Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawostka

Kilka lat na Kafeterii, niemal dzień w dzień, i co?

Polecane posty

Gość ciekawostka

wiecie, że przez 6 lat spędzonych na Kafeterii prawie codziennie, poza przerwami mniej więcej 2-3 tygodnie w roku i sporadycznie 2-4 dni w miesiącu, szacowanych łącznie do 5% przez ten cały okres, nigdy, ale to nawet przypadkiem nie byłem na innych działach tego forum (!!!) poza "dyskusją ogólną", "redakcja kafeterii", "życie erotyczne" i 1 raz "hobby" czy jakoś tak, wtedy gdy pisanie z gościa było zblokowane i tylko tam można było złożyć hołd! 🙂 Cały ten czas spędziłem wyłącznie na "życiu uczuciowym", taki ze mnie romantyk 😂 ❤️ 

A w rozbiciu na wartości procentowe wygląda mniej więcej tak:

- dyskusja ogólna 1,36%

- redakcja kafeterii 2,87%

- życie erotyczne 0,25%

- hobby 0,02%

- życie uczuciowe 96,96% !!!

Idę o zakład, że w tej konkurencji jestem niekwestionowanym zwycięzcą :classic_cool:

Gość gość afa

🎖️💋

Gość nie
11 godzin temu, Gość ciekawostka napisał:

wiecie, że przez 6 lat spędzonych na Kafeterii prawie codziennie, poza przerwami mniej więcej 2-3 tygodnie w roku i sporadycznie 2-4 dni w miesiącu, szacowanych łącznie do 5% przez ten cały okres, nigdy, ale to nawet przypadkiem nie byłem na innych działach tego forum (!!!) poza "dyskusją ogólną", "redakcja kafeterii", "życie erotyczne" i 1 raz "hobby" czy jakoś tak, wtedy gdy pisanie z gościa było zblokowane i tylko tam można było złożyć hołd! 🙂 Cały ten czas spędziłem wyłącznie na "życiu uczuciowym", taki ze mnie romantyk 😂 ❤️ 

- dyskusja ogólna 1,36%

- życie erotyczne 0,25%

- hobby 0,02%

Idę o zakład, że w tej konkurencji jestem niekwestionowanym zwycięzcą :classic_cool:

nie jestes. sa tacy co z uczuciowego nosa nie wysciubili nigdy

Gość Benio
11 godzin temu, Gość ciekawostka napisał:

- dyskusja ogólna 1,36%

- życie erotyczne 0,25%

- hobby 0,02%

Szacun chłopie, tak trzymać!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować