Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Facet

Dlaczego dziewczyny mają dużo łatwiej poznać faceta niż facet dziewczynę?

Polecane posty

Gość Facet

Dlaczego dziewczyny mają dużo łatwiej poznać faceta niż na odwrót? Wystarczy, że wstawią kilka ładnych fotek na FB czy gdzieś, ustawią status wolna i pozostaje im tylko czekać. Na bank dostaną mnóstwo zaproszeń, komplementów, serduszek i mogą przebierać w facetach. A facet? Jak się sam nie odezwie, to nikt do niego nie napisze i nawet pies z kulawą nogą się nim nie zainteresuje. Nie wiem z czego to wynika, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana

Wcale nie jest tak elegancko i sam to opisales w poście. Wstawic parę fotek i pozostaje czekac... czekac 100 lqt a jak sie pierwsza odezwie to dziwaczka desperatka. A facet sam decyduje do kogo podejdzie, odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

Wynika to z tego, że to mężczyzna powinien zainteresować sobą kobietę, kobieta albo go wybierze albo odrzuci, ale to on musi zacząć. Jeśli będzie odwrotnie to dla niektórych taka kobieta jest zbyt odważna( grzecznie powiedziałam). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy

Latanie za dziewczynami z językiem na brodzie i za fotkami to dopiero upadek. Normalne nielansujace się dziewczyny wcale łatwiej nie mają... Ale jak Marzysz o pretensjonalnych laskach to zachowaj dla siebie żale te bo śmieszny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONy
50 minut temu, Gość Inna napisał:

Wynika to z tego, że to mężczyzna powinien zainteresować sobą kobietę, kobieta albo go wybierze albo odrzuci, ale to on musi zacząć. Jeśli będzie odwrotnie to dla niektórych taka kobieta jest zbyt odważna( grzecznie powiedziałam). 

I dlatego macie swoje stado wiernych piesków. Kobieta może wysłać sygnał do faceta, nie wyjdzie na łatwą jak to się panie obawijają. Alternatywna rzeczywistość to taka, gdzie kobieta oferuje seks facetowi... I on i ona będzie tą jedyną. Co jest utopią, ale czasami się zdarza. Jest tak w wielu komediach/serialach o tej tematyce. Faceci o tym skrycie marzą, żebyście też w końcu zaczęły coś działać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

cos dzialac, proponowac, to ja bym musiala byc pijana albo nacpana albo otumaniona hormonami i zauroczona no na trzezwo to nie wiem jak sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
1 godzinę temu, Gość nana napisał:

Wcale nie jest tak elegancko i sam to opisales w poście. Wstawic parę fotek i pozostaje czekac... czekac 100 lqt a jak sie pierwsza odezwie to dziwaczka desperatka. A facet sam decyduje do kogo podejdzie, odwagi!

Jak facet może decydować, skoro żadna dziewczyna do niego nie napisze i nie ma w czym wybierać? A dziewczyna do której on pisze, może mieć takich zaproszeń na pęczki. Więc wychodzi na to, że to dziewczyny wybierają sobie facetów, z którymi chcą nawiązać znajomość. Facet może się tylko modlić, aby dziewczyna, która mu się podoba i do której zagadał, w ogóle odpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

teraz takie czasy ze wy tylko do dziewczyn piszecie, a to takie antyseksowne, ja nigdy nie odpowiadam na fejsie jakims obcym facetom,  bo dla mnie to dziecinada, zalosne, jak facet naprawde chce to na zywo gada a nie sika w gacie ze go odrzuci, jak nie ta to inna... normalna babka nie zje przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

teraz takie czasy ze wy tylko do dziewczyn piszecie, a to takie antyseksowne, ja nigdy nie odpowiadam na fejsie jakims obcym facetom,  bo dla mnie to dziecinada, zalosne, jak facet naprawde chce to na zywo gada a nie sika w gacie ze go odrzuci, jak nie ta to inna... normalna babka nie zje przeciez

Co jest antyseksownego w napisaniu do dziewczyny, którą chciałoby się poznać? Ja nie piszę o sytuacji, że znamy tę osobę i wiemy gdzie  mieszka i tylko ją śledzimy w necie, zamiast zagadać w realu. Przecież żeby się z kimś umówić na żywo, trzeba wpierw do niego napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Antaress napisał:

Z tym że kobieta ma łatwiej trzeba się pogodzić. To że samiec musi odprawiać tańce godowe wokół samicy, która tylko wybiera jest rzeczą naturalną. Natomiast patologią dzisiejszych czasów jest to, jak faceci masowo i niskojakościowo bo tylko swoim benisem, próbują sprzedać się kobietom, co w konsekwencji sprawia że te wybrzydzaja dziś na potęgę.

Myślę ze przez media społecznościowe tak wybrzydzaja bo maja za duży wybór (albo przynajmniej pozory dużego wyboru bo przecież mogą zostać olani), są na FB bombardowani licznymi zdjęciami dziun i to często przerobionymi zdjęciami, upiekszonymj wiec niemalze każda z z nich wydaje im sie superlaska, jaaka sie nimi (co widać po komentarzach) i pisza do kilku jednocześnie... A takie skromniejsze kobiety które nie reklamuja sie na FB czy insta, giną w cieniu tych dziuń których profile to sama autoreklama z selfie wstawianymi co chwile. Potem tacy faceci z wyidealizowanymi wizerunkami kobiet w głowie chyba mniej zwracają uwagę na ładne kobiety na ulicy, gdzieś w realu, nawet jeśli są ładne i zgrabne ale np. Nie maja takich dużych biustów czy ust jak te modelki z instagrama, maja jakieś drobne mankamenty, nie są seksbombami 10/10. 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Malutka92 napisał:

Myślę ze przez media społecznościowe tak wybrzydzaja bo maja za duży wybór (albo przynajmniej pozory dużego wyboru bo przecież mogą zostać olani), są na FB bombardowani licznymi zdjęciami dziun i to często przerobionymi zdjęciami, upiekszonymj wiec niemalze każda z z nich wydaje im sie superlaska, jaaka sie nimi (co widać po komentarzach) i pisza do kilku jednocześnie... A takie skromniejsze kobiety które nie reklamuja sie na FB czy insta, giną w cieniu tych dziuń których profile to sama autoreklama z selfie wstawianymi co chwile. Potem tacy faceci z wyidealizowanymi wizerunkami kobiet w głowie chyba mniej zwracają uwagę na ładne kobiety na ulicy, gdzieś w realu, nawet jeśli są ładne i zgrabne ale np. Nie maja takich dużych biustów czy ust jak te modelki z instagrama, maja jakieś drobne mankamenty, nie są seksbombami 10/10. 

Bzdura. Mnie nie interesuje duży biust, a duże usta wręcz odpychają. Nie szukam 10/10, tylko przeciętnej, skromnej dziewczyny. Ale nawet takie mnie ignorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, oinky napisał:

 faceci maja duzo nizsze wymagania

To prawda.

2 godziny temu, oinky napisał:

nie potrzebuja czesto bliskosci emocjonalnej

A to już zależy. Ja np. potrzebuję. Ale w sumie masz rację, że większość nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×