Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sheeeeeee28

tabletki hormonalne wywolujace owujacje -jaki rezultat?

Polecane posty

Gość sheeeeeee28

hej! biore tabletki hormonalne ESTROFEM MITE i LUTENYL, po 5 latach brania tabletek antykoncepcyjnych. Maja one za zadanie przywrocic plodnosc. dostalam okres ale trwal 2 dni, nie wiem czy 'WYZDROWIEJE'??????????? czy ktoras z was leczyla sie tabletkami wywolujacymi owaulacje- z jakim rezultatem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeeeeee
helppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anza
Mój rezultat to 32 tydzien ciąży i przewidywany termin porodu na 23 sierpnia. Jestem jedną z szczęśliwszych osób na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeeeee
nie wierze i gratuluje!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))- blagam napisz cos wiecej o swoim przypadku!!!!!!!!! co sie stalo ze sie leczylas , jak dlugo kuracja trwala-prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina
sheeee28 ja również biore Estrofem. Estrofem oraz Clomifenm, które maja mi pomóc w rośnięciu oraz pękaniu pęcherzyków. Clo brałam od 5 do 10 dnia cyklu a Estrofem biore nadal do końca cyklu. Niestety juz wiem ze ten cykl mam stracony, niestety dawki były dla mnie za małe. Ale oczywiście te leki które dostałas maja ci pomóc. Następny cykl zaczynam za około 2 tygodni więc powiem ci następnym razem jakie rezultatuy z tego będą, a mam nadzieje ż etakie jak u Anzy, której gratuluje szczęscia. pozdrawiam Katerina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeee28
czy to znaczy ze ty chcesz zajsc w ciaze -biorac tabletki hormonalne?? Moj ginekolog kazal sie zabezpieczac- co prawda- mi nie zalezy zeby juz teraz zajsc w ciaze- tylko zeby na poczatek wyzdrowiec, przywrocic normalne cykle!! czy to bezpieczne dla dziecka zajsc w ciaze biorac takie tabletki, bo na ulotce jest inf. ze w razie ciazy nalezy je przerwac! sorry, ale chyba jestem nie doinformowana, mozesz mi pomoc-prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeeee
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina
czesc sheeee tak dokładnie tak - dosta al m tabletki na wywolanie owulacji, niestety za małą dawke ale w przyszlym miesiący nowa terapia. Dostałam Clomifen i Estrofem Od ponad dwóch lat staramy sie z mezem o dzidziusia ale jakoś tak wyszlo że nie możemy mieć. Udaliśmy sie do nowego lekarza który przez pierwsze dwa miesiące kazał robić rózne testy i badania. Po dwóch cyklach dostaalm Clomifen ale tak ajk pisąłam w 17dc pęhcerzyk urósł jedynie do 14 mm to za malo i nawet nie pękł. Odstawiałam Clomifen i Estrofem w tej chcwili biore luteine pod język . Przeszliśmy z meżem przez szereg róznych badań i okazało sie że jest miedzy nami konflikt. Wrogość Śluzu Szyjki Macicy Na Plemniki Partnera. Wydawało mi sie że to wyrok, ale nie. Pomoże nam lekarz który zajmuje sie zabiegami o nazwie Inseminacja. Pierwsze podejście nawet sie nie zakończyło insemą bo pęchcerzyk za mały. Ale tak tak hormony maja mi pomóc przywrócić cykle z owulacją. Więc nie martw sie bo i tobie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeeeeeeee
dziwne tylko ze na ulotce jest napisane ze w razie ciazy nalezy przerwac leczenie!???????????(mowie o estrofenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaK
Witam!Mam na sprzedaż 1 opakow estrofemu(9zl) i 1 provery(4zl)!Mialam w je brac w celu pobudzenia jajnikow ale niestety mam takiego pecha ze mnie uczulaja!Teraz biore novofem!Wiec jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanka25
wiatm ja rowniez biore estrfem i oragametril juz prawie 5 lat aby przywrocic plodnosc i normalnie mam miesiaczke 5 dni czuje sie dobrze dopiero od niedawna staram sie zjasc w ciaze moj lekarz powiedzial ze moze byc ciezko bo sa przypadki ze kobiety moga nie zajsc wogole ale ja jestem dobrej mysli ze bedzie dobrze nawazniejsze to ze mam miesiaczke regularnie zycze wszystkim powodzeniai spokojnego trybu zycia anapewno bedzie wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam
ja bralam 2 opakowania clomifenu i dwa cyklakuru i zaslam w ciaze ktora po tygodniu stracilam i wychodowalam sobie na tych lekach guza na jajniku wielkosci glowy.. :( :( :( musialam sie pozegnac z macica i jajnikami bo nie udalo sie ich uratowac wiec uwazajcie co bierzecie zebyscie nie plakaly tak jak ja.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka25
co to sa za leki o ktorych wy piszecie i czy sa bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuzia
Witam! Ja brałam Diane przez 1rok,wczesniej zaczynalam od yasminella i yasmin (4m-ce wcześniej)Może zanim zaczęłam stosować antykoncepcję moje miesiączki nie były zbyt regularne, ale teraz co mam po odstawieniu Diany to juz porażka ;( Zachciało mi się Diany na poprawę cery a teraz po pierwsze cery nie wyleczyłam a po drugie zanikł mi okres. Podobno po odstawieniu jest jeszcze okres normalnie 3-4m-ce a potem pojawiają sie kłopoty. Tak właśnie jest u mnie.2m-ce temu udało mi sie wywołać okres Luteiną ale niestety przy kolejnej nie podziałało;(((((Teraz muszę biegać co 2 m-ce prywatnie na wizyty i przyjmować hormony, które pobudzą moje jajniki do produkcji własnej progesteronu. Lekarz przepisal mi ESTROFEM Mite, PROVERA oraz CLOSTILBEGYT.Sporo hormonów a co za tym idzie wiele skutków ubocznych. Martwię sie, że jest to poważny problem. I boję się by dokonać wyboru odpowiedniego lekarza, który we właściwy sposób zajmie się moim leczeniem. Podobno o pomyłki nie jest trudno i to mnie przeraża ;((( A wszystko dlatego że zachciało mi sie hormonów na wyleczenie cery. Osobiście naprawdę nie polecam! Najlepiej nie ingerować bez konieczności w organizm, za tym idą tylko problemy.? Jak nie od razu to w przyszłości.dodam że mam 26lat i nie mam jeszcze dzieci, ktore napewno w przyszlości mieć bardzo bym chciała!Czy mam się czym martwić? Pozdrawiam! buuuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala27
Witam ! Zmężem staramy się o dzidzię lekarz zaproponował że mogę wziąść tabletki na wywołanie owulacji pytanie brzmi czy któraś z pań orientuje się czy już po zapłodnieu i urodzeniu dzidzi wszystko jest ok, czy nie rodzą dzieci z wadami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie polecam tabletek wywołujących owulacje.Zajmuje się diagnozowaniem chorób rozwojowych a wszelka farmakologia często się przyczynia do ich powstawania.Natura sama selekcjonuje przetrwanie silniejszych.Nie ma sensu robić czegos na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×