Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdezorientowana

Czego on chce!?

Polecane posty

Gość Zdezorientowana

Sprawa wyglada tak: pisze z pewnym kolesiem od paru miesięcy, poznaliśmy się przez internet, sam do mnie zagadywał aż w końcu mu odpisałam. Na początku to on ciagle do mnie pisał itd. Po jakiś 3 tyg trochę się zmieniło, nadal rozmawialiśmy ale już nie tak często i „intensywnie” jak na początku. Myślałam po prostu, ze już mu się znudziło i chce zakończyć nasza „znajomość”, ale on nadal chce utrzymywać kontakt. Zastanawia mnie to, ze czasem nie odzywa się po tydzień lub 10 dni a czasem pisze codziennie. Koleś ma 30 lat ja jestem nieco młodsza od niego. Wiem, ze dopóki się nie spotkamy to można sobie gdybać, ale po prostu zastanawia mnie czego on ode mnie chce? 🤔 Dodam, ze nie mieszkamy w tym samym mieście, ale miał pare okazji by się ze mną spotkać- nie skorzystał z nim bo zawsze coś, ale sam proponował spotkanie. Co o tym myślicie (bez hejtowania proszę ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słabo jak mógł, a nie skorzystał. On chce tylko pisać, mieć fajną koleżankę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jutro welę tynki. Co robisz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana

Kurczę tez sobie tak pomyślałam, ale ostatnio pisał, ze jak wróci z urlopu to czy się spotkamy. Tylko ja nie rozumiem tego, ze czasem nie odzywa się przez cały tydzień mimo ze online jest non stop? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NMK
2 minuty temu, Gość Zdezorientowana napisał:

Kurczę tez sobie tak pomyślałam, ale ostatnio pisał, ze jak wróci z urlopu to czy się spotkamy. Tylko ja nie rozumiem tego, ze czasem nie odzywa się przez cały tydzień mimo ze online jest non stop? 

A jaka jest między wami różnica wieku i czy wymieniliście się już fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Zdezorientowana napisał:

Kurczę tez sobie tak pomyślałam, ale ostatnio pisał, ze jak wróci z urlopu to czy się spotkamy. Tylko ja nie rozumiem tego, ze czasem nie odzywa się przez cały tydzień mimo ze online jest non stop? 

Boi się, zeby zona nie zobaczyła, że z Tobą pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana

6 lat różnicy. Tak , wiemy jak wyglądamy ;) jest singlem i raczej mu wierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana

Żadna z was nie miała podobnej sytuacji? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j;';'];kj

pewnie ma kilka takich kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena.
2 godziny temu, Gość Zdezorientowana napisał:

Sprawa wyglada tak: pisze z pewnym kolesiem od paru miesięcy, poznaliśmy się przez internet, sam do mnie zagadywał aż w końcu mu odpisałam. Na początku to on ciagle do mnie pisał itd. Po jakiś 3 tyg trochę się zmieniło, nadal rozmawialiśmy ale już nie tak często i „intensywnie” jak na początku. Myślałam po prostu, ze już mu się znudziło i chce zakończyć nasza „znajomość”, ale on nadal chce utrzymywać kontakt. Zastanawia mnie to, ze czasem nie odzywa się po tydzień lub 10 dni a czasem pisze codziennie. Koleś ma 30 lat ja jestem nieco młodsza od niego. Wiem, ze dopóki się nie spotkamy to można sobie gdybać, ale po prostu zastanawia mnie czego on ode mnie chce? 🤔 Dodam, ze nie mieszkamy w tym samym mieście, ale miał pare okazji by się ze mną spotkać- nie skorzystał z nim bo zawsze coś, ale sam proponował spotkanie. Co o tym myślicie (bez hejtowania proszę ;P)

Myślę że dla niego to na razie koleżeństwo albo zabawa.

Być może jakieś "sprawdzanie" czy odezwiesz się pierwsza.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Zdezorientowana napisał:

Sprawa wyglada tak: pisze z pewnym kolesiem od paru miesięcy, poznaliśmy się przez internet, sam do mnie zagadywał aż w końcu mu odpisałam. Na początku to on ciagle do mnie pisał itd. Po jakiś 3 tyg trochę się zmieniło, nadal rozmawialiśmy ale już nie tak często i „intensywnie” jak na początku. Myślałam po prostu, ze już mu się znudziło i chce zakończyć nasza „znajomość”, ale on nadal chce utrzymywać kontakt. Zastanawia mnie to, ze czasem nie odzywa się po tydzień lub 10 dni a czasem pisze codziennie. Koleś ma 30 lat ja jestem nieco młodsza od niego. Wiem, ze dopóki się nie spotkamy to można sobie gdybać, ale po prostu zastanawia mnie czego on ode mnie chce? 🤔 Dodam, ze nie mieszkamy w tym samym mieście, ale miał pare okazji by się ze mną spotkać- nie skorzystał z nim bo zawsze coś, ale sam proponował spotkanie. Co o tym myślicie (bez hejtowania proszę ;P)

To ,,zawsze cos" to na 90% są inne kobiety z którymi flirtuje gdy nie pisze do Ciebie. Koleś raczej leci na kilka frontów i nie zależy mu na tej znajomości wiec nie spieszno mu do spotkania. Raczej teraz intensywniej urabia te inne lub inna, a Ciebie trzyma w rezerwie jak mu się inne opcje skończą. Odpusc sobie, z tego nic nie będzie. Gdyby chciał juz byście się dawno spotkali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

To ,,zawsze cos" to na 90% są inne kobiety z którymi flirtuje gdy nie pisze do Ciebie. Koleś raczej leci na kilka frontów i nie zależy mu na tej znajomości wiec nie spieszno mu do spotkania. Raczej teraz intensywniej urabia te inne lub inna, a Ciebie trzyma w rezerwie jak mu się inne opcje skończą. Odpusc sobie, z tego nic nie będzie. Gdyby chciał juz byście się dawno spotkali...

Najgorsze jest to, ze masz racje :/ jestem świadoma tego, ze nie jestem jedyna itd ale kurde, ciężko nagle z kimś z dnia na dzień zerwać kontakt... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwie
12 minut temu, Gość Zdezorientowana napisał:

Najgorsze jest to, ze masz racje 😕 jestem świadoma tego, ze nie jestem jedyna itd ale kurde, ciężko nagle z kimś z dnia na dzień zerwać kontakt... 

wczesniej pisałaś że mu wierzysz, to o co chodzi w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana
13 minut temu, Gość chwie napisał:

wczesniej pisałaś że mu wierzysz, to o co chodzi w koncu

To było odnośnie tego, ze jest singlem i akurat wierze, ze nie ma żony ;) to ze pisze tez z innymi babami to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwie
12 minut temu, Gość Zdezorientowana napisał:

To było odnośnie tego, ze jest singlem i akurat wierze, ze nie ma żony 😉 to ze pisze tez z innymi babami to inna sprawa

To niech spada na drzewo frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana

Macie racje. Czas się ogarnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A na żywo to go widziałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana

Jak już wyżej pisałam- NIE. Mamy się spotkać po jego urlopie czyli za jakieś 2 tygodnie o ile w ogóle to tego spotkania dojdzie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

spotkajcie Się i może wtedy rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×