Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smoczyca1978

Czy polski pracownik ma szansę znaleźć uczciwego pracodawcę

Polecane posty

Co się natkne to na jakiegoś oszusta. Pracowałam na produkcji. Po miesiącu umowy zlecenia miałam dostać umowę. Sprawdziłam się jestem bystra i sprytna osoba. Pani szefowa przemiła. Przeslodka. A jak przyszło co do czego zaproponowała umowę na pół etatu a resztę pod stołem i 12zl na rękę. Śmiech na sali. 

Miałam taką sytuację kilkakrotnie. Przedwczoraj zwolniłam się z pracy ponieważ warunki pracy nie zgadzały się z tym co ustaliłam z Panią szefowa na początku. Miało być 8h dziennie od 6 do 14. Okazało się że mam przyjeżdżać na 4 rano! I dodatkowo w niedzielę. Za 14zl na rękę i umowę za najniższa krajowa. 

Czy da się znaleźć w Polsce pracodawcę który będzie w porządku do pracownika? Który uczciwie zapłaci za ciężka pracę za zaangażowanie i chęci!? Mnóstwo jest ofert pracy ale warunki i kasa pozostawiają wiele do życzenia. Pracodawca ma wymagania jak z kosmosu, każe wykonywać pracę na 3stabowiskach płacąc z jedno wymagając nadgodzin. Kiedy się to w końcu skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałaś skąd jesteś, tak może by się jakaś dobra dusza odezwała i poleciła Ci fajne miejsce pracy. Jako firmę godną polecenia mogę uznać Concept Music Art. Agencja ta dba o swoich pracowników i klientów. Firma działa w różnych rejonach Polski obsługując i zapewniając kompleksową organizację eventów. Firma mieści się w Balicach niedaleko Krk, więc praca głównie dla osób z tego regionu. A co to za praca? Jest to firma eventowa, ale mocno rozbudowana, posiada kilka działów i to w nich można znaleźć zatrudnienie: marketing, logistyka, grafika. Pracę mogą tutaj znaleźć studenci i osoby chcące sobie dorobić, albo odbyć staż w jednym z wcześniej wspomnianych działów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam tak samo, od 15 lat. Ale mój facet znalazł dobrego pracodawcę. A marzap to reklama szeptana, bo autorka nie szuka raczej pracy dla stażystów, studentów, osób które chcą sobie dorobić i innego megabadziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Smoczyca1978 napisał:

Pracodawca ma wymagania jak z kosmosu, każe wykonywać pracę na 3stabowiskach płacąc z jedno wymagając nadgodzin. Kiedy się to w końcu skończy?

Wtedy, kiedy pracownicy nabiorą godności i świadomości na tyle, by nie robić z siebie wołów roboczych. Pracodawcy w Polsce nie mają łatwo, więc kombinują, jak mogą, by się utrzymać na rynku, a rąk do roboty ludzi zdesperowanych, potrzebujących pracy jest zasób niewyczerpany. Podziękujcie państwu i niewykształconym obywatelom, którzy wybierają antyludzkie rządy i godzą się na antyludzki system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×