Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rajska

opieka medyczna

Polecane posty

Gość rajska

mam takie pytanie do was, jak u was wygląda opieka medyczna w pracy? Macie w ogóle coś takiego wykupionego, czy każdy sam za siebie odpowiada, w sensie chory to musi się sam umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek41

Opieka medyczna w pracy? żarty sobie robisz chyba 😞 Moja firma patrzy aby zapierdzielać jak koń, warunki szkodliwe(odlewnia) nawet badania okresowe są z reguły prowadzone na oko i migiem byle papierek podpisać. Nikt na zdrowie nie patrzy a o pakietach można zapomnieć. Ważne ze składki ZUS co miesiąc kasuje ta złodziejska instytucja a w nosie ma czyjes zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka

No to nie zazdroszczę, bo akurat u mnie w pracy pod względem opieki medycznej to jest ok. I u nas jest coś takego jak prywatne pakiety medyczne i my należymy do medicover. Trzeba przyznać, że teraz to jest o niebo lepiej. A jak komuś z wa nie pasuje praca to trzeba zmenić, bo samo nic się nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka

a drogie są takie pakiety? W sensie czy dużo Ci z wypłaty pobierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka

Słuchaj, taki pakiet kosztuje mnie dosłownie niewiele, ale daje takie możliwości że aż dosłownie głowa mała. Zapominasz o czymś takim jak kolejki i masz znacznie więcej czasu dla siebie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×