Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama za kółkiem

Prawo jazdy po 40

Polecane posty

Gość mama za kółkiem

Czy są tu mamy, które zdecydowały się na zdawanie egzaminu na prawo jazdy po 40-tce? Mnie to czeka i mam wątpliwości czy dam radę. Zaczynam kurs za 2 tygodnie. Pocieszcie, że to może się udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż zrobił prawko niedługo przed 40r.ż. 🙂 Jeździ bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa009900

A co sie ma nie udac??

Ja mam 36 lat, stuknie mi latem 37  i uwaga, w tym roku wybieram sie na dwuletnie studia dzienne !! nie mieszkam w Polsce I moge tu studiowac dziennie w "tym wieku", nikogo to nie dziwi, wziac kredyt srtudencki (zredukuje na ten czas prace do pol etatu a maz dobrze zarabia, wiec damy spokojnie rade finansowo, my  i dziecko, ale kredyt srudenck ii tak wzme I spalce w 5-6 lat pewnie po skonczeniu studiow.).

a moj maz prawo jazdy nadal nie ma a tez ma 36 lat. I nie czuje potrzeby, ja tez nie.

ale uwierz mi, jestes nadal mloda,  to nie te czasy ze ktos kto ma 40 to stary, ludzie sa mlodsi  duchem, zyja dluzej ... itd...

a to czy dasz rade zalezy  w duzej mierze od twojego nastawienia - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
57 minut temu, Gość Ewa009900 napisał:

Ja mam 36 lat, stuknie mi latem 37  i uwaga, w tym roku wybieram sie na dwuletnie studia dzienne !! nie mieszkam w Polsce I moge tu studiowac dziennie w "tym wieku", nikogo to nie dziwi, wziac kredyt srtudencki

Napisz proszę w jakim kraju możesz studiować w tym wieku dziennie?

Mam 42 i chciałabym też tak móc studiować...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
1 godzinę temu, Gość mama za kółkiem napisał:

Czy są tu mamy, które zdecydowały się na zdawanie egzaminu na prawo jazdy po 40-tce? Mnie to czeka i mam wątpliwości czy dam radę. Zaczynam kurs za 2 tygodnie. Pocieszcie, że to może się udać...

Nie jestem Mamą i jestem po 40 stce i też mnie czeka kurs na prawo jazdy i zbieram się do niego mentalnie... Wiele lat temu zaczęłam ale nie ukończyłam i w tym roku chciałabym ukończyć.

Myślę, że wiek tutaj nie ma znaczenia jak to co pisała przedmówczyni: 

1 godzinę temu, Gość Ewa009900 napisał:

a to czy dasz rade zalezy  w duzej mierze od twojego nastawienia - powodzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa009900
5 minut temu, Gość Olga napisał:

Napisz proszę w jakim kraju możesz studiować w tym wieku dziennie?

Mam 42 i chciałabym też tak móc studiować...

 

 

SZKOCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
38 minut temu, Gość Ewa009900 napisał:

SZKOCJA

 

Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Gość Ewa009900

A co zamierzasz studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa009900

Najpierw musze zlozyc papiery  zdac egzamin i sie dostac !  :)

planuje skladac na dwuletni kurs w college  na kierunek Marketing Communications oraz chyba zloze tez na Information Technology.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Nie jestem mama, a egzamin na prawo jazdy zdałam dwa lata temu, miałam wtedy 36 lat. Całe życie myślałam, że się do tego nie nadaję, nigdy nie siedziałam za kierownica, bo w moim domu rodzinnym nie było samochodu. Namówił mnie partner, raz pokazał jak się rusza na parkingu i heja na kurs. Miesiąc teorii, trzy miesiące jazd, jeden egzamin i po krzyku. Co się nastresowałam, to moje, ale prawo jazdy mam i jeżdżę na co dzień. Nie jestem mistrzynią parkowania, ale na drodze jestem uważna, ostrożna, ale i zdecydowana i czytelna dla innych kierowców. Też dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Olga napisał:

Napisz proszę w jakim kraju możesz studiować w tym wieku dziennie?

Mam 42 i chciałabym też tak móc studiować...

 

 

POLSKA!!!!

Możesz studiować dziennie ile Ci się tylko podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w Pl mozna zrobic prawko w kazdym wieku, zalezy od kasy.ja robilam za granica w wieku ok.32 lat, gdzie juz 20 latek jest juz za stary a 30 to juz zwloki, bo kursanci maja 17lat, tak zeby w dniu 18 urodzin natychmiast siasc za kolkiem, bo jazda .Nie istnieja osoby 18+bez prawka, chyba ze obcokrajowcy lub niepelnosprawni.Ciesz sie autorko ze w Polsce inna mentalnosc, zdaje sie wtedy kiedy jest potrzeba jazdy autem i pieniadze, a nie jako "must have" dla kazdego 17 latka, bo juz w wieku 19 lat twoj czas minal.Kurs oczywiscie platny i kosztuje jakies 2-3 tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja mam 40 lat za 3 mce i robie prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×