Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia

Beata M ogladacie ?

Polecane posty

14 godzin temu, Mimosa napisał:

Widzę, że wróciła do pomysłu podbicia zagranicznego yt, raz już jej się nie powiodło, zobaczymy jak będzie tym razem.

 

14 godzin temu, Mimosa napisał:

Widzę, że wróciła do pomysłu podbicia zagranicznego yt, raz już jej się nie powiodło, zobaczymy jak będzie tym razem.

Nie sądzę by to wypaliło, ona ostatecznie jest dość nudna i zachowawcza. Nie ma jakiegoś super życia, głównie dom i Arbonne, kupuje też za mało na tle amerykanek no ale może się mylę. Komentarz a propo Steford wife bardzo trafny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Huest napisał:

Kiedys ja ogladalam...ale troszke bezbarwna jest dla mnie 

B jest bardzo zachowawcza

Przykladna zona I mama....

Ale nie mam nic do niej ,ma prawo nagrywac na co ma ochote I co jej widzowie chca ogladac 

Pozdrawiam 

To prawda, Beata jest zachowawcza i w stylu i w zachowaniu. Jesteśmy w tym samym wieku, rok temu spotkałam ją w Kaskadzie w Szczecinie i 1 co pomyślałam to to, czy ja taż powinnam się już tak poważnie nosić. Beata ma dojrzały typ urody i wg mnie trochę stylizacjami dodaje sobie lat, na żywo pomyślałabym gdybym nie znała, że to super zadbana czterdziestka. Btw ona jest bardzo drobna na żywo, teraz mam wrażenie, że jeszcze schudła i wg mnie nie robi to dobrze jej twarzy. Ogromny plus za zmianę fryzury, w dłuższych wygląda młodziej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2020 o 20:04, Dollita napisał:

To prawda, Beata jest zachowawcza i w stylu i w zachowaniu. Jesteśmy w tym samym wieku, rok temu spotkałam ją w Kaskadzie w Szczecinie i 1 co pomyślałam to to, czy ja taż powinnam się już tak poważnie nosić. Beata ma dojrzały typ urody i wg mnie trochę stylizacjami dodaje sobie lat, na żywo pomyślałabym gdybym nie znała, że to super zadbana czterdziestka. Btw ona jest bardzo drobna na żywo, teraz mam wrażenie, że jeszcze schudła i wg mnie nie robi to dobrze jej twarzy. Ogromny plus za zmianę fryzury, w dłuższych wygląda młodziej.

To prawda, zeszczuplala co dodało jej 5 lat na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×