególnie jeśli ma się problemy z kręgosłupem. Ja kupiłam materac jakieś pół roku temu w sklepie internetowym materace dla ciebie. Mam materac morfeusz z kokosem. Kupiłam w tym sklepie bo materac można testować przez miesiąc co dla mnie było bardzo ważne.  Kupiłam twardszy niż pasuje do mojej wagi gdyż lubię twardsze materace i na szczęście trafiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donika

Często tak, jednak nie warto kierować się ceną, a po prostu tym wybrać odpowiedni materac pod nasze oczekiwania, ewentualnie problemy zdrowotne. Z mężem zdecydowaliśmy się kupic materac o dwóch stopniach twardości, czyli Bernard i Blanka, z firmy Sheepo. Jest między nami spora różnica wagi, więc taki materac jest dla nas wybawieniem, szczególnie, że mąż śpi niespokojnie i wcześniej czułam każdy jego ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×