Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzongas

Precz z youtuberami

Polecane posty

Gość dzongas

Mam juz dosyć patrzeć na mordy youtuberów  zaśmiecają tak youtuba że juz az mi sie nie chce patrzeć co nowego bo zawsze jest 100 pozycji youtuberów z ich życia a tak to ... mnie obchodzi wasze życie youtuberzy 

co o tym myślicie o youtuberach bo ja negatywnie chciałbym żeby nie pokazywali ryja i nie zaśmiecali tym gównem internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Bogusia napisał:

Oglądaj coś innego.

W  punkt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie zdecydowanie wolą cudze problemy od własnych. Uciekają w życie vlogerów, żeby nie myśleć nad sobą, porządkować swoje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Zwłaszcza te nawiedzone malomiasteczkowe jutuberki które jedna po drugiej kręcą w tym samym stylu. Rano pobudka, budzik 5 czy 6 rano, łeb rozczochrany, ziewa, potem turban, pokaz śniadanka byle jak zrobionego, nieestetycznie, dalej o pięćset któraś maseczka na ryju, potem pokazywanie siat produktów spożywczych, kartofle, serki, podpaski, gotowce przetworzone, chipsy sripsy i inne, no i rzecz jasna kolejny stos maseczek. Następnie kawa, pogadanki o niczym, potem dobranoc moi kochani, nacisnijcie dzwoneczek żeby być ze mną na bierzaco, albo zasubskrybujcie jeśli nie wiecie że trzeba. 

Najgorsze jest to że tego typu brzydkich, zaniedbanych karyn z małych miasteczek lub wiosek jest cała masa i mnożą się te kanały.... Do porzygu. W kółko to samo, tylko gęby inne. A tematyka identyczna i styl. Wielkie gwiazdy celebrytki się znalazły. To świadczy jednak o tym jak ubogie intelektualnie mamy społeczeństwo skoro jest popyt na takie kanały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Aaa zapomniałam dodać że chcą jeszcze pokazać jakie z nich zmotoryzowane przebojowe damy są, trzeba przecież nagrać podczas jazdy samochodem... Uuuch co za próżne wiesniary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najgorsza jest brzydota fizyczna tych dziewuch i babiszonów, bo gdyby były ładne to chociaż byłoby na co popatrzeć, a tak to nie ma tam ani nic dla oka, ani nic dla umysłu. No dno. A najbardziej przerażające jest, że ktoś to ogląda

Straszne czasy nastały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie o co chodzi z tym nagrywaniem podczas jazdy autem ? Nie bardzo rozumiem na czym polega "fenomen" tego zjawiska u tego gatunku ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

fenomenow niestety nie ma. W czasie jazdy ma wlaczona kamerke i opowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

Popisuwa taka, że "patrzcie, ja umiem jaździć, jestem taka przebojowa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Najgorsza jest brzydota fizyczna tych dziewuch i babiszonów, bo gdyby były ładne to chociaż byłoby na co popatrzeć, a tak to nie ma tam ani nic dla oka, ani nic dla umysłu. No dno. A najbardziej przerażające jest, że ktoś to ogląda

Straszne czasy nastały

Dokładnie. Takie niechlujne zaniedbane dziewuchy w okolicach 30 czy 40 że aż odrażają swoim wyglądem.Jeszcze jak ktoś jest zadbany, estetyczny i ma coś fajnego do powiedzenia to ok, ale taka mimoza co filmik to kamera na zegarek - jest 5 czy 6 rano, zachrypły głos , rozcapirzona zaspana ziewająca, onaaa wstaje, zaraz zrobi kawkę i przeczesze te kłaki zaniedbane, później maska na gębę, zakupy w lidlu  i jakos dzień zleci. I tak w kółko, nie ma nic do powiedzenia dosłownie nic wartościowego, a parcie na szkło.Wyświetleń ze 100 zaledwie, a wielka jutuberka. Pełno takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale i młode dziewczyny bywają grube, nieciekawe, nalane na gębie i tu nawet młody wiek nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Najgorsza jest brzydota fizyczna tych dziewuch i babiszonów, bo gdyby były ładne to chociaż byłoby na co popatrzeć, a tak to nie ma tam ani nic dla oka, ani nic dla umysłu. No dno.

Wszystkie sa beznadziejne i brzydkie, nie ma wyjatku.Dno dla dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna kafeterianka haha

Ciekawe jak wy wygladacie 😉 skoro wszystkie brzydkie dla was to moze same nagrywajcie wy slicznotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Co prawda coraz mniej oglądam YT, ale nie demonizowałbym tak. Mam ze 3 ulubione kanały, które nie rażą reklamami i pustymi treściami i jest fajnie. Nie ma co demonizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×