Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 123456gość

Ile byście dali lub daliście na 18-tkę chrześnicy?

Polecane posty

Gość 123456gość

Moja chrześnica pod koniec lutego ma 18 urodziny. Nie chcę kupować nietrafionych prezentów, chcę dać pieniądze. Tylko się zastanawiam ile? Oczywiście wiem, że każdy daje tyle ile może i nie jest to jakiś obowiązek, że trzeba dać tyle i tyle, ale może ktoś podpowie ile sam dał, jaka kwota będzie wg Was ok?. Dodam, że impreza będzie w lokalu. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

ja tam nic nikomu nie daje i nie dam bo nikt sie nie odwzajemnia tak samo wiec mam to w du..pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456gość

Też dobre podejście ;) a może ktoś ma inne i coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość 123456gość napisał:

Moja chrześnica pod koniec lutego ma 18 urodziny. Nie chcę kupować nietrafionych prezentów, chcę dać pieniądze. Tylko się zastanawiam ile? Oczywiście wiem, że każdy daje tyle ile może i nie jest to jakiś obowiązek, że trzeba dać tyle i tyle, ale może ktoś podpowie ile sam dał, jaka kwota będzie wg Was ok?. Dodam, że impreza będzie w lokalu. Z góry dzięki.

Kup je wibraotor bo o wibratorze marzy każda kobieta. Ty też przecież masz wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria

Ja mam w marcu 18, to się wypowiem🙂. Nikt nie wie na ile możesz sobie pozwolić finansowo, żeby dać prezent i sama wiesz najlepiej:classic_laugh:. Ja zrobiłam rodzicom listę pięciu rzeczy i jedną z nich otrzymam. Babcie i dziadkowie sami muzą wpaść na to co kupić lub dadzą jakieś pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Z 500 zł. Albo kup złotą bransoletkę. I pamiątka i cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałabym 500 zł i kupiła jakaś fajną bransoletke- pamiątkę, np. z Lilou z jakimś fajnym grawerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asfdjcjisisjcai

Co najmniej 10000, mniej dawać wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja córka dostała od chrzestnej bransoletkę z Pandory (wartą 800 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Taką uroczytość miałam niedawno, a chrześnicy dałam 800zł oraz drobny upominek na pamiątkę. Myślę, że każdy daje tyle, ile może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się to kwestia indywidualna, nie ma co szaleć. A może zamiast kasy zabierzesz ją gdzieś, np. jakiś wspólny wypad? Ja zawsze staram się obdarowywać jakimiś wpsomnieniami/ przeżyciami na końcu to własnie dzieciaki zapamiętają a nie grubość koperty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość drugi

tysiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja miałam 18 chrześnicy niedawno i dalam 1000 chrzestny tez dał tysiąc

Zebrała 7 tys z 18 bardzo się cieszyła

dostała też kilka prezentów min srebrne bransoletki ktore nie sa w jej guscie i jakies torby za 200 zł ktorych powiedziala ze w zyciu nosila nie bedzie bo w liceum ja wysmieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszszszsz

tez niedlugo mam taka impreze, mysle ze dam ok. 1500 zł i tylko kase, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówka1

do wypowiedzi powyżej - chyba trochę za dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert

Dużo, daj jej dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość Gość

Ja dałam 2 tys., to mój ukochany chrześniak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessi

ja najpierw porozmawiałabym z rodzicami. Ja chrześniakowi kupiłem prezent w postaci voucheru na lot w tunelu aerodynamicznym speedfly w mirosławicach koło wrocławia. Rodzice nie chcieli żebym dawała solenizantowi pieniądze 🙂  młody był bardzo zadowolony, pojechaliśmy całą rodziną zobaczyć jak sobie poradzi. Latał jak szalony 🙂 Powiedział że na pewno jeszcze raz skorzysta i bardzo podziękował mi za prezent :3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic się nie daje. Ja nic dostałem koledzy też nic nie dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od chrzestnego i jego żony dostałam 200 złoty tyłu się nie spodziewałam bo wiem że się im nie przelewa szybciej jakiegoś drobnego upominku bym się spodziewała a od chrzestnej i wujka złoty łańcuszek. Pieniądze co prawda szybko się rozeszły ale się przydały bo chciałam jechać na dyskotekę a nie miałam zbytnio za co a łańcuszek bardzo się mi podoba i często go zakładam (mam wrażenie czasami że szczęście mi przynosi na dwóch egzaminach miałam go założonego i oba zdane całkiem dobrze) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×