Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rypsyma

wdowy jak cięzkie jest życie bez merza ?

Polecane posty

Pozwoliłam sobie załorzyć taki temat dla wszyskich kobiet które jak ja doznali tragedii. Wdowa nie ma letko ale  musi być kobiet asilna bo Bóg daje nam takie rzeszkody jakie możemy pokonac . Chce byśmy tu porozmawiali wspólnie na te tematy my  wdowy róznego wiku ,do pisania zachencam wszyskie wdowy z naszego forum ci co sa wdowami od niedawna jk ja i tymi którzy jako wdowy zyja sporee lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bogusia napisał:

Zależy, jaki majątek zostawił.

Majatek nie zwruci zycia co ma majatek  do tego . Nalerzy zapomniećć o sferze profanum i isc sferą sakrum nie patrzyc na majątki tylko na bliskosc osoby zmarłej pry nas i nasa opieke taiej żeczy oczekuje od chcacej pokrzepic sie wdowy a nie pytanie na temat majątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szkoly

ciężkie musi być twoje życie analfabetko😣🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak radzisz sobie kochana z brakiem seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość do szkoly napisał:

ciężkie musi być twoje życie analfabetko😣🤭

Mieszkałam w Polsce tylko 5 lat a bes prpblemu recytuje Inwokacje Pana Tadeusza ty pewnie nawet niewisz krto napisął Pna tadeuza taki z ciebie Polonista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jak radzisz sobie kochana z brakiem seksu?

wiecie co naprawde trzba tak zminimalizowac pozoim foru jesli ktoś nie jest w dową tot u nie powinien zgladąc i nsrtemne takie wpisy juz benda zgłaszne jako nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bogusia napisał:

Bliskość osoby zmarłej? To chyba nie jest zbyt zdrowe i higieniczne.

Modlitwa i bliskość z osoba zmarła to nic złego . Mało na miejscu jest po stracie osoby najbliszej pisanie o majatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bogusia napisał:

Czemu? To normalna kolej rzeczy. Pieniądze są ważne, nie oszukujmy się.

marne jest to pocieszene dla nas nie pieniondz buduje swiat tylko dusza . Trzeba czekać na spotkanie w niebie co powiesz swojemu merzowi po smierci gdy  powie ci mdlaczego nie zmaówiłaś za mnie mszy dlaczego nie modliłas sie za mnie dlaczego patzryłas tylko na majatek]

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bogusia napisał:

Jakich was?

 

Nic nie powiem, bo po śmierci nic nie ma.

rozumiem ze jestes Ateistka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Rypsyma napisał:

wiecie co naprawde trzba tak zminimalizowac pozoim foru jesli ktoś nie jest w dową tot u nie powinien zgladąc i nsrtemne takie wpisy juz benda zgłaszne jako nie na temat

Przecież to też jest częścią naszego zycia.  Sama kiedyś pakowałaś do wyra  Dymfnej swojego synusia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Bogusia napisał:

Ewentualnie pizza.

Tak piczca też jest ważnym elementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia Marcinia...

Ten lovelas znów pisze sam ze sobą i robi prowokacje i podszywy ..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Pani Rypsyno ma pani piękna duszę. Wiedział o tym pani mąż.

Zawsze twierdził że dużo piękniejsza niż pani ciało

Dlatego szukał ukojenia swojego popędu tu na kafeterie,

przecież wszyscy pamiętamy jego wyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł amen

Dymfna , Hose, Rypsyma

ARMENIA

NARÓD WYBRANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w punkt
7 minut temu, Gość Bogusia Marcinia... napisał:

Ten lovelas znów pisze sam ze sobą i robi prowokacje i podszywy ..... :/

No niestety. To znowu on.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Bogusia napisał:

Ale ona woli modlitwę.🤲

Pan Thorez nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Kobieta cierpi. A tu jakieś bezduszne hamy nie mają co robić i psują forum oraz kondycje psychiczną wdowy. Pewnie sami nie jesteście szczęśliwi ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Bogusia napisał:

Niestety.

Szkoda. Niezły herbatnik był z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Marcin napisał:

Kobieta cierpi. A tu jakieś bezduszne hamy nie mają co robić i psują forum oraz kondycje psychiczną wdowy. Pewnie sami nie jesteście szczęśliwi ze sobą. 

Wszyscy cierpimy. Nie znałeś Thoresa o się nie wtrącaj. Bo nawet nie wiesz jaka to strata w dziale erotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bogusia napisał:

Nic dobrego nie czeka Cię po śmierci. Nie łudź się.

Bogusiu nie zgadzam się wierze w to że po śmierci czeka mie cos pięknego Bo tk ukształtowł Bóg swiat jak mówia w Polsce Poecii "Kto nigdy nie zaznał goryczny na ziemi nie zazna słdyczy w niebie" albo Ormianscy"Cierpienie to szybsza droga do nieba" wszyscy się spotkamy dlatego nie smucmuy się że w zyciu doczenym nie jest pięknie bo [tem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Marcin napisał:

Kobieta cierpi. A tu jakieś bezduszne hamy nie mają co robić i psują forum oraz kondycje psychiczną wdowy. Pewnie sami nie jesteście szczęśliwi ze sobą. 

Marcinie niestety ludzie sa rózni  naprawde umiesczajac tu wpis  liczyła m na spotkanie wdów z którymi mogła by,m pogadać juz pare razy chciałam opuscic te forum pełne ludzi nie wartosciowych  rasistóe i sterotupowych którzy nie szanuja nikoda , ale tacy ludzia jak ty i chęc poznanaia tkich ludzi zatrzymuje mnie na tym forum i upenia że musimy byc na tym forum i urtowac je od disnycjh i nestandardowych zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bogusia napisał:

To po co żyć?

No własnie po to  by umrzeć i przejsc z doczensości do wiczności. jescze raz przytocze słowa Adama Mickiwicza "Kto Nigdy nie zaznał cierpinia ten nie zanza słodzyczy w niebie" czy nasz wiescz " Bóg dał nam życie by umzeć i zyc wiecznie :. Bez doczesnosci nie ma wieczności musisz cierpieć by trafic do niebios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bogusia napisał:

Zabij się. Jeszcze dziś będziesz w Raju. Obok męża.

Nie bo to jest grzech i pycha . Tylko Bóg zdecyduje kiedy nadejdzie mój czas Nie poto zostałam wyleczona z raka trzuski za sprawa Matki Bozej by zginac Bóg dał mi cel jest to wychowanie dzieci które potrzebuja matkia żebym chorowała na raka i zmarła mojr dzieci nie miały by rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bogusia napisał:

Nie pìerdol.

Bogumiło moge zrozumieć twoje poglądy ale chamastawa nie  i ostrzegam cię że zgłose twa wypowiec do administracii ajesli jescze raz benda takie ofdzywki zg losze do administracii prosze też oficjalne przeprosiny bo to skandal by ktoś tak powidził do kobiety której wkróce minie 49 wosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bogusia napisał:

Przepraszam, kochana. Poniosło mnie.

dobrze nic się niestało mozemy sie nie zgadaic ale prosze o kulturana dyskusję nie bende zgłaszć tego wpisu nich se bendzie  ale prosze cie o juz taki ni pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bogusia napisał:

Niemniej to, co piszesz, to straszne kocopoły, a Twoja polszczyzna woła o pomstę do nieba.

to prawda miałam rak trzuski przypominam  że wskazali to polscy lekaże  w tą noc modliłam sie cała  noc  z cała rodzina  z mentrzem i z dziecli modlili sie przyjaciele i rodzina modlilismy się do pani Łysickiej i pani Wąwiolnickij bo w tedy jecze miszkałam w Nałenczowie przed powturnymi badaniami mofliłam sie w Wawolnicy a lekaże z Gliwic pokzali mi wynikui bez raka znikna  nawet niekróry lekaze mówili że to cud oczywicie byli też racjonaliści który mówili że Puławska klinika zrobiła bład ale ja wim co to jest i bez modlitwy by mnie niebyło tu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papiesz

Boga nie ma!!!!!! Życia po śmierci nie ma!!!!! Modlitwy są bez sensu!!!!!!!!🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papiesz

Boga nie ma!!!!!! Życia po śmierci nie ma!!!!! Modlitwy są bez sensu!!!!!!!!🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papiesz

Boga nie ma!!!!!! Życia po śmierci nie ma!!!!! Modlitwy są bez sensu!!!!!!!!🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby wyleczono człowieka z raka trzustki. Albo to nie był rak, a jeśli już, to na pewno nie trzustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×