Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiatamin 235

Unstoppable GoPro

Polecane posty

Gość Wiatamin 235

 

Firma Unstoppable GoPro

oszukuja ludzi naciąga wciska tabletki prsez osoby które w życiu nie miały nic wspólnego z doetytetyką czy zdrowym odżywianiem

naciągaja na abonamenty na witaminki

 

Ja nie czaje czemu jesCze nikt nie zrobił z tym porządku znam dwie kobiety i jednego mężczyzne którzy się tym zajmują to jest ich jedyne zajęcie czyli siedzą przed laptopem w domu i robią live lub rozmowy na skype sprzedają tabletki jak to nazywają witaminki laska np pokazuje jak schudla 86-56 tylko zdjecie przed było jak jst w ciąży :),druga jest mega otyła i nadal reklamuje że schudła i czuje się cudownie hahahaha żenada najgorsze ze na tym zarabiają to coś na zasadzie wciskania garnków starszym osobą 

dno uważajcie na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Moja koleżanka ze szkoły średniej probowała poprzez moich znajomych na fb wciskać im to göwno kazała im pisać na jakieś tam motto albo przepis w komentarzu "tak" i miała podawać jakiś dietetyczny  przepis a jak wciągneła taką osobe to wysylala jej swoja przemiane jak schudła i tak naciagala na te magiczne abonamenty w postaci tabletek o tej firmie mozecie wiecej sie dowiedziec o nazwie JUICE PLUS  wszystko to MLM chca wyprac Ci mozg ze szybko schudniesz zarabiaja na naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ktoś padł ofiarą tej firmy?

ja uważam ,że powinna powstać strona na fb ostrzegająca przed działaniem takiej firmy !!!

wszystkie te przedstawicielki z ledwością ukończyły szkoły średnie a czasem zawodówki i one chcą pomagać innym?

ja to bym chętnie tu ich nazwy kont na fb podała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mops

Myślą że zarobią siedząc w domu przy kompie na codzien wyglądają jak zmokłe kury z gromadką dzieci 509plus ciekawe czy jak bybke popdpierdzielic do mopsu że maja kase a ciagna hajsy nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Oszuści wciskają tabletki na tzw abonament naciągaczki nic z tymi niewykształconymi dzidami się nie schudnie nie dajcie się nabrać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilala

Po kilku zdaniach, już wiedziałem, że to jakiś pić, bo dziewczyna potrafiła tylko BMI obliczyć i zaczęła sprawdzać, jak wygląda moja motywacja do zrzucenia wagi. Kiedy odebrałem rolę osoby mało zmotywowani, czyli takiej rzeczywiście potrzebującej wsparcia, to usłyszałem, że jak nie chce schudnąć to moja sprawa. Pani wyczuł w, że placebo nie zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja niestety przez przyćmienie mózgu dałam się w to wciągnąc, miesiąc czasu , schudłam 2,5kg ale myślę że  przez jakość posiłków a nie przez ich magiczne koktajle po których rzekomo nie ma efektu jojo. Weszło mi 3 razy tyle co zrzuciłam w bardzo krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×