Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia

Beata M ogladacie ?

Polecane posty

Gość Sade
42 minuty temu, Gość gość napisał:

A dlaczego ty mnie tak przepytujesz i uważasz, że muszę ci się tłumaczyć? 

Nie dyskutuję z tymi co ryją, kumasz?

Chrum chrum wracaj do swojego chlewika swojej śwince dupkę lizać.

muszę przyznać  ze tobie  tupetu i chamstwa to ci nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Sade napisał:

muszę przyznać  ze tobie  tupetu i chamstwa to ci nie brakuje

Mądrze prawisz 😄 I nie tylko 😄

Bycie "totalnie porąbaną" zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram
18 godzin temu, Gość gość napisał:

A dlaczego ty mnie tak przepytujesz i uważasz, że muszę ci się tłumaczyć? 

Nie dyskutuję z tymi co ryją, kumasz?

Chrum chrum wracaj do swojego chlewika swojej śwince dupkę lizać.

Mistrzowska riposta ☺️ 👍🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zea
2 godziny temu, Gość Popieram napisał:

Mistrzowska riposta ☺️👍🏼

gimbaza się jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fajna babka - zastanawia mnie tylko gdzie ona te piękne buty zakładka skoro jej rozrywka to zawozenie dzieci do przedszkola i tk maxx. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Fajna babka - zastanawia mnie tylko gdzie ona te piękne buty zakładka skoro jej rozrywka to zawozenie dzieci do przedszkola i tk maxx. 

Już nie przesadzaj, spotyka się z koleżankami,  rankuje z mężem no i teraz chodzi na eventy, oczywiście częstotliwość nie jest porażająca, ale tak to jest jak ma się dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rankowac może w kapciach - w końcu to był emu-zasadny zakup 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mw3

te buty tez zakłada do seksu z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosx

Mnie ciekawi jedno - skoro Becia nie pracuje to z czego ona żyje? Skąd stać ją na Gucci, LV i inne duperele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość were

ma bardzo dobrze zarabiającego męża a ciebie to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czips w oddali

Oglądam i lubię, chociaż dla mnie to ona jest jeszcze małolata :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
23 minuty temu, Gość were napisał:

ma bardzo dobrze zarabiającego męża a ciebie to boli?

Nie boli. Po prostu uważam, że bycie niepracującą kobietą to głupota. Oczywiście jeśli komuś sytuacja życiowa nie pozwala pracować to co innego, ale Beata nie wygląda na osobę niezdolną do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość were napisał:

ma bardzo dobrze zarabiającego męża a ciebie to boli?

I tym sposobem mąż ma kasę a nie ona a to dla mnie totalny ...yzm skoro pracowała wcześniej i może dalej zarabiać. Nie ma to jak ubezwłasnowolnienie od męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sade
1 godzinę temu, Gość ddd napisał:

Nie boli. Po prostu uważam, że bycie niepracującą kobietą to głupota. Oczywiście jeśli komuś sytuacja życiowa nie pozwala pracować to co innego, ale Beata nie wygląda na osobę niezdolną do pracy. 

nie ty będziesz decydowała czy Beata będzie zajmowała się domem czy pójdzie do pracy, to tak jak ja bym kazał iść na spawacza bo tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksińska

Wie ktoś może gdzie pracuje jej mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.03.2019 o 11:30, Gość Gosc napisał:

Fajna babka - zastanawia mnie tylko gdzie ona te piękne buty zakładka skoro jej rozrywka to zawozenie dzieci do przedszkola i tk maxx. 

Nawet żeby miala chodzić po domu w balerinach Chanel to jej sprawa a was widać jak boli ze kogoś stać na coś  lepszego niż was. Skoro ma pieniądze to niech kupuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiem zawiści i bólu d**y. Ma pieniądze to może nie pracować jaki wy macie z tym problem? Bo musicie codziennie rano wstawać i iść do pracy na 8h?? A ona może pozwolić sobie na siedzenie w domu? Nikomu tym krzywdy nie robi dzieci nie głodują a wręcz przeciwnie stać ja na więcej niż was i to was tak uwiera w tylek. Byle by tylko się o coś przyczepić. Jak nie za gruba to za chuda... Skoro nikt wam nie pasuje to wyłączyć ten YT... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nawet żeby miala chodzić po domu w balerinach Chanel to jej sprawa a was widać jak boli ze kogoś stać na coś  lepszego niż was. Skoro ma pieniądze to niech kupuje 

Otrzyj pianę z r.y.j.a 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misstrzyni

Beatke subskrybuje i cieszę się z każdego filmiku, dlatego że bardzo relaksuje mnie jej oglądanie. Ma ogromną lekkosc, naturalność, lubię nawet, że nie przycina nagrania i powtarza, jeżeli się zatnie. Ma parę sformulowan, które trochę mi przeszkadzają, teraz przypominam sobie tylko "na szybkiego" zamiast "na szybko", ale to drobnostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

brzydka jak wszystkie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Dziewczyna jak dziewczyna. Żyje na wysokim poziomie, ale nie jest wyniosła. Jakieś takie ciepełko od niej bije i to jest zdecydowanie na plus. Dzieci zadbane, grzeczne, całkowita przeciwwaga rozgardiaszu w 10minutspokoju. Nie oglądam jej zbyt często, bo mnie dobra luksusowe zupełnie nie interesują,  a porady pseudo eksperckie "jak to zrobić stylizacje" wręcz drażnią, ale czasami wpadam na jej kanał. Jakby nie patrzeć fajna babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem ze Szczecina :) Widziałam Beatę w Galaxy i robi pozytywne wrażenie, na pewno nie wygląda na 45 lat, co za bzdury Wy tutaj wypisujecie :D Jak na mój gust trochę za chuda, 5kg do przodu by się przydało, ale tak to mega zadbana, elegancka laska która wygląda na tyle na ile lat ma. Jakaś obsesja zawładnęła kobietami, każda wstydzi się wyglądać na tyle lat na ile ma... a zła wiadomość jest taka, że większość z Was dokładnie na tyle wygląda ;) Mity o 40stkach wyglądającyh jak 20stki, to tylko mity niestety. Beata bardzo na plus, lubię ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini
Dnia 19.09.2019 o 23:04, Gość gosc napisał:

Jestem ze Szczecina 🙂 Widziałam Beatę w Galaxy i robi pozytywne wrażenie, na pewno nie wygląda na 45 lat, co za bzdury Wy tutaj wypisujecie 😄 Jak na mój gust trochę za chuda, 5kg do przodu by się przydało, ale tak to mega zadbana, elegancka laska która wygląda na tyle na ile lat ma. Jakaś obsesja zawładnęła kobietami, każda wstydzi się wyglądać na tyle lat na ile ma... a zła wiadomość jest taka, że większość z Was dokładnie na tyle wygląda 😉 Mity o 40stkach wyglądającyh jak 20stki, to tylko mity niestety. Beata bardzo na plus, lubię ją.

Bo to zazdrosnice pisza, kazdej wydaje sie, ze wyglada mlodziej. Prawda jest taka, ze wiekszosc kobiet wyglada starzej. Mi jak ktos odejmuje te 10 lat, to tylko usmiecham sie pod nosem, ze dobra, dobra, wiadomo, kazdy okreslajac czyjs wiek odejmuje mu co najmniej z 8 lat. Wiem jak wygladam i nie nabieram sie na te gadki wiekowe. Wracajac do Beaty, to piekna, mloda kobieta, ktora ma przeurocze dzieciaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zyje z 500 plus oraz z wspolprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
Dnia 8.04.2019 o 19:14, Gość Gosc napisał:

I tym sposobem mąż ma kasę a nie ona a to dla mnie totalny ...yzm skoro pracowała wcześniej i może dalej zarabiać. Nie ma to jak ubezwłasnowolnienie od męża. 

Przecież ona ma trójkę małych dzieci ktoś się musi nimi zająć. Mieszka za miastem, więc praca  i dojazd do niej pewnie zajęłaby jej cały dzień. Pójdzie do pracy jak dzieci podrosną. Teraz musiałaby mieć nianie na cały dzień, więc gdzie tu sens i logika. Jak ma szansę zapewnić dzieciakom fajne dzieciństwo to niech to robi bez wyrzutów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.12.2019 o 14:59, Gość Mini napisał:

 

to piekna, mloda kobieta, ktora ma przeurocze dzieciaki. 

Koszmarna, nudna, szczęka i dziąslowy uśmiech fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej

Mnie śmieszy jej mejkap nołmejkap.Tona specyfików chu*j wie po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.03.2019 o 11:30, Gość Gosc napisał:

Fajna babka - zastanawia mnie tylko gdzie ona te piękne buty zakładka skoro jej rozrywka to zawozenie dzieci do przedszkola i tk maxx. 

Bywa też z mężem na kolacjach,na randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.04.2019 o 19:14, Gość Gosc napisał:

I tym sposobem mąż ma kasę a nie ona a to dla mnie totalny ...yzm skoro pracowała wcześniej i może dalej zarabiać. Nie ma to jak ubezwłasnowolnienie od męża. 

Przecież Ona pracuje.Ma na siebie dwie firmy w tym jedna to nieruchomosci.Podejrzewam,że apartamenty.Daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx

Jedna z niewielu youtuberek którym nie mam nic do zarzucenia. Dobra luksusowe w takim wydaniu lubię, faktycznie one do niej pasują i wygląda z klasą, widać jakość po tych rzeczach no i inwestuje sensownie: torba Peakaboo z mody nie wyjdzie bo to już klasyk, tak samo płaszcze czy trencze Burberry, to wszystko jest spójne. Pieję z zachwytu, bo zanim ją odkryłam byłam potwornie zmęczona laskami pokroju Weroniki J. aka Szusz, która wydaje niebotyczne pieniądze na siebie a wygląda gorzej niż niejedna kobieta w jej wieku z torebką z Zary na ramieniu, o stanie cery i psychiki nie wspominając. Beata jest poukładana, widać, że ma fajne ustabilizowane życie na poziomie, wg mnie jest czym się inspirować, a że nie pracuje? Ponownie - pozytywnie zazdroszczę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×